מה יקרה בעירק? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יקרה בעירק?

maverick

מה אתם חושבים שיקרה החודש בעירק?  

605 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים שיקרה החודש בעירק?

• הפקחים ימצאו נשק להשמדה המונית
    • הפקחים לא ימצאו כלום
    • בוש יפתח במתקפה בכל מקרה
    • בוש יתנצל על כך שטעה ויבקש מסדאם סליחה

Recommended Posts

סאדם חוסיין ירש את תכונות הפשיזם מגדולי המנהיגים הפשיסטיים.בקיצור הוא (שליט עיראק) הרוע בהתגלמותו.

הוא ממש לא שביב הבעיה אלה ראש לבעיה העיקרית.

עיראק, לא בדיוק אומה איסלאמית על כל שטחה. יש כמה שבטים כורדים בצפון שסובלים מנחת זרועם של הטורקים, וכמובן השיעים בדרום שסובלים מנחת זרועם של המשמר האישי של סאדם.כמו שכל העולם זועק על הפלסטינאים המסכנים בארצינו , אף אחד לא צועק וזועק על הכורדים המסכנים שסובלים בצפון עיראק. למה ? כי סאדם עושה להם מיני שואה, ואף אחד לא יכול לראות מה הוא עושה.

השיעור שעשה לנו ב-1991 - "אכזריות מהיא?" (העיניין הכוויתי) הספיק לעולם.

וכל אותם יפי נפש נגד המלחמה, אינם מבינים מאומה בראיה רחוקה לעתיד.

אני אישית ממש לא מרחם על מפקדי הצבא העירקי, וכל אושיות הביטחון לאחר המלחמה.

העם "ידע" לעשות בהם שפטים, על כל השנים הארוכות של שילטון הכפייה והדיקטטורה.

פקחים? בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין למה לחברנו הפלסטינים לא מכינים מחנות פליטים בירדן , ובמקום מדברים. ;D

ואגב... אכן המלחמה בעיראק תוריד אחד מהאיומים עלינו, אך היא לא תוריד את איום השיאהב האיראני, או את איום החיזבאללה והחמאס.

אבל נעבור שלב, שלב. we first take saddam and then the world.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי 3.

אבל לדעתי האמריקאים הולכים להסתבך, כמו שרק הם יודעים.

אני חושב שניתנה לנו הזכות לצפות בהצגה הכי גדולה בהיסטוריה, מי אמר שרומא לא תיפול שנית?

אנחנו צריכים להתרחק מהיאנקים האלו כמו מאש כי הם ימשכו אותנו למטה איתם בכל הכח.

ונפילת המעבורת היא רק סימן ראשון לעתיד לבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב אכן יודעים להסתבך.... אבל הדוגמא האחרונה , הדוגמא של אפגניסטן לא בדיוק דוגמא של "הסתבכות".....

זה נראה יותר כדוגמא של הצלחה....

אני מאמין שכוחות אופוזיציונים מהעולם ידאגו לשמירה על השלטון אחרי נוכחות צבאית אמריקאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב אכן יודעים להסתבך.... אבל הדוגמא האחרונה , הדוגמא של אפגניסטן לא בדיוק דוגמא של "הסתבכות".....

אני מאמין שכוחות אופוזיציונים מהעולם ידאגו לשמירה על השלטון אחרי נוכחות צבאית אמריקאית.

אמריקה הגדולה והיומרנית הפעם הולכת להיות מושפלת עד עפר.

האגו המנופח שלהם יביא את סופם.

בואו נדבר 3-4 שנים מהיום ותראו שחצי עולם נלחם בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה, בשביל כולנו, שארה"ב תצליח במשימתה בכדי שאתה תוכל לשבת פה בנחת ולכתוב שטויות בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה, בשביל כולנו, שארה"ב תצליח במשימתה בכדי שאתה תוכל לשבת פה בנחת ולכתוב שטויות בפורום.

אני מקווה דווקא, שנגאל כולנו מעונשם של אילו.

כדי שנוכל כולנו לעשות דברים חשובים ואמיתיים למען האנושות במקום לדבר שטויות בפורום.

תוכנית החלל האמריקאית משולה בעיני למגדל בבל. אמריקה רוצה להפוך את עולמינו למשחק מחשב אחד גדול שעליו ינצחו בוש וחבורתו בעזרת מאות לווינים הפרושים מעל שמי הגלובוס.

