מהו השרת המהיר ביותר ל RAPIDSHARE? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו השרת המהיר ביותר ל RAPIDSHARE?

snaidis

Recommended Posts

הפרימיום של RS הוא בין הגרועים שיש

מי ישמע על הגבלה של 25GB ב-5 ימים

אתה משלם להם בערך 40 שקל בחודש כשב-60 ש"ח אתה יכול לעשות חשבון אצל אחד מספקי היוזנט הגדולים ולהוריד בלי שום הגבלה ממיטב התכנים שהרשת מציעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא?

למה מצב קשה?

וזה שאין לי כוח לשחק עם להעלות שטויות ושאחרים יורידו ואז עם הנק' לפתוח פרימיום לא אומר שהמצב קשה

כתבת שאני לא יודע מה אפשר להוריד בRS בגלל שכתבתי על אלבומים שאנשים מפיקים בבית ומפיצים, מה שהיה בצחוק...

בקיצור, מה שניסיתי להגיד זה שאם אני מוריד דרך פלאשגט אז יש לי פרמיום, ואם אני משלם להם כל חצי שנה אז כנראה שאני יודע מה אפשר להוריד שם... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת שאני לא יודע מה אפשר להוריד בRS בגלל שכתבתי על אלבומים שאנשים מפיקים בבית ומפיצים, מה שהיה בצחוק...

בקיצור, מה שניסיתי להגיד זה שאם אני מוריד דרך פלאשגט אז יש לי פרמיום, ואם אני משלם להם כל חצי שנה אז כנראה שאני יודע מה אפשר להוריד שם... :xyxthumbs:

אה חח

אם כך סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרימיום של RS הוא בין הגרועים שיש

מי ישמע על הגבלה של 25GB ב-5 ימים

אתה משלם להם בערך 40 שקל בחודש כשב-60 ש"ח אתה יכול לעשות חשבון אצל אחד מספקי היוזנט הגדולים ולהוריד בלי שום הגבלה ממיטב התכנים שהרשת מציעה.

יש אנשים שעבורם הורדה של 25GB ב-5 ימים זה מספיק ביותר.

למעשה, זה מאוד אינדיבידואלי והגורמים הקובעים הם: מהירות החיבור, גדול הדיסק הקשיח וגם סוג ההורדות - כי אם מדובר בתכני HD הרי שהטענה שלך מוצדקת.

בכל מקרה, אני חושב שהורדות באמצעות RS הרבה יותר ידידותיות למשתמש הממוצע מאשר הורדות באמצעות Usenet שהם קצת יותר מסורבלות, תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ימים שזה לא מספיק לי, אבל אני דואג ליצור לי מספיק דברים לראות כל הזמן (נגיד לפחות 5-10 סדרות, כל סדרה לפחות עונה). ככה שאפילו אם אני עובר את ההגבלה יש לי מה לראות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...