היה פרק של LOST אתמול? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היה פרק של LOST אתמול?

benib

Recommended Posts

HOLY SH*T

איך לעזאזל לא חשבנו על זה?

זה כלכך הגיוני שזה ג'ון לוק!!

ג'ק לא אוהב את לוק ולא אהב את לוק,ג'ק קורא את ההודעה על מותו של ג'ון לוק ורוצה להתאבד כי הוא יודע שמה שקרה ללוק זה באשמתו. לוק אמר לו שזה לא אמור להיות ככה,שהם לא אמורים להחלץ,וג'ק בכל זאת לקח את הטלפון ביד וקורא לעזרה.

לג'ון אין משפחה ואין חברים...הבחורה שהוא הציע לה נישואים ניתקה איתו כל קשר,אין לו אמא כבר ואבא שלו...טוב..אתם יודעים מה קרה לאבא שלו.

סביר להניח שהוא התאבד אחרי החזרה,לא יכל להתמודד עם העובדה שהוא בכיסא גלגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HOLY SHIT

אה,דרך אגב, אבא של ג'ק לא חי ב"עתיד",זה פשוט שג'ק מסומם מדי כדי להבין מה קורה מסביבו...אל תשכחו שמינו ראש מדור חדש בביה"ח במקום אבא שלו,כי אבא שלו מת,וג'ק מנסה לרשום תרופות על שם אבא שלו,וזה לא עובד ולא מתקבל,כי אבא שלו מת.

אם אני לא טועה בעונה הראשונה רואים שהארון קבורה של אבא של ג'ק ריק...מה שאומר שהוא כנראה לא מת....אבל יש מצב ששכחתי איזה משהו שקרה אחר כך...תקנו אותי אם אני טועה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

א.אם אני לא טועה הוא לא רצח אותו....הוא מת כי הוא שתה יותר מדי....

ב.גם אם כן,זה עדיין לא סותר את זה שהארון קבורה שלו היה ריק....

א.גיימס פורד הרג את אבא של ג'ון הידוע בכינוי סוייר.

ב.אבא של ג'ק מת בוודאות ואפילו ג'ק זיהה את הגופה שלו . ג'ק משתמש בפלאש פורוורד באביו בצורה מטאפורית וכמו כן הוא מעורפל והוזה בעקבות המינון הגבוה ותופעות הלוואי של הכדורים שהוא נוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון המון חורים בסדרה.

מוות: מיכאל, מפעיל תחנת התקשורת הרוסי מה"אחרים" מת כמה פעמים [או לפחות פעם אחת, מחץ בלב] וחזר.

ג'ון לוק קיבל כדור בבטן, "מת" וקם לתחיה. [הפצע של הכדור נעלם]

עכשיו, מה החור?

אם "פצעים מתרפאים באי" כגון החץ בלב, איברים פנימיים שנהרסו [אלקטרודות ההגנה, כאשר מיכאל מת ע"י השלכה מג'ון לוק אל עבר האלקטרודות] וכדור בלב, אז מדוע פצעיו של המרשל שעצר את קייט מת מפצעיו? מדוע המון אנשים מהמטוס מתו? מדוע האישה הלטינית ששכחתי את שמה מתה כאשר מייקל ירה בה, כנ"ל עם ליבי - אהובתו של הרלי?

האם יוצרי הסדרה מחזירים דמויות "מרכזיות" בלבד לחיים?

אם כך, צ'רלי יחזור - אך עדיין החור ישאר פעור.

סרטן: הזקנה השחורה ששכחתי את שמה, היה לה סרטן - הוא נעלם כאשר הגיעה לאי.

לבנג'מין - "מנהיג" האחרים יש סרטן, כיצד?

לא גודלים, אך גודלים? ריצ'רד, האיש שהעביר ללוק את המסמכים בנוגע לג'יימס "סויר", גילו בין 20-40 שנים. [בהגזמה]

בפרק המכיל "פלאשבקים" עם בן כילד, ניתן לראות אותו בגיל 20-40 - שוב, כאשר הוא בורח ליער וההוא אומר לו שהוא יצטרך לחכות המון זמן.

שוב, כאשר רואים את בן באותו פרק כבר בסוף המתקפה - חוזר ל"ישוב" שלו ומוריד את המסכה נגד הגז הרעיל, אנדרו נמצא באותו גיל.

איך זה אפשרי?

שאלות לא פתורות:

החזיונות של דזמונג

מי הם האחרים? [האלה שהרגו את האנשים של דארמה, ואיך הם הגיעו לשם?]

ג'ייקוב - ה"איש ששולט בבן - -מלך האי- כביכול", מי הוא? איך יש לו כוחות מיוחדים?

למה חלק מהמחלות \ חסרונות [סרטן, שיתוק] נעלמות, ודווקא נשים מתות כשהן נותנות חיים, אחרי ההריון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...