אתם לא שואלים את עצמכם לפעמים לאן כל זה מוביל אותנו?...הרדיפה אחרי היותר מהיר, יותר גבוה, יותר חזק, יותר מסוכן, יותר רחוק.

עניי עירינו חשובים יותר מעניי כוכב אחר.

משקיעים מאות מיליארדי דולרים בשריפת מיליוני טונות של דלק ולמה?...כדי שאחרי שיגמרו להרוס את העולם שלנו, יהיה להם לאן לברוח במקום להשקיע את אותם סכומים בתיקון הכדור שאנו חיים עליו היום.

אני מקווה שהמסר שקיבלנו בשמי טקסס יובן. אבל הספק גדול יותר לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שנוכל כולנו לעשות דברים חשובים ואמיתיים למען האנושות במקום לדבר שטויות בפורום.

תוכנית החלל האמריקאית משולה בעיני למגדל בבל. אמריקה רוצה להפוך את עולמינו למשחק מחשב אחד גדול שעליו ינצחו בוש וחבורתו בעזרת מאות לווינים הפרושים מעל שמי הגלובוס.

אתם לא שואלים את עצמכם לפעמים לאן כל זה מוביל אותנו?...הרדיפה אחרי היותר מהיר, יותר גבוה, יותר חזק, יותר מסוכן, יותר רחוק.

משקיעים מאות מיליארדי דולרים בשריפת מיליוני טונות של דלק ולמה?...כדי שאחרי שיגמרו להרוס את העולם שלנו, יהיה להם לאן לברוח במקום להשקיע את אותם סכומים בתיקון הכדור שאנו חיים עליו היום.

דמיין לעצמך מחשבות מעין כאילו בימי מלחה"ע ה-II , ארה"ב לא מצטרפת למחול השדים נגד העריץ הגרמני, ודעות כמו שלך נשמעים ברחבי העולם:"עצרו את המלחמה !!!"

יודע מה, וויינטם באמת היתה מלחמה מיותרת.

אבל עיראק? לכל הרוחות, הבן אדם משול לשטן ! סאדם חוסיין הוא המוות המהלך ביננו.

אני מעדיף את ארה"ב משתפת פעולה עם רוסיה - ושינהם שורפים מאות מיליוני טונות של דלק, לשיתוף פעולה לפיקוח על מדינות עריצות.

לפחות שם - בארה"ב זכותך להגיע, לגור 4-8 שנים לקבל אזרחות ולקבוע את מנהיגך. לפחות האזרחים קובעים מי ומה יהיה במדינתם.

ארה"ב - מדינת כל מהגריה , במקרה הדוד בוש אוהב להרגיז יפי נפש בעולם. הדוד בוש מגן מכל המוחמדים הערבים מאיסלום בכוח.

כן הוא מגן על האינטרסים של אייל ההון והנפט של טכסס וכ... , אבל לפחות אני חיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמיין לעצמך מחשבות מעין כאילו בימי מלחה"ע ה-II , ארה"ב לא מצטרפת למחול השדים נגד העריץ הגרמני, ודעות כמו שלך נשמעים ברחבי העולם:"עצרו את המלחמה !!!"

יודע מה, וויינטם באמת היתה מלחמה מיותרת.

אבל עיראק? לכל הרוחות, הבן אדם משול לשטן ! סאדם חוסיין הוא המוות המהלך ביננו.

אני מעדיף את ארה"ב משתפת פעולה עם רוסיה - ושינהם שורפים מאות מיליוני טונות של דלק, לשיתוף פעולה לפיקוח על מדינות עריצות.

לפחות שם - בארה"ב זכותך להגיע, לגור 4-8 שנים לקבל אזרחות ולקבוע את מנהיגך. לפחות האזרחים קובעים מי ומה יהיה במדינתם.

ארה"ב - מדינת כל מהגריה , במקרה הדוד בוש אוהב להרגיז יפי נפש בעולם. הדוד בוש מגן מכל המוחמדים הערבים מאיסלום בכוח.

כן הוא מגן על האינטרסים של אייל ההון והנפט של טכסס וכ... , אבל לפחות אני חיי.

הדוד בוש חושב שמה שטוב לו ולאימפריה שלו טוב גם לך ולמוחמדים למיניהם.

והוא ישנה סדרי עולם בשביל זה.

