פריס הילטון שוחררה מהכלא! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פריס הילטון שוחררה מהכלא!

eliav-peretz

Recommended Posts

מעצר בית !?@#?!@??????????????????????????????

אני מוכן להיות במקומה במעצר בית !!!! עדיף מבית מלון 5 כוכבים בדובאי :bash:

עוד הוכחה שכסף קונה לא רק הכל !!!

ולא רק בריאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שזה קשור לכסף, בלוס אנגלס יש בעיה חמורה מאוד של מקום בבתי הסוהר, בניגוד לארץ אבל שם לא נותנים לאסירים לישון על רצפה מזוהמת ועקב זה נוצר מצב שהמון אנשים שאמורים להיות בכלא על עבירות קלות ובמיוחד תקופות מעצר קצרות פשוט משוחררים תוך יומיים-שבוע. כשעבדתי אצל עורך דין שם ראיתי המון מקרים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שזה קשור לכסף, בלוס אנגלס יש בעיה חמורה מאוד של מקום בבתי הסוהר, בניגוד לארץ אבל שם לא נותנים לאסירים לישון על רצפה מזוהמת ועקב זה נוצר מצב שהמון אנשים שאמורים להיות בכלא על עבירות קלות ובמיוחד תקופות מעצר קצרות פשוט משוחררים תוך יומיים-שבוע. כשעבדתי אצל עורך דין שם ראיתי המון מקרים כאלו.

בולשיט ! הם יודעים טוב מאוד מה הכיסוי התקשורתי של זה ופשוט סיבה לא מספיק טובה בשביל לשחרר אותה... מקסימום היו משחררים אסירים אחרים ומונעים את הסקנדל התקשורתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שעקב המצב התקשורתי אנחנו נגלה בדיוק למה היא שוחררה אבל אם תסתכל על מקרי עבר עם מפורסמים ונהיגה בשכרות תראה שהמון השתחררו מוקדם עקב בעיה זו. אני גם אומר לך מנסיון שכמעט כל מי שעבר דרך המשרד עורכי דין שעבדתי בו ונשפט לפחות מ3 חודשים יצא תוך שבוע גג. הם מעדיפים להשאיר את הפושעים הגדולים יותר בפנים ומן הסתם אלו שקיבלו עונשים של עד 3 חודשים זה בדרך כלל מקרים קלים.

הבנתי שכבר צצו כל מני מסמכים באינטרנט בקשר למצבה הבריאותי וכו' אבל מכיוון שממש לא אכפת לי ממנה אני לא מתכוון לבזבז זמן בנושא יותר מדי ולקרוא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בטח תצוץ תאוריית הקונספירציה שמישהו שילם למישהו כדי שהיא תצא ע"י הבחנה רפואית כוזבת מה שבוודאי לא בעיה לפברק

אני לא מפקפק באפשרות שאכן היא סבלה מטרהומה בכלא, זה בטח היה שוק לא קטן אבל עדיין יש המון אנשים טובים שמסתבכים עם החוק ונאלצים להתמודד עם זה בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...