Internet Security prog- AVG vs.Norton - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Internet Security prog- AVG vs.Norton

MasterOr

Recommended Posts

א. מה שלא יהיה - תסיר את ה-norton !! (חשבתי שכבר כולם יודעים עד כמה התוכנות שלהם זבל)

ב. גם אני פעם הייתי מחפש להיות "מאובטח" ככל שאפשר... הייתי מנסה את כל האפשרויות (תוכנות) עד שהגעתי למסקנה שכל ה-Firewalls האלה ממש לא נחוצים, הם רק עושים חיים קשים יותר - מציקים לך ומבזבזים משאבי מערכת. (אלא אם כן אתה באמת צריך הגנה ספציפית מאוד).

מזה שנה וחצי שאני משתמש ב- Firewall ותאמין לי, לא היו לי שום בעיות \ פריצות ... ואתה יודע מה? גם אם היו ולא ידעתי\הרגשתי אז כוס-אוחתק.. כל מה שאתה צריך באמת זה 2 תוכנות נפרדות (מומלץ) המתמחות כל אחת בתחומה - AntiVirus / AntiSpyware

Windows Defender מספיק טוב עבורי, ו-NOD32 הוא אנטיוירוס פשוט מעולה (אי אפשר להתווכח עם זה).

שמע לי , זרוק את החבילות אבטחה המפורסמות והמחורבנות האלה - זה עבודה בעיניים - יש יותר חסרונות מיתרונות.

אם משהו באמת רוצה לפרוץ אליך הוא יעשה את זה לא משנה אילו תוכנות יש לך. ואם זה משהו רנדומאלי אז תוכנות בסיסיות של ותוספת אנטיוירוס טוב יעשו את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZoneAlarm? :lol:

כשעבדתי ב-Helpdesk של Checkpoint (הבעלים של ZA) אפילו הם שם שנאו את התוכנה הזאת >:( כל כך הרבה קקה אכלו ממנה.

פעם גם אני הייתי עובד איתה וזאת אחת הסיבות שאני לא מתכוון לחזור לזה. אומנם עשתה את העבודה בסופו של דבר אבל לא צריך את זה בכלל לשימוש ביתי, היא סתם משתלטת לך על החיים.

אני לא יודע מי עורך את PCMAG, אבל אם הם בחרו נורטון (ועוד חבילה שלהם, עם שם מפחיד שכזה) המצב גרוע...

מהם הקריטריונים בבחירה שלהם ד"א?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה פה תוכנות חינמיות כמו ZA ו-AVG לתוכנות שעולות כסף כמו נורטון קספרסקי ונוד32 וזה ממש לא "הוגן".

כעיקרון אני מסכים עם סינדרום וחושב שיותר מה-FW שלכולנו יש במערכת הפעלה ולחלקנו יש גם בראוטר לא צריך יותר מזה.

AV טוב הוא הנוד32 ללא ספק.

אם אתה מחפש משהו חינמי Antivir של Avira נחשב לחינמי הטוב ביותר ע"פ רבים ובהרבה מקרים מתעלה על רבות מהתוכנות שמצריכות תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שניסיתי הרבה חבילות כאלה והם לא שוות את הכסף

החבילה הכי טובה לדעתי זה קספרסקי וגם עליה לא ההייתי משלם

AVG החינמי + פירוול חינימי כמו סיגט (וגם זה לא הכרחי) מספיקים בהחלט

לא צריך לצאת מפרופרוציות בסה"כ אין לאף אחד סודות מדינה על מחשב

סה"כ כמה מיסמכים, וסרטי פורנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם AVAST היא נפלאה!

היא קלילה (לא מעמיסה על המחשב), מוצאת כל מה שצריך, מנקה וירוסים באיתחול והכי חשוב חינמית.

אני לא יודע למה כולם מתעסקים עם מלא תוכנות אבטחה.

לי יש פיירוול של SP2 + AVAST.

משתמש בפיירפוקס ועם קצת היגיון של מה אני מאשר ולאן אני גולש מעולם לא היה לי וירוס / רוגלה או כל שטות אחרת.

אז מבחינתי אני רוצה הגנה במינימום משאבי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...