אני צריך את העזרה שלכם- איזה כרטיס טוב יותר (Radeon) ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך את העזרה שלכם- איזה כרטיס טוב יותר (Radeon) ?

SuB

Recommended Posts

הנה שני לינקים, את אחד מהכרטיסים האלה אני יקנה, הם עולים לי אותו מחיר בדיוק אבל רציתי לדעת מי יותר טוב. הרוב אמרול י שה-9100 של Sapphire יותר טוב אבל רציתי דיעה אחרונה לפני שאני קונה. הנה שני לינקים של פירוט על הכרטיסים ושמות הכרטיסים:

Gigabyte ATI Radeon 9000 Pro II 128 MB:

http://tw.giga-byte.com/products/ati_9000pro.htm

SAPPHIRE ATI Radeon 9100 128 MB:

http://www.sapphiretech.com/vga/9100.asp

תודה רבה, אני ממש צריך את התגובות שלכם דחוף, ואני סומך עליכם כי בנושא הקודם שלי עזרתם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להוסיף עוד מקסימום 200 -300 שקל זה יוצא (1030 בחנוןת שאני קונה בה), אתם אומרים שכדאי לקנות ג'י פורס במקום? למרות שאני לא אוהב בכלל את ג'יפורס ואני רוצה לנסות את ATI ששמעתי שעשתה לא מעט פדיחות ל-. תודה!

אני עדיין רוצה שתתמקדו בכרטיסים שהבאתי לכם ולא בג'י פורס, ובסוף התגובה תוסיפו את דעתכם על הג'י פורס תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו מחיר אתה יכול לקנות את ה- 4 TI 4200 של לידטק

שהוא הרבה מעבר לרמה שלו... (RADEON 9000 PRO)

ובעוד כ- 200 שקלים אתה יכול לקנו את ה- RADEON 9500 PRO

שעולה בערך 1200/1300 והוא בערך באותה רמה של ה- 4 TI 4600

אז לדעתי כדאי לך לחסוך ולקנות אותו...

ואם אתה משחק בהרבה משחקים (GAMER) לא הייתי מציע לך לקנות את ה- 9000 PRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו מחיר אתה יכול לקנות את ה- 4 TI 4200 של לידטק

שהוא הרבה מעבר לרמה שלו... (RADEON 9000 PRO)

ובעוד כ- 200 שקלים אתה יכול לקנו את ה- RADEON 9500 PRO

שעולה בערך 1200/1300 והוא בערך באותה רמה של ה- 4 TI 4600

אז לדעתי כדאי לך לחסוך ולקנות אותו...

ואם אתה משחק בהרבה משחקים (GAMER) לא הייתי מציע לך לקנות את ה- 9000 PRO

אני משחק לפעמים, לא חורש כל היום על משחקים אבל גם משחק. ואיפה אפשר לקנות במחיר של 730 שקל את ג'י פורס של לידטק?

חוץ מזה תבינו, זה לא עניין של לחסוך או לא. את הכסף שלי בסופו של דבר אני מקבל מההורים, אז אם אני חוסף זה אותו דבר כמו שיביאו לי עכשיו אתם מבינים???

ואני ממש ממש לא הבנתי מה שאמרתם, מה יותר טוב?? 9100 או 9000 pro II ?? כל פעם מישהו אומר משהו אחר, תחליטו כבר!

אני ישמח לקבל עוד תגובות תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים!! ניתנה לי אפשר ות לקבל את הכרטיס הזה:

http://www.msi.com.tw/program/products/vga/vga/pro_vga_detail.php?UID=60&MODEL=MS-8871

באותו מכיר של האחרים ע"י החנות! מה אתם אומרים? לעזוב את הרדאונים ולקחת את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה! תנו עוד תגובות בקשה

אני רואה שמשתלם להיות נודניק לחנות, נראה לי שהם רוצים להיפטר ממני. אולי אם אני יהיה נודניק עוד קצת אני יקבל את רדאון 9700 פרו באותו מחיר ;D ;D :);):D 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תודה רבה על הדאגה :) אבל אל תדאג! אבא שלי היה היום בחנות והביא את המחשב הישן שלי שסוף סוף יעבור שידרוג כללי (90 אחוז מהמחשב עובר שדרוג), והמוכר אמר לו "אתה יודע, אני צריך להוסיף 60 דולר על הכרטיס" (כי בצהריים כשדיברתי עם המוכר הוא חשב שזה כרטיס של 64 מגה אז הוא הסכים לתת לי באותו מחיר) והמוכר רצה שאבא שלי כאילו ישתכנע וישלם לו אבל אבא שלי ביום שישי שעבר אמר לו-"ביום שני אני בא לחנות, אם תביא את הכרטיס שביקשנו אז הכל ימשך כרגיל, אם לא אני לוקח את המדקמה ומבטלים את העיסקה" אז המוכר כנראה השתכנע וגם אני וגם המוכר יודעים שאם השירות טוב אז הלקוח נשאר לקוח קבוע.

אז זהו, אני שמח שהבעיה עם הכרטיס נגמרה ככה. תודה לכל מי שעזר לי במהלך סוף נשבוע והיום ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...