הדמו של DIRT שוחרר - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדמו של DIRT שוחרר

stone cold

Recommended Posts

רק מעניין למה אתה תמיד מגיע שני וגם הסיבוב הראשון שלך על הפנים..

לפי דעתי אתה עושה את אותם זמנים רק לא בדקה ו.. אלא בשתי דקות ו.. ואז אתה מחליף את הקידומת של הזמן ל 1 ..

זה גם מה שמסביר את הסיבוב הראשון הגרוע.. וגם את העובדה שאתה תמיד מגיע שני..

תקן אותי אם אני טועה..

והנה תמונה שלי עושה את הסיבוב בזמן שיא !! התקשרו אליי היום מ CODEMASTERS וביקשו שאני אבוא להדגים את המשחק בפרומו העולמי !! (ממש קשה לזייף..)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 223
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איציק אין ספק שאתה מזייף, אז אתה מוזמן לכתוב כאן סליחה ולנסות אשכרה לשחק הוגן... או להמשיך ולהכחיש ולהיות עוד יותר אהבל... אני אאמין רק אם אני אראה סרטון קטן(בלי בעיה - תקליט בFRAPS את ה5 שניות האחרונות של המסלול.. תעלה ליוטיוב - 5 מגה ואני אאמין לך..)

עזוב שהתוצאות שאתה עושה כמעט בלתי אפשריות.. אתה נותן אותם ואומר את זה כאילו זה קל.. כאילו לא היו לך שום בעיות בדרך וכאילו אתה משיג את התוצאות האלו בלי בעיה בכלל... אז סליחה - זה לא עובד עלי.

לא סתם אנחנו כל עידכון קטן שיש לנו מעדכנים.. כי אנחנו שמחים שהצלחנו לשפר! אנחנו נהנים מהמשחק ולא מהצומת לב שאנחנו מקבלים מהפורום(אפשר לחשוב כמה צומת לב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כותבים תשומת לב ולא צומת...

דבר שני אתם לא רוצים להאמין אל תאמינו,אני לא חייב להוכיח לכם שום דבר...

חושבים שזייפתי?

סבבה תחשבו ככה לא מפריע לי זה רק משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מריץ עם ההגדרות האלה על המערכת שרשומה במפרט שלך??

כמה FPS אתה מקבל?

תשמעו' date=' המשחק הזה נראה מדהים, למרות שכל משחק נראה לי מדהים אחרי שהתרגלתי לרמה הגרפית של הג'יפה 4 MX שהיה לי עד לא מזמן. :hat:

אבל המשחק הזה נראה לי ממש טוב.

כשאני משחק על 1024X768 והגדרות על HIGH, אני מקבל 45-50FPS~.

[b']כשאני שם על ULTRA, יש לי בעיה מוזרה של צל גדול שרודף אחרי (נשמע קצת סכיזופרני, לא?), משהו מוזר מאוד.

מישהו אחר ניתקל בבעיה הזאת?

לא היה זמן לבדוק מה גורם לזה, אני בכל מקרה עם גרסת 160.02.

דרך אגב, יש תוכנה שנותנת לי את ה-FPS הממוצע עבור זמן שאני מגדיר לה?

מישהו נתקל?

לא יצא לבדוק איזה הגדרה ספציפית שם גורמת לבעיה הזאת.

יכול להיות שרמת ההצללות.

ויכול להיות שלא.

עדיין אני לא מבין למה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מריץ עם ההגדרות האלה על המערכת שרשומה במפרט שלך??

כמה FPS אתה מקבל?

מישהו נתקל?

לא יצא לבדוק איזה הגדרה ספציפית שם גורמת לבעיה הזאת.

יכול להיות שרמת ההצללות.

ויכול להיות שלא.

עדיין אני לא מבין למה זה קורה?

כן גם לי יש את הבאג הזה עם הצללים!

תוריד את הצללים למדיום ותבטל את הAA במשחק,אצלי זה עזר לפחות ורואים עכשיו אחלה בלי באגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי דקה 8

לא יודע איך אפשר לשפר יותר, אני מרגיש במקסימום אני יכול 1.7 גגג...אני משתמש לרוב בבלימה חזקה ואז ישר גז ככה אין כמעט תת היגוי מאחורה והאוטו יחסית טס..איך אני יכול להוריד 3 שניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם משחקים עם הגה או מקלדת?

זה ממש קשה עם מקלדת להתיישר על המסלול בגלל הרגישות ללחיצות על הכיוונים.

כן גם לי יש את הבאג הזה עם הצללים!

תוריד את הצללים למדיום ותבטל את הAA במשחק,אצלי זה עזר לפחות ורואים עכשיו אחלה בלי באגים...

סבבה, נבדוק את זה, למרות שנראה לי שהורדתי את הרמה של הצללים למדיום וזה עדיין קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי דקה 8

לא יודע איך אפשר לשפר יותר, אני מרגיש במקסימום אני יכול 1.7 גגג...אני משתמש לרוב בבלימה חזקה ואז ישר גז ככה אין כמעט תת היגוי מאחורה והאוטו יחסית טס..איך אני יכול להוריד 3 שניות?

אני מאמין שאם תקרא ותיישם את הטיפים שרשמתי בעמוד קודם תוכל לחתוך הרבה זמן בנסיעה שלך.

וכן, זה בהחלט אפשרי עם מקלדת, עשיתי 1:02:73 וזו ההוכחה לכך..

בהצלחה לכם.

STINGER , קודם כל, יפות מאד !! סחטיין ! עכשיו דבר שני, איך הן כאלו יפות והן רק ברזולוצייה של 800X600 ? אצלי זה נראה זוועות ברזולוצייה הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה פחות או יותר מה שאמרתה..והנה עשיתי 1:7.5 אבל זהו לא יודע מאיפה להוריד הבלאנס די טוב כמעט ואין תת היגוי הפניות די חלקות...קצת בעייתי להוריד מהזמן....איך אתה ממליץ ללחוץ על הבלימה? מכה חזקה ואז ישר פול גז או הדרגתי ? יעני להוריד לקראת הסוף ועוד קצת בסוף ואז להעלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...