ביטול ציון מגן ,אפשרי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול ציון מגן ,אפשרי?

sherlock1212

Recommended Posts

שטויות במיץ!

הגישו אותי על 70 במטמתיקה הוצאתי 100 ציון סופי 85...

בכל מקרה אני רוצה להצטרך לשאלה.. האם תלמיד תיכון יכול באיזושהי דרך לגשת ללא ציון הגשה?

כי אין לי אחד כזה בספרות... אז אני רוצה לגשת ללא ציון הגשה.. אפשרי איכשו? אפילו אם זאת בחינה אקסטרנית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציון מגן לא נשלח מהבית ספר = ציון מגן 0 (זה אומר שגם אם תוציא 100 בבגרות יש לך עדיין נכשל)

ביטול ציון מגן זה רק אם רואים שהציוני מגן של כיתה שלמה גבוהים ב-20 נק' מהציון שלהם בבגרות (כלומר המורה ניסתה להעלות את הממוצע הבית ספרי ע"י מגנים מנופחים)

הפוך בחיים לא קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציון מגן לא נשלח מהבית ספר = ציון מגן 0 (זה אומר שגם אם תוציא 100 בבגרות יש לך עדיין נכשל)

ביטול ציון מגן זה רק אם רואים שהציוני מגן של כיתה שלמה גבוהים ב-20 נק' מהציון שלהם בבגרות (כלומר המורה ניסתה להעלות את הממוצע הבית ספרי ע"י מגנים מנופחים)

הפוך בחיים לא קורה

:xyxthumbs:

או שתעשו אקסטרני.. או שזה ההפך!? אממ לא זוכר, אבל צריך לשלם על זה כסף ולהיות בקורס של מספר שעות מסוים אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בוודאי שלא

אתה רשום כתלמיד במוסד מסוים ובכיתה מסוימת (אתה יכול לראות את שניהם כשאתה נכנס לראות ציונים באתר של משרד החינוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוך בחיים לא קורה

בטח שזה רק במקרה והם גבוהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה אינטרני אתה תקוע עם ציון מגן. בחלק מהבתי-ספר אם אתה עושה מועד חורף נותנים לך מגן חדש.

ככה זה תיכון, הרבה אנשים מזוייפים - המצטיינים שבהם, כלומר הזייפנים הכי מוכשרים הקרואים חנפנים מקבלים מגן טוב, בדר"כ זה מגובה בבגרות גרועה.

שים גז בבגרות, ככה זה עובד...בחצי הכוס המלאה באקדמיה אין מגינים :smile1:(ובחצי הריק אותם חנפנים הופכים לחרשנים הכי גדולים שאי-פעם תפגוש בגלגול הזה - וכן, הם שוב יצטיינו :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...