8600GTS הוא בדיחה בשביל משחקי DX10 - הוכחה נוספת - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8600GTS הוא בדיחה בשביל משחקי DX10 - הוכחה נוספת

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי המגמה שאני רואה במשחקים בDX9 ולפי LOSTPLANET שתקנו אותי אם אני טועה תוכנן לDX10

ה8600GTS מציג ביצועים טובים גם בDX10 כל עוד לא דורשים ממנו הכל כלומר גם X4AA X16AF רזולוציות מטורפות ותוסיפו לזה גם DX10, הוא פשוט לא בנוי לזה.

מבחן לא באנגלית אבל אפשר להבין מהתמונות:

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=414&rectr_str_numer=2

אני מריץ על 8600GT OC to GTS , דמו של של LP וזה פשוט תענוג לעינים, כאשר העלתי ל-X4AA וX16AF איבדתי פריימים אבל עדיין ניתן לשחק בכל מקרה לא ראיתי הבדל משמעתי בתמונה שמצדיק זאת, אם יודעים על מה לוותר הכרטיס מציג תמונה מכובדת וחלקה.

ה8800 מדהים בכך שנדמה שלא משנה מה תפיל עליו לא מזיז לו כלום :bash:!

בין 8600GTS ו8800 הייתי הולך על 8800

אבל למאותגרים כספית שביננו כאשר מדובר ב8600GT שעולה 650 ש"ח ועם טיפה להזיז סליידרים בATITOOL מגיע ל8600GTS, השאלה כבר לא כל כך פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת 8800 עלובה בכל הנוגע למשחקי DX10, אני ממליץ לך KILL_B7 לחפש באינטרנט באנצ'ים של סדרת 8 וR600 של כרטיסי מסך עם הDX10 תראה שהביצועים עלובים.

עוד נתון שאפשר לזקוף לזכותה של הוא הכרטיס החדש שהיא מתכננת בעל ליבת הG92 שלפי מה שהבנתי חזק פי 2 מה8800 זה מראה לך עד כמה נצטרך כרטיסים חזקים.

אגב גם ה5200 הדהים כאשר כל משחק DX8 ש"הפילו" עליו פעל חלק... וכאן מדובר ב5200 רק.. ולא ב5950ULTRA... אז תבינו.. ככה זה צריך להיות שמדובר במשחקי DX9 עם כרטיסי DX10! הם בנויים להרבה יותר אלמנטים במנוע ויכולים להרבה יותר (כנראה שמסתבר שלא כל כך הרבה...) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מוקדם לשפוט איזה כרטיסים צריך כדיי להריץ משחקים ב-DX10 , ו-Lost Planet הוא בטח לא דוגמה

לא נראה הגיוני שעדיין אין כרטיס מסך מספיק חזק בעולם , כדיי להריץ משחקים ב-DX10

לא נראה הגיוני שחברות שמפתחות משחקים , מוכרות משחקים שאף אחד לא יוכל לשחק בהם !

לא נראה הגיוני שכדיי לשחק משחקים ב-DX10 צריך להיות עשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת 8800 עלובה בכל הנוגע למשחקי DX10, אני ממליץ לך KILL_B7 לחפש באינטרנט באנצ'ים של סדרת 8 וR600 של כרטיסי מסך עם הDX10 תראה שהביצועים עלובים.

עוד נתון שאפשר לזקוף לזכותה של הוא הכרטיס החדש שהיא מתכננת בעל ליבת הG92 שלפי מה שהבנתי חזק פי 2 מה8800 זה מראה לך עד כמה נצטרך כרטיסים חזקים.

אגב גם ה5200 הדהים כאשר כל משחק DX8 ש"הפילו" עליו פעל חלק... וכאן מדובר ב5200 רק.. ולא ב5950ULTRA... אז תבינו.. ככה זה צריך להיות שמדובר במשחקי DX9 עם כרטיסי DX10! הם בנויים להרבה יותר אלמנטים במנוע ויכולים להרבה יותר (כנראה שמסתבר שלא כל כך הרבה...) .

אולי תספר לי של איזה משחקים?

כי עדיין לא יצא לשוק משחק DX10 אחד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סדרת 8800 עלובה בכל הנוגע למשחקי DX10 "

הצהרה פזיזה מאוד ולא כדאי להקשיב לה. אתה עדיין לא יכול להחליט את זה, כל הנתונים באינטרנט עדיין לא שווים את זה ממש. ויבואו בעתיד בדיקות של נתונים שיאששו או יפריכו את טענתך (שלפי הערכתי לא נכונה, לפי הטיעונים שlipa ציין מקודם).

בינתיים, מי שרכש 8800 לסוגיו יכול בהחלט להנות מהמשחק STALKER עם FULL DYNAMIC LIGHTING שנראה מהמם לחלוטין. (אני לא אומר שבעלי ה8800 הם היחידים שיכולים להנות מכך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LP לא יצא. הוא אומר לצאת ב26 לחודש

http://www.gamespot.com/pc/action/lostplanet/index.html?tag=result;title;0

פאץ זה לא משחק DX10 שנבנה ממוקור עם אופטמזציה וכד.

המשחק הראשון שיהיה באמת DX10 צפוי להיות CRYSIS עד אז אין מה אפילו לחשוב על לקבוע ביצועי כרטיסים בDX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...