שמירת אשכולות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמירת אשכולות?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום,

יש בפורום הזה כמה אשכולות שכרגע לא רלוונטים כ"כ בשבילי אבל בעוד כחודש הם יהיו מאוד רלוונטיים

אז אני מעוניין לשמור אותם

יש הצעות?

בנתיים חשבתי על

1. לשמור את הלינק בWord / Notepad

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתשתמש בחיפוש בשביל למצוא אותם שוב כשהם יהיו רלוונטיים לגביך, מה יותר פשוט מזה ?

תפתח את כל הדיונים האלה בדפדפן שלך, ופשוט אל תסגור את החלונות שלהם עד לרגע שתצתרך להשתמש בהם :xyxthumbs:

מה יותר פשוט מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחוק צחוק, אבל אני עושה את זה המון, עד שמצטברים לי איזה 400 טאבים פתוחים בפיירפוקס

(עם session saver זה לא בעיה לדעת שהם ייפתחו מחדש בהפעלה הבאה של הדפדפן בדיוק כמו שסגרתי אותם)

עד שכמות הזכרון שכל זה תופס חונקת אותי :) ואז אני מתחיל לאחסן את הדפים במקום המתאים להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFF לא שומר סימניות אחרי הפעלה מחדש של המחשב כל ההגדרות של הFF נמחקות חוץ מהעוג(י)ות

יש הצעות אחרות

וגם יש אולי איזה פיצ'ר מובנה במערכת שעושה את זה שאני פשוט אתחבר ממחשב אחר יהיה לי את זה שמה..

לדוגמא :

במערכת IPB שנכנסים ללוח בקרה אז למטה יש כתבן שאפשר לכתוב בו הכל, שאני נכנס למשתמש שלי ממחשב אחר אני רואה את הכל שמה

זה מה שאני צריך חבל שלא אמרתי קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFF לא שומר סימניות אחרי הפעלה מחדש של המחשב כל ההגדרות של הFF נמחקות חוץ מהעוג(י)ות

יש הצעות אחרות

וגם יש אולי איזה פיצ'ר מובנה במערכת שעושה את זה שאני פשוט אתחבר ממחשב אחר יהיה לי את זה שמה..

לדוגמא :

במערכת IPB שנכנסים ללוח בקרה אז למטה יש כתבן שאפשר לכתוב בו הכל, שאני נכנס למשתמש שלי ממחשב אחר אני רואה את הכל שמה

זה מה שאני צריך חבל שלא אמרתי קודם

פשוט תכבה/תאתחל את המחשב בצורה רגילה, דרך מערכת ההפעלה.

הייתה תקופה שזה עשה לי את זה והתרגזתי כמו לא יודע מה