אמריקה, ככל אימפריה שהייתה בהיסטוריה של המין האנושי המשועמם רוצה רק דבר אחד לשלוט ועל הכל.

על האחמדים משטלטים כמו פעם עם כח ועליך בעזרת תענוגות ושקרים.

מהאחמדים הם לוקחים את הנפט וממך כסף ומוחות כדי להפוך את אמריקה ליותר חזקה, גדולה ועשירה.

וכל זה על חשבון מי?...נכון אתה ואני כי אנחנו מאמינים להם שהם עושים לנו טוב כשהם דוחפים את האף שלהם לסיכסוכים שלנו, משחיתים לנו את הנוער והילדים עם השטויות שלהם בטלוויזיה וגורמים להם לרפיון שכלי חמור, מפתים את כל המוחות הכי טובים שלנו לבא לאמריקה בעזרת בתים גדולים ושאר תענוגות האימפריה, עוצרים לנו את כל הפרויקטים הכי טובים שלנו כדי שלא נאיים עליהם עם טובים יותר חס וחלילה ויש עוד אין ספור דברים שאני לא מצליח להעלות על הכתב כרגע.

בקיצור, אמריקה רעה ליהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווהאו , ומי זו בדיוק אמריקה ?

אמריקה זה יהודים, מוסלמים, עובדי אלילים, ועוד הרבה יישויות אחרות טובות ורעות.

אחרי מלחמת העולם ה-II ארה"ב לא בדיוק רצתה להמשיך ולשלוט על יפן וגרמניה , כך שהטענה שלך דיי מגוכחת.

כן הלוואי וימחקו את העירקים על כל מפקידהם ועריציהם. גם מדינות הסביבה היו שמחות אילו עיראק לא הייתה קיימת במתכונת הנוכחית.

מה הבעיה שהאזרחים יהנו ממשאבי הנפט במדינתם?

הם לא בדיוק גוזלים את הנפט של המוחמדים. המוחמדים נהנים ממסחר תקין, ותחרות עולמית כך ששוב הטיעון שלך לא במקום.

זה שהם מייצרים זבל קולנועי לא צריך להפריע לי בחינוך שלי ושל ילדי (ב"ה). אני יודע טוב לאיזה קולנוע ללכת, ואיזה לצפות.

כרגע הם האלטרנטיבה העדיפה מכפייה ורודנות של מוחמדים ומשפחות מלוכה שקריות כאילו ואחרות.

כרגע אני מעדיף מקדונל'דס מאשר פיתות עירקיות ואבק מדברי של עיראק ואפגניסטן (אני ממש לא אוכל מקדונל'דס).

כרגע אני מעדיף פטריוט מאשר קטיושות ומיליציות אירניות שטלתניות באוניברסיטאות ובדרום לבנון.

כרגע אני מעדיף F-15 מאשר קאסם שמגיע ממטיפי השטן במסגדי רצועת עזה.

המלחמה היא נגד רודנים מסוכנים למין האנושי. אל תשכח מי רוקח כימי ומפעיל אותו על בני עמו.

רק להזכירך, בסופו של דבר _הם_ הרעים האילו שאתה מדבר עליהם הצילו אותנו ממחנות העבודה והשמדה של גרמניה הנאצית.

הם הצילו אותנו במלחמת יום הכיפור (רכבת אוירית של תחמושת).

הם ולא אחר .

God Bless America And Israel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אמריקה רעה ליהודים.

אמריקה רעה ליהודים? לא היו יהודים בלי אמריקה. אתה יודע למה? כי הגרמנים היו משמידים את כולם. לא הייתה מדינת בלי אמריקה. יודע למה? כי אף אחד לא היה טורח לחמש אותו והערבים היו מוחקים אותנו עד 1960, במקרה הטוב. מי נותן לנו סיוע כלכלי? מי מונע מהאו"ם להיות אנטישמי לחלוטין? נכון, אמריקה. בזכות אמריקה אנחנו המדינה היחידה בחור המכונה "המזרח התיכון" שהצליחה להתפתח למקום מודרני.

אתה מתלונן על זה שאמריקה מחסלת את סאדם? זה האדם שמכנה אותנו "הישות הציונית", להזכירך. שטוען שצריך למחוק אותנו מהמפה לחלוטין. שיניפו את הראש שלו על קנה M16 מול הבית הלבן As far as I care.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...