מפרט להורדה וצפיה בתכני HD ב- 2500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט להורדה וצפיה בתכני HD ב- 2500 ש"ח

zoozoo

Recommended Posts

שלום לכולם,

בהתאם למפרטים המעודכנים באתר, החלטתי להזמין את המערכת שמוגדרת לקולנוע ביתי, בסכום של 2500 ש"ח, אבל עם ההבדלים הבאים:

* הגדלת זכרון ל- 2 * 1GB, כלומר 2GB

* הורדת כרטיס לכידה (כרגע אין לי צורך, ומכסימום אקנה בהמשך)

השימושים שלי, כמו שכתבתי בכותרת, הם רק הורדה (ביטורנט בעיקר) וצפיה בתכנים (לא משחק במשחקים בכלל).

בזמן האחרון התחלתי להוריד תכני 720P וגם 1080i (יש לי מסך 24'', 2407, שהוא FHD - 1200*1920)

האם חשוב שאשדרג את כרטיס המסך (לחלופה המומלצת במפרט, 8500GT, שאמור לפרוס H264), שזה עוד 600 ש"ח ?

אם כן - האם ניתן לחסוך ולהשתמש בלוח אם פשוט יותר, כי הרי למעשה לא אשתמש בכרטיס המובנה בו - x1250 ? לחילופין - האם יש דרך לשלב גם את היכולות של הכרטיס המובנה עם כרטיס PCIE נוסף ?

האם הייתם משנים משהו נוסף במפרט? מוסיפים עוד משהו?

אם יש משהו שיביא שיפור בהורדה ו/או בצפיה בסרטים, אני מוכן להשקיע עוד כסף !!!

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לנצל גם את הכרטיס המובנה בלוח וגם את זה שב-PCI-E

פשוט תלך על האופציה השנייה עם ה-8500GT רק בגלל שאתה צופה בתכני HD,

אחרת גם הכרטיס המובנה היה מספיק לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ג'אקו על התשובה.

אבל במקרה כזה - האם יש יותר מתאים? שאין בו כ. מסך מובנה, ובמקום זה הוא יותר טוב בדברים אחרים, או יותר זול ?

האם תוספת ה- 600 ש"ח הנוספים, רק בשביל פריסת H264 - חשובה ?

הרי המחשב יציג את הסרט גם בלי הכרטיס הזה (גם היום אני רואה תכני HD ב- x264 עם כרטיס פשוט). האם יהיה הבדל בתצוגה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ג'אקו על התשובה.

אבל במקרה כזה - האם יש יותר מתאים? שאין בו כ. מסך מובנה, ובמקום זה הוא יותר טוב בדברים אחרים, או יותר זול ?

האם תוספת ה- 600 ש"ח הנוספים, רק בשביל פריסת H264 - חשובה ?

הרי המחשב יציג את הסרט גם בלי הכרטיס הזה (גם היום אני רואה תכני HD ב- x264 עם כרטיס פשוט). האם יהיה הבדל בתצוגה?

תודה.

תוכל לחסוך כמה שקלים על הלוח אם תלך על ATX. למשל אלבאטרון K8SLI, אבל על איזה מארז אתה מדבר?

לגבי HD, השאלה היא אם מדובר על H264 ועד כמה הקצבים גבוהים. בכל מקרה, תמיד תוכל להוסיף כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...