VISTA: אינטרנט באקספלורר נעלם וחוזר אחרי אתחול - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA: אינטרנט באקספלורר נעלם וחוזר אחרי אתחול

xena

Recommended Posts

שלום,

אני נתקל בתופעה מוזרה שחוזרת על עצמה, גם אחרי פירמוט והתקנה מחודשת של VISTA.

יש ברשותי VISTA ULTIMATE עם כל העדכונים, רשת חוטית בין שני מחשבים (השני XP) ומפרט המחשב שלי מפורט כאן באתר.

לאחר זמן מה של גלישה ללא תקלות (אקספלורר, , EMULE, דואר POP3), לפתע האקספלורר לא קולט שום אתר וכשלוחצים על כניסה לאתר, מקבלים מהר מאוד הודעת שגיאה דומה ל 404 אבל לא (מצורפת תמונה). כלומר, זה לא מגיע לדף אחרי זמן מה ולאחר חיפוש קצר, אלא במהירות. הוא לא מחפש כלום. ברגעי התקלה, EMULE ו לא מושפעים ממנה (מהירות ההורדה נשארת אותו דבר, ואני יכול לשלוח ולקבל הודעות ב ICQ), אבל לתקלה מצטרף הדואר. אין אפשרות לשלוח ולקבל דואר דרך OE וגם לא דרך תוכנה כמו POPTRAY שאמורה לבדוק דואר.

מאוד מוזר... יש למישהו ניסיון או מושג מה קורה כאן?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

אפשר להוריד מביטורנט רק שאי אפשר לגלוש לאתרים (גם לא בפיירפוקס וכו', ניסתי עוד כמה דפדפנים). לפעמים פתאום אחרי כמה דקות אפשר שוב לגלוש ולפעמים צריך לעשות ריסט למחשב ושוב אפשר לגלוש (עד שזה שוב נתקע) וזה רק בויסטה בXP אין לי דבר כזה.... מה זה יכול להיות???????? זה משגע אותי...... ואל תמליצו לי לעבור לXP :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בעית DNS.

כשזה קורה בשורת כתובת באקספלורר תרשום 64.233.183.99, זה מביא אותך לגוגל?

זאת ICS (שיתוף אינטרנט) או שיש נתב? אם זאת שיתוף, מי המחשב ה"ראשי" (שמחובר למודם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא ישן מאוד... ופתור מאוד...

זה לא DNS. כשזה קורה האינטרנט בכלל לא מחפש את האתר אלא מיד נותן את דף השגיאה, במהירות לא אופיינית למצב נורמאלי.

מה שאני עשיתי מאוד פשוט: עברתי ל BASIC. אין זכר לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...