זקוק למחשב נייד לעבודות גרפיות כגון AutoCad בתקציב של 4K ... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למחשב נייד לעבודות גרפיות כגון AutoCad בתקציב של 4K ...

Sting

Recommended Posts

שלום, אני צריך המלצה למחשב נייד למישהי שמתעסקת עם תוכנות גרפיות כגון AutoCad הנ"ל ואחרות כך שכניראה שצריך זיכרון רב ומעבד חזק

אני לא כל כך מבין במחשבים ניידים ולא בדרישות התוכנות הללו לכן אני פונה אליכם להמלצה בתקציב של בתקווה שהוא יספיק למטרה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מתעסקת רק בחלק של השרטוט או גם ברינדור תלת מימדי?

אם אין צורך בתלת אני מאמין שהמחשב השלישי של LG שציינתי כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=264943.0

יעשה את העבודה יופי.. מעבד C2D עם 2GB ב-4300 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המחשב הזה מבחינת מותג\אחריות\תיקונים\איכות עם KSP ? אני חושש קצת להמליץ לה לקנות מהחנות הזו במיוחד מחשב נייד

ואני ישאל אותה בקשר לרינדור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע אין לך בכלל התעסקות עם KSP חוץ מהקניה עצמה, אני דיי בטוח שהם עובדים עם היבואן הרישמי של LG (ח.י. אלקטרוניקה) והאחריות ישירות מולם

כמו שמצויין באתר של אלו, אחריות שנה בינלאומית ועוד שנה בארץ.

זה המבצע שיש ל-KSP כרגע עם שידרוג ל-2GB זיכרון שעושה את הנייד הזה מעניין. יכול להיות שהוא זמין בעוד חנויות.

מבחינת איכות הנייד עצמו לא מצאתי ביקורות בעצמי על הדגם, LG יחסית חדשים בתחום בניגוד ל-IBM/HP/DELL

אם להיות יותר בטוח אפשר ללכת על ה- 6400 שכתבתי שם, אבל מקבלים חצי מכמות הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא רוצה את המחשב הזה (בגלל העיצוב, איך לא ?)

‎HP Pavilion DV-6520‎

הוא עולה בבאג 4900 , ב KSP 4690 אבל במוזומן ומכיוון שהיא מתכוונת לקחת משכנתה עליו זה לא יצא אפילו יותר יקר... כך איך שהוא יוצא שבאג הכי זול :screwy: אלה אם תביאו לי הצעה יותר זולה

מה אתם אומרים עליו ?

הוא יותר יקר אבל עם מעבד יותר חזק,ארד-דיסק יותר גדול,כרטיס מסך אמיתי והצורב החדש שמדפיס על הדיסק

מה אתם אומרים מבחינת המחיר-תמורה ? האם שווה לשדרג ל2G בגלל הויסטה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...