מוד לפאן באס של TT-כיבוי המאוורר - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוד לפאן באס של TT-כיבוי המאוורר

MasterOr

Recommended Posts

אז ככה יש לי את הסט הזה של TT

ואני רוצה לעשות לו אפשרות כזאת שאני יוכל לסובב את המתג עד לרמה שהוא מכבה לי את המאוורר לחלוטין.

איך אני יכול לעשות דבר כזה כי כרגע הוא מגיע עד לרמה המינימילית ואני חושש שפתיחת החסימה של המתג תהרוס אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור... מחליף נגדים משתנים לנגדים בעלי ערך יותר גבוהה

כמה גבוהה... מחשבים את זה לפי המידע של המאווררים

או שפשוט מוסיפים כפתורי ON OFF על הקו מתח שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיתרון עוד יותר טוב

תחליף את הנגדים המשתנים - לנגדים משתנים אחרים - בעלי התנגדות זהה, רק שהשינוי הוא עם אפשרות לכיבוי מוחלט (כמו בריאו של סאנבים לדוג')

כלומר, שתגיע לסוף המהלך של הנגד, יהיה מעיין "קליק" נעילה שבעצם הוא המפסק (כמו ברדיו ישן לדוג' - מצטער אבל אין לי יותר דוגמאות)

אין לי מושג איך קוראים לנגד משתנה מהסוג הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיתרון עוד יותר טוב

תחליף את הנגדים המשתנים - לנגדים משתנים אחרים - בעלי התנגדות זהה, רק שהשינוי הוא עם אפשרות לכיבוי מוחלט (כמו בריאו של סאנבים לדוג')

כלומר, שתגיע לסוף המהלך של הנגד, יהיה מעיין "קליק" נעילה שבעצם הוא המפסק (כמו ברדיו ישן לדוג' - מצטער אבל אין לי יותר דוגמאות)

אין לי מושג איך קוראים לנגד משתנה מהסוג הזה :nixweiss:

טעות..

בסט הזה של TT זה פשוט לא יעבוד...

כשהפונטציומטרים האלו שאתם מדברים עליהם נמצאים במצב "כבוי" הם יוצרים פשוט "נתק" בחוט, וזה פשוט ירים את המאורר למקסימום כוח...

נסו להפעיל את המאוררים בסט הזה ופשוט לנתק מהם את הריאובאס... בלעדיו הם במהירות מקסימאלית וזה גם מה שיקרה אם הבחור כאן יחבר פונטציומטרים כמו שאמרתם לו.

הרעיון הכי טוב לדעתי זה להגדיל את ערך הפונטציומטרים לערך גבוהה שבו המאוררים כבר לא יסתובב.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הכי טוב לדעתי זה להגדיל את ערך הפונטציומטרים לערך גבוהה שבו המאוררים כבר לא יסתובב.

טוב לדעת :)

איך בדיוק אני יכול לעשות את זה?

Men7a - לא יודע מה השווי שלהם היום אבל הם מאווררים די פשוטים ויש את כל הנתונים בלינק שנתתי.

כשקניתי אותם זה היה לי הכי נוח 4 מאווררים + פנל שליטה בדי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון , הסט הזה שווה תכסף?? המאוררים שקטים וטובים? או שזה סתם...

זה סתם, באמת שזה ממש סתם.. לזרוק כסף..

מאוררים עם יחס דחיפת אוויר/רעש גרוע מאוד

טוב לדעת :)

איך בדיוק אני יכול לעשות את זה?

הפונטציומטרים הרגילים הם של 10K נסה לשים 15K ולראות את התגובה.. אם זה לא יכבה לגמרי, תוכל להגדיל את הערך עד שתגיע לתוצאה הרצויה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר באשדוד ומנסה לחשוב על חנות שאני יוכל לקנות בה את המוצרים האלה ולא עולה לי לראש.

למישהו יש מושג איפה אפשר?

חח מה המצב איש ..? עם אתה רוצה צור קשר בפרטי אני יסביר לך מאיפה אתה קונה בעירנו רכיבים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...