8600GTS הוא בדיחה בשביל משחקי DX10 - הוכחה נוספת - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8600GTS הוא בדיחה בשביל משחקי DX10 - הוכחה נוספת

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ש רק דבר אחד שאני לא מבין בכל זה, גם שיימאו המשחקים הנ"ל שמבוססים על DX10 בXP יש DX9.0C

איך זה ירוץ באופן תקין? המערכת הפעלה לא תגרום לבעיה בנושא? ואם כן אז זה אומר שמשחקים האלו יפעלו הכי טוב רק על ויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם הבדלים לא קטנים.. (רק אל תחפש אותם ב LOST PLANET כי הם לא שם..)

הפאץ' של COH באמת מוסיף אפקטים יפים ביותר למשחק..אבל כמו שאמרו - זה פאץ' ולא משחק שתוכנן ככה מראש, אז יש עוד מקום גדול לשיפורים..

ולנושא,

בתור אחד שיש לו 8600GTS אני יכול להגיד שהוא כרטיס סביר. הוא מעולם לא התיימר להיות כרטיס שיריץ הכל על מקסימום ברזולוציות גבוהות וגם ייתן FPS גבוה..

זה כולה כרטיס של 1000 שקל והמחיר רק הולך ויורד.

אני לא מצפה ממנו שיריץ לי משחקים חדשים כשאני שם הכל על HIGH. יש דברים שאני מתפשר בהם ובסופו של דבר הוא נותן לי ביצועים סבירים ותו לא.

- למי שלא זוכר הכרטיס הזה נכפה עליי מנעה מחשבים ואני לא קניתי אותו מכספי שלי , הוא אמור להחליף 7900GT שמת לי -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד ששם לב שיש ניגוד אינטרסים קטן בין אתר שקורא לעצמו "AMDZone" לבנצ'ים של כרטיס מסך של המתחרה?

ידעתי שמישהו ירים את הכפפה :smile1:

לא קשור כי אתה לא רואה שם השוואה מול כרטיסים של AMD

מילא היינו רואים איזה X300 שעוקף את כולם בסיבוב אבל זה לא המקרה

בכל אופן ה8800 נראים טוב מאוד בביקורת הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

מה הפרש המחירים בין ה 8600GTS ל 8800GTS 320?

כל הזמן אומרים אם תוסיף עוד קצת כסף תוכל

כבר לקחת 8800GTS 320...

אז בכמה כסף מדובר פה?

זה מיועד לאלה שיש להם מסך 24" וכאלה, כאילו מסך גדול, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע למה הם מתכוונים.

אם לדוגמא הם רוצים להראות את 8600 באור רע הם יכולים להראות אותו ככה וכדי להגדיל אמינות(במיוחד עם שם כזה)לתת תוצאות שפויות יותר ל8800.

האמינות של האתר הזה באמת בספק גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...