מחשב למשחקים, תקציב 6000 ש"ח ללא מסך. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים, תקציב 6000 ש"ח ללא מסך.

parker8

Recommended Posts

אחרי שנתיים שעברו מאז קניית המחשב הקודם... אני מחפש לקנות מחשב חדש....

אז השימושים הם: , משחקים :)

הדגש הוא על מחשב חזק, לא מכונת משחקים! בשביל מכונת משחקים אני קונה קונסולה, אבל כמובן שמידי פעם יהיו גם משחקים טובים במחשב שאני ארצה להריץ אותם...

תקציב: 6000 ש"ח (גמיש)

לא צריך: דיסק קשיח (יש לי דיסק אחד SATA של 160 ועוד אחד של 320 SATAII מהמחשב הקודם), לא צריך ספק ולא צריך ציוד היקפי-מסך, מקלדת (יש לי MEDIA ELITE) ועכבר (G5).

רצוי מאוד שהמחשב יהיה שקט מאוד! כי הוא הולך להיות בחדר שלי...

הייתי רוצה שהרכיבים יהיו עם שדרוגיות, וכמובן שיריצו בצורה טובה!

זהו נראה לי...

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

אם צריך שאני אשים פה את המפרט של המחשב הקודם כדי לראות מה עוד אפשר להוציא ממנו חוץ מה-HD תגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד : INTEL 2 DUO S775 2.13GHz(E6420) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤ 1064

לוח אם : GIGABYTE GA-965P-S3 REV3.3 ¤ 571

זיכרון : OCZ 2048MB (1024MBX2) 667 CL5-5-5-15 VALUE SERIES - OCZ26672048VDC-K ¤ 541

כרטיס מסך : LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 320MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤ 1726

צורב : BENQ DVDRW DW-1620 DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤ 169

מארז : APOLLO w/o PSU ¤ 390

קירור למארז -

GLACIALTECH 120mm CASE FAN - SILENT BLADE 19dBA - BLACK - GT1225EBDL-1

50ש"ח

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤4461

לא הצלחתי להגיע לתקציב שלך ;D

איזה מסך יש לך? אם גדול מ20" אפשר לעלות לGTS 640 MB

איזה ספק? אולי כדי לשדרג גם אותו...

אתה מתכנן OC ? כי אם כן יש כמה שיפורים לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך 17 אינץ' כרגע, אך בעתיד אני בהחלט יעלה ליותר מ-20 אינץ'. אז הייתי רוצה לעלות ל-640MB.

אני הדגשתי שעדיף שהמחשב יהיה חזק... פחות למשחקים כי אני אקנה קונסולה... אז יש אפשרות להכניס בתקציב E6600 או E6700 אולי?

למען שדרוגיות- לא כדאי לקחת לוח שתומך ב- אולי?

המארז והמאוורר של המעבד שקטים? (לא אני לא מתכנן OC, חשוב לי השקט...)

אה וגם צורב אני לא צריך... יש לי את זה מהמחשב הקודם.

אני באמת מופתע שלא הצלחתי להגיע לתקציב שלי :)

נ"ב

המחשב לא דחוף בטירוף, אם ייצא משהו עד יולי אני אשמח לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תיהיה הורדת מחירים רצינית ב22 ביולי בתחום המעבדים.

http://www.hkepc.com/bbs/itnews.php?tid=789466&starttime=0&endtime=0

2) אם יש לך 17" אין שום טעם לעלות מה320MB...אם אתה מתכנן לשדרג ל20" אז כן

3) אם אתה רוצה להכניס E6600 אז סבבה...מעבד חזק ואיכותי.

4)DDR3 לא שווה הרבה כמו שזה נשמע...וגם כשהוא יגיע הוא יהיה מאוד יקר ולא משתלם...אז תעזוב...

5) לא הגעתי כי לא הבנתי את הצרכים שלך כול כך :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) האם שווה לחכות לירידה?

2) אני בהחלט מתכנן לשדרג למעל 20 אינץ', אולי 22 אינץ' והלוואי (אם יהיה תקציב-ה-24 החלומי של דל)

ולגבי הכרטיס מסך... ה-8800GTS 640MB הכי משתלם או שעדיף ללכת על משהו מבית ATI?

3) אני רוצה להכניס E6600... שווה להכניס E6700?

4) אוקיי... נוותר על הרעיון...

5) אני באמת מופתע שמחיר כזה עונה על כל הצרכים שלי, שוב אם יש עוד שיפורים (במסגרת התקציב) כדי ליצור מחשב חזק, אני אשמח.

