השוואה ודעה אישית שלי על קונסולות הדור הבא... - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה ודעה אישית שלי על קונסולות הדור הבא...

R007

Recommended Posts

הי, שלום, אני עובד במקום הנקרא virtual park (מי שלא מכיר זהו מקום הנמצא בחיפה אשר מכיל בתוכו את שלושת הדור הבא ועוד הרבה דברים

הקשורים לגיימינג... המוצאים למשחק בתשלום).

בגלל עבודתי אני נחשף לשלושת הקונסולות (wii,xbox360,ps3) באופן קבוע וכמעט יום-יומי, ומכיוון שאף אחת מן הקונסולות הנ"ל אינה נמצאת

ברשותי, איני פאנבוי (=קרירין=nintendo) של שום חברה מן השלוש ולכן אני יכול להציג דעה לא משוחדת לכל חברה שהיא, מה שגם כל הקונסולות פרט לwii

מחוברות לאותם מסכי hi-def.

ועכשיו להשוואה:

wii - אני חייב להודות, שלפני שהיא הגיעה לחנות, הייתי מעט סקפטי לגביה (אתם יודעים: "זה לילדים קטנים", "לאיפה נעלמה הגרפיקה?", "האם השלט הגיע

מתעשיית אביזרי-המין?" וכדומה...). אך לאחר שהיא הגיעה למקום התמכרתי, למרות שאין ל"זה" גרפיקה (ואני זונת גרפיקה) ושיחקתי רק בwii sports

המשחק ב"זה" (בגלל שהיא לא דומה ממש לקונסולות האחרות בחוויה [לטוב ולרע], אז החלטתי לקרוא לה "זה") פשוט נהדר ומכניס אותך אותך למשחק

בעזרת השליטה והנוחות שבשליטה בה. :smile1::bash::smile1:

ps3 - נכון שבתאוריה היא המובילה מבחינה טכנולוגית (ואכן היא מספקת גרפיקה מרהיבה) אך חוסר במשחקים ראויים וחוסר בבלעדיות במשחקים

שעשו את קודמתה בתפקיד לראוייה ואף ליותר מכך, ובנוסף מחירה המטורף (והשליטה המפוקפקת והלא מנוצלת )בשלט, הופכת אותה למעט תפלה ו

אפרורית משהו, אך מכיוון שסוני משחררת עדכוני תוכנה ועוד מובטחים לקונסולה הנ"ל הרבה משחקים מצויינים ומבטיחים, תסלחו לי ואני אשאיר את גזר הדין

פתוח... :nixweiss:

xbox360 - נראה שx360 מצאה לעצמה נישה נפלאה בין שתי הקונסולות הנ"ל בין אם במחיר ובין אם ביחס בין נוחות שליטה והידידות למשתמש ובין

היחס בין הארקידיות לטכנולוגיה, מה גם שהיא מציעה הרבה מאוד משחקים מצויינים (gears, dead rising...) שלט נוח ושירות מצויין,

אך למרות כל היתרונות הנ"ל היא אינה חפה מתקלות טכניות (טבעות אדמדמות למיניהן ורעש מוגזם) ואני יודע שלמרות זאת שמיקרוסופט

מבטיחה לשחרר גרסה נטולת בעיות (אבל עד שאני לא רואה אותה על המדף אני לא מתייחס אליה במשוואה) רק חבל לי להגיד

שזה הדבר היחידי (לדעתי) שמפיל אותה. אבל חוץ מזה היא פשוט נהדרת!

הייתי רוצה להתנצל בפני חברי הפורום אם "הכתבה" הזאת פגעה בהם אז קחו את זה בתור דעה אישית שלי בלבד.

ואני רוצה להתנצל גם על אורכה הקצרצר של "הכתבה" (אני פשוט לא יודע באיזה שם לקרוא לה אחרת) :kopfpatsch::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשחק בזלדה \סופר מאריו נייר\מאריו כדורגל וכו

מאוד מענין אותי איך הם יצאו חוץ מביקורות בגימספוט

WII לא מענין אותי כי לפי מה שהבנתי השלט סורס שם כדי להקל על נובים

משחקי רצינים שיצאו העונה מאוד מענינים אותי ואני מקווה שתוסיף ביקורות אם יצא לך לשחק בהם

ודרך אגב כמה 360 חזרו הליכם אם השלוש נורות אדומות?

