מישהו יודע כיצד ניתן לחבר את הכרטיס קול הזה למגבר לכניסה דיגיטלית? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע כיצד ניתן לחבר את הכרטיס קול הזה למגבר לכניסה דיגיטלית?

morangal555

Recommended Posts

עד כה היה לי לוח אם עם יציאה דיגיטלית אבל עכשיו החלפתי לוח אם לזה http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=ConRoeXFire-eSATA2&s=775

ואין לי יציאה דיגיטלית שכזו אבל יש משהו שנקרא HDMI_SPDIF יש אפשרות לחבר אותו בדרך כלשהי למגבר :nixweiss:

עריכה:

הבנתי שאם רוצים מחברים לכרטיס מסך שתומך בHDMI כבל מהלוח אם ואז דרך יציאת הווידיאו של הכרטיס מסך יש גם קול השאלה היא האם ניתן לחבר אותו בדרך אחרת למגבר ישירות בלי כרטיס מסך תומך בHDMI???

עריכה נוספת נראה לי לא יודעים פה בדיוק על מה מדובר אולי אפשר להעביר את זה לפורום לוחות אם וזיכרונות אולי שם יודעים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין שאין יציאה שכזו כעיקרון יש את 6 היציאות הרגילות של מיקרופון רמקול קדמי אחורי סנטר סאב וכו(ראה תמונה מצורפת)

אבל אין יציאת SPDIF

אבל מה שיש זו אפשרות לחבר כבל מהלוח אם לכרטיס מסך עם ואז בשידור של הווידיאו יהיה גם קול

באיכות של הSPDIF

השאלה היא האם ניתן לארגן בצורה כלשהי חיבור SPIDF ללא החיבור לכרטיס מסך אלא ישירות למגבר

כלומר המרה מהחיבור שיש על הלוח אם לחיבור SPDIF

החיבור שיש על הלוח אם הוא חיבור בעל 3 פינים אחד של 5V+ השני כחול של SPDIF OUT והשלישי GROUND

אולי ניתן לחתוך את החוט הכחול ולהרכיב אותו לRCA שילך לכניסה הדיגיטלית במגבר??

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...