8.5מגה ב15 שקל!?(אינטרנט) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8.5מגה ב15 שקל!?(אינטרנט)

SweeT_EviL

Recommended Posts

זה אולי הגיוני כשמנסים לראשונה מהיר בכלל,אבל אין מצב שאפילו אם זה ניסוי יקחו מחיר כזה נמוך כשיש להם חבילות איטיות בהרבה שעולות כביכול הרבה יותר.

הם לא יכולים לקחת מחיר מלא על דבר ניסיוני. הרי אם תהיה בעיה וסביר שיהיו לא מעט בעיות אז כל עוד אתה משלם מחיר נמוך בידיעה שזה ניסיוני אז אין לך על מה להתלונן, אבל אם אתה משלם מחיר מלא יש לך זכות מלאה להתלונן ולקבל את מלוא השרות ששילמת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה הקטע... זה ניסוי בADSL2 זה לא ADSL...

בכל מקרה רוב הסיכויים שאם הם התחילו בניסויים של זה בהתחלה זה יהיה מוגבל לעובדי החברה ובמהשך לאזור מסויים שבו יתנו את זה למספר מצומצם של אנשים... בכל מקרה לא משהו שאתה יכול פשוט להתקשר למוקד והם יחברו אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם לספקית על 6 מגה, 200+ ש"ח + תשתית 159 ש"ח.

גנבים, טוב בכל מיקרה עם יצא ה-8.5 מגה אני יהיה בין הראשונים גם ככה המחיר יהיה בערך כמו עכשיו אוליי עם תוספת קטנה.

בהחלט גנבים.

אני משלם 300 ש"ח לשנה על 100MB בכל כיוון. מצד שני, אני לא יכול להשתמש בתוכנות שיתוף קבצים כי זה אוניבריסטאית :(

מה קורה ע םהסיפור הזה ? מישהו כבר הצליח לדלות מידע אמיתית מבזק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט גנבים.

אני משלם 300 ש"ח לשנה על 100MB בכל כיוון. מצד שני, אני לא יכול להשתמש בתוכנות שיתוף קבצים כי זה אוניבריסטאית :(

מה קורה ע םהסיפור הזה ? מישהו כבר הצליח לדלות מידע אמיתית מבזק ?

אז מה זה שווה ? זה כמו שתהיה לך פרארי אבל לא תוכל לצאת איתה מהחנייה !

בדיוק' date=' ADSL2 מגיע עד ל12 ביורד ו3.5 בעולה.

[/quote']

זה לא כזה הרבה... לעומת מה שכבר מקובל היום ברוב העולם הנאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן לפי הלינק שפירסמו פה לכתבה ב-NRG הם רושמים שאין פיתרון כרגע לעניין הריחוק מהמרכזיות כך שאין בכ-50% מהמקרים ניצול של יותר מ-2.5M אז באמת מה הטעם. להגיד "לנו יש הכי גדול?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...