התחדשתי במגבר אוזניות "מיני head " +תמונות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי במגבר אוזניות "מיני head " +תמונות

ROTEMan

Recommended Posts

מיני aqua head - הגודל לא קובע!

יש לי dt880 של בייר וזה זמן שאני מחפש מגבר להם , אחרי התיעצות עם אנטולי יצרתי קשר עם האחראי של אקוואה ,אסף,קודם כל אני חייב לציין שהוא אחלה של בן אדם , איזה שירות ! איזה אדיבות!

אסף הציע לבנות לי מגבר קטן יותר ופשוט יותר מhead שעשוי פלסטיק..

כשראיתי את המגבר אמרתי לאסף מה זה מיני head והוא בתגובה , ואללה לא חשבתי על שם אבל זה יכול להיות נחמד ,(אז לצומת לבכם השם זה רק אני קורא לו ככה כדי שיהיה לי איך לקרוא לו )

אני יכתוב כאן על המגבר , זאת הפעם הרשאונה שאני כותב סיקור אז זה יהיה קצר ולא מקצועי .

המגבר דחף את האוניות בקלות שהם 250 אום =

ישר שמתי לינקין פארק ונדהמתי שהצליל יוצא ממגבר כזה קטנציק הוא היה נראה כמו צעצוע ליד הhead ,צליל נקי וצלול נורא מאוזן במה רחבה מאוד

העברתי לאלקטרוני פה היה קצת יותר חלש למרות שגם נהנתי השוני זה פשוט הצליל העגול של האוזניות שלא מתאימות לאלקטרוני .

התמורה למחיר פה הוא מדהים , לכל מי שאין תקציב גדול לקנות את המגברים היקרים שבאמת עולים הרבה חייב ללכת לשמוע את המגבר הזה הוא פשוט מעולה

מה שמפחיד למי שלא שמע אותו עדיין זה המראה שלו שנראה ממש פשוט ואפילו הוא עשוי פלסטיק אבל ברגע ששומעים את המגבר שוכחים איך הוא נראה.

זאת הפעם הרשאונה שאסף בנה את המגבר הזה ושיווק אותו לפי מה שהבנתי , כיף לי להיות הרשאון שמשתמש בו אני נהנה מכל רגע לא הייתה יכולה להיות קנייה יותר טובה.

נ.ב: יש למגבר 5 שנים אחריות ואני בטוח שאם תיהיה לי בעיה יש לי למי לפנות ככה שאני "בראש שקט".

ועכשיו התמונות:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האלן יעקוב

זה רותם(מהסוניק טאור)

תברר עם אסף אם המגבר מתאים לאוזניות שלך אם אתה רוצה אני יביא לך תמספר טלפון שלו (בפרטי כמובן)

הוא נמצא במרכז תל אביב אחי ואני ממש ממליץ לך ללכת לשמוע אותו הוא ממש מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה 140 שקל?! באמת בדיחה , עד 50 שקל אני מוכן לשלם על חתיכה שתחזיק לי את האוזניות!

ובאמת מאגניב המתלה של אנאטולי.

אף אחד לא מצא איפה אפשר להשיג מתלה מתאים?(חוץ מאיקא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל אולי בכול זאת להגיד מה העלות של התענוג?

וכבונוס, הנה מעמד מאולתר ב-0 ש"ח.

(וו עם הברגה שמחובר למדף. לאוזניות עם רצועה רחבה אפשר להשתמש בוו של קולב עץ)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלכו לכל חנות של כובעים ויתנו לכם בחינם. זה ראש מפלסטיק כזה. נראה מצוין ולא מכניס כסף לכיס של חברות עלובות :)

(למרות שלך תדע, עם ה OUTSOURCING של היום עוד יתברר שחברת-בת של מייצרת ראשי פלסטיק לחנויות כובעים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה פשוט כמו שאתה חושב יגאל. חיפשתי לא פעם ומצאתי רק דברים מגעילים. משהו טוב לא הצלחתי למצוא לצערי וחיפשתי המון. רציתי ראש חצי שקוף בצבע כחול או משהו כזה.

כיום זה כבר לא משנה כי את ה-K1000 אני לא אניח על דבר כזה, הן יצברו יותר מדיי אבק בחלקים שלא נוח לנקות. אני משאיר אותן בקופסת עץ שלהן וזה הכל.

בקיצור, רותם, תתחדש ותהנה. גם האח הגדול שלו לא בדיוק מרשים מבחינת מראה, אבל מבחינת איכות בנייה בפנים הוא מצוין.

ליוסי יש את האח הגדול, אם תגיע עם המיני שלך למפגש בסופ"ש הבא, אפשר יהיה לשמוע אחד ליד השני.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סואפסולר- חשבתי על רעיון כזה אבל את שלי אני לא אוכל לשים ככה בגלל הספוג העדין שלהם, הם יקבלו את הצורה של הוו וזה יהרוס.

אנטולי אני דווקא מאוד אוהב את העיצוב של האוזניות במיוחד את הבד שלדעתי נורא יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...