6) לא קיבלתי תשובה, האם המארז+המאוורר של המעבד נחשבים שקטים? אם לא אני מעדיף משהו אחר... אני לא עושה OC, חשוב לי השקט!

מאיזה חנות בנית את המחשב?

אם יוצא משהו חדש, או ירידת מחירים בחודש-חודשיים הקרובים, שווה לחכות לו, אשמח שיודיעו לי ואני לא אקנה סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)אני בעצמי מחכה לירידה הזאת. ;D

אז כן לדעתי שווה לחכות מאוד. תסתכל שוב בקישור שנתתי לך ;D

2)הE6600 יספיק לך לדעתי. אין צורך לשים עוד 550ש"ח על כזה הבדל לא משמעותי .

3)בקשר למארז שקט יש מארז של ANTEC - P150 שנחשב מאוד שקט. בא עם ספק איכותי וחזק בעלות של 990ש"ח .

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2173

רק צריך לבדוק אם הGTS נכנס בו (אני 90% בטוח שכן) .

כדי להוסיף לו עוד שני מאווררים -

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3037

מה דעתך על המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז נראה טוב... אבל אני מעדיף בלי ספק...

דווקא המארז שהבאת קודם מצא חן בעיני... רק שאני לא יודע אם שקט...

אז מה הכי מומלץ במסגרת התקציב?

מה לגבי המאורר למעבד?

אשמח גם לתשובות שעוד לא קיבלתי בקשר לכ"מ ולגבי יציאת דברים חדשים בחודש-חודשיים הקרובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לATI אני עוד לא יודע הרבה. אבל ממה שהבנתי שהוא כרטיס שנותן תמורה טובה למחיר יותר מהGTS, אך הוא מתחמם מאוד ואין לו עוד טובים.

אז אני מעריך שאם תחכה לירידת מחירים אז כבר יצאו חדשים וטובים שיפתרו את הבעיה. (ממליץ לך לשאול בפורום תצוגה וגרפיקה עליו)

תשאל בפורום וספקי כוח על המארז הזה ואני בטוח שהם יענו לך על השאלה אם הוא שקט או לא. לא אמרת לי מהתקציב שלך למארז.

מאוורר למעבד זה במקרה שאתה עושה OC, וכדי שהוא לא התחמם יותר מדיי לוקחים איכותי יותר שהוא לא סטוק.

אם אתה לא מתכנן OC אז תעזוב.

לא שמעתי על שום דבר מיוחד שאמור לצאת החודשיים הקרובים חוץ מירידת המחירים שמשמעותי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח גם לתשובות שעוד לא קיבלתי בקשר לכ"מ ולגבי יציאת דברים חדשים בחודש-חודשיים הקרובים...

בקשר לכ"מ, אם ב"משהו מבית ATI" אתה מתכוון לHD2900XT (הוא זה שאמור להתחרות בGTS), אז במבחני ביצועיםhttp://hwzone.co.il/community/index.php?topic=262772.0

ההבדל לא משמעותי.

מה שכן, חשוב שתדע שהוא נחשב זולל חשמל, ורועש מאוד, אז אולי בכול זאת עדיף לך הGTS...

בקשר לדרייברים לATI, לא ידוע על תאריך מסויים שבו הם אמורים לצאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לATI אני עוד לא יודע הרבה. אבל ממה שהבנתי שהוא כרטיס שנותן תמורה טובה למחיר יותר מהGTS, אך הוא מתחמם מאוד ואין לו עוד טובים.

אז אני מעריך שאם תחכה לירידת מחירים אז כבר יצאו חדשים וטובים שיפתרו את הבעיה. (ממליץ לך לשאול בפורום תצוגה וגרפיקה עליו)

תשאל בפורום וספקי כוח על המארז הזה ואני בטוח שהם יענו לך על השאלה אם הוא שקט או לא. לא אמרת לי מהתקציב שלך למארז.

מאוורר למעבד זה במקרה שאתה עושה OC, וכדי שהוא לא התחמם יותר מדיי לוקחים איכותי יותר שהוא לא סטוק.

אם אתה לא מתכנן OC אז תעזוב.

לא שמעתי על שום דבר מיוחד שאמור לצאת החודשיים הקרובים חוץ מירידת המחירים שמשמעותי לך.

אז אחרי השדרוגים של ה-640, וה-E6600, זה משאיר לי 1000 שקל למארז... בהחלט מכובד...

אם עד יציאת המחירים ה-HD2900XT יהפוך לכדאי, אני אלך עליו.

אני אפרסם הודעה שם... תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...