תקציב עד 3500-4000 עדיף כמובן כמה שפחות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב עד 3500-4000 עדיף כמובן כמה שפחות

uvshapira

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות מחשב חדש אחרי שמחשבי הקודם התפגר

אשמח מאוד אם מישהו מפה יוכל ליעץ לי לקניית מחשב ולהלן הצרכים שלי

אני רוצה מחשב שיחזיק כמה שיותר זמן כמובן מכיבן שבעתיד הלא רחוק במיוחד לא יהייה באפשרותי להרשות לעצמי מחשב חדש.

אני רוצה מחשב שיוכל להריץ כמות רבה של תוכניות במקביל מכיוון שאני משתעמם במהירות ואשמח להריץ 5 אתרים+שש בש+וינאמפ+אייסיקיו+אנערף מבלי שזה ידגדג את המחשב שלי.

אני נהנה לשחק במשחקים החדשים בשוק אבל אני לא רציני ולא מודאג מאפ פי אס נמוך כל עוד ניתן לשחק במשחקים ברמה סבירה. אני רוצה מחשב שינצל בכמוןת מקסימילית את האינטרנט שלי.

תקציבי לא גבוה ולמעשה אשמח לשלם כמה שפחות כל עוד אקבל את הדברים ההכרחיים לי

הייתי שמח לדעת איזה מרכיבים אני צריך לקנות בכל תחום ככה שיורכב לי מחשב כמו שצריך וכאשר אבוא לקנות את החלקים יהייה לי שליטה מלאה וכמו כן כמובן מה המחיר שכל העסק הזה יעלה לי.

כולל מקלדת+עכבר+מסך שטוח עדיף 19, איכות טובה לא ללחוץ על חברה ידועה. אין צורך ברמקולים.

עכשיו אני ממש אבל ממש לא מבין ככה שאשמח אם תתיחסו אליי כמו לטמבל וממש תסבירו לי דברים ומה האופציות שלי כי אני פשוט באמת שלא מבין חח. יש אופציות לחריגות אבל באמת אני רוצה לדעת למה שאני נכנס כי למרות שאני משתמש המון במחשב אני מבין בו כמו בסינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה עוד טיפה אז היה אפשר להכניס מסך 19 אינץ'

מעבד:

AMD ATHLON 64 4200+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.2GHz 1MB CACHE - ADO4200CUBOX - BOX ¤572

לוח אם:

ASUS M2N-E ¤526

מסך:

DELL LCD 17" E177FP VALUE FLAT PANEL MIDNIGHT GREY MONITOR ¤996

כרטיס מסך:

ALBATRON PCI-EX GeForce 8500GT 256MB DDR2 128 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤573

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ¤380

צורב DVD:

LITEON DVDRW LH-20A1S DOUBLE LAYERED X20 - SATA - RETAIL ¤208

זיכרון:

OCZ 2048MB (1024MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 VALUE SERIES - OCZ26672048VDC-K ¤541

מארז:

COMPUCASE CI-6A19B-400 ATX SUPER MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN ¤403

סט מקלדת ועכבר:

MICROSOFT MULTIMEDIA KEYBOARD-PS2+MICROSOFT WHEEL OPTICAL MOUSE-PS2/USB ¤135

מחיר סופי (כולל הרכבה): ¤4234

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה.

אני לא כל כך מבין אז רק יש לי כמה שאלות כלליות.

המארז הזה הוא מספיק טוב? מה למעשה ההבדת בינו לבין מארזים פחות או יותר טובים? והאם עדיף לקנות ולא ? ולא צריך או מקרר למעבד?

ומה החסרונות של המחשב הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...