מאוד מענין אם הבעיה מאוד נפוצה או קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, הקונסולה הגיעה רק אתמול, וזה המשחק שהגיע איתה בחבילה,כמובן שעוד מעט יגעו משחקים חדשים.

ולגבי הxbox360, אף אחד עדיין לא החזיר קונסולה עם טבעת, בגלל, שמי שקונה אצלנו בדרך כלל קונה אותו עם

האינטרקולר החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמחקו ההודעות שקשורות לחנות ולא לקונסולות המדוברות. אני משאיר את הדיון פתוח מכיוון שהוא מכיל מידע על שלוש הדור ממשתמש בעל ניסיון בכולן. בהתאם לכך הדיון צריך להיות על הקונסולות ולא על החנות עצמה, על סטייה מהנושא יינקטו הצעדים המתאימים. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אולי תוכל להתגנב לאיזה מפגש של אנשים שיש להם בפורום אחר ;) . כולם פוחדים שאם הם יזמינו מישהו הביתה הוא יפוצץ אותם במכות ויגנוב להם את ה . לרוע המזל הקונסולה השלטת ב HWZONE היא ה PS2 וה 360.

בWII אני משחק בעיקר ב3 משחקים sport, rayman raving rabids,warioware .

- אני יכול להגיד מניסיון שה מיניגיימים של monkeyball די גרועים אבל יש כמה שאהבתי (לא הרבה).

- elibits נחמד מאוד אבל אני לא משחק בו כרגע. בזלדה שיחקתי 10 שעות ואני בהפסקה (נראה לי בגלל שנתפס לי הצוואר מרוב חוסר תנועה במשחק).

- red steel משחק נחמד כshooter הוא בסדר + הקרב חרבות לא משהו.

- חוץ מהשלט play מאוד נחמד למשחקים קלילים.

- הגלישה באינטרנט נוחה מאוד עם השלט רק חבל שאין עברית אבל רואים טוב .

בקשר לPS3 יש סיכוי שהוא יצא מהברוך בעיקר עם הם ישימו מלח על הפצעים של . ה360 הזאת היא פצצה מתקתקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מסכים עם רוב הדברים שכתבת.

רק חבל שאני לא כ"כ יכול להתייחס למה שכתבת על ה כבעל משמעות...

גם שיחקת רק ב Sport וגם כתבת את ה"כתבה" יום אחרי שקיבלת את ה .

כמובן שההתלהבות הראשונית קיימת - גם לזונת גראפיקה כמוך. מעניין אותי איך תרגיש לגבי המשחק עוד חודש אחרי שתמצה את רוב השטיקים והחידושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WII ספורט זה סתם משחק

שגם ככה בשתי אזורים מגיע בחבילה ובאזור אחר נמכר מאוד בזול

לא צריך לבקר את הWII לפי כי גם השליטה כוונה לנובים וגם המשחק מאוד פשטני

יש מספיק משחקים אחרים כמו זלדה\סופר מאריו נייר\מאדן 2007 ועוד

ומפותחים הרבה משחקים אחרים שאמורים להראות לאנשים למה הWII כן מסוגל ולמה לא

אני חושב שהWII לא מתאים לגימרים של מחשב וארד קור

אבל כן מתאים לקהל יותר רחב ופחות בררני בענייני גרפיקה ומולטיפליר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקר חמוד...

תגיד, האינטרקולר הזה באמת עוזר בצורה משמעותית??? הוא נראה לך הפתרון לנורת המוות???

ונאמר לי משהו על כך שחנויות משנות משהו במתח של ה-360 או של הספק כח שלו, ואז זה אמור לפתור את בעיית ההתחממות, שמעת על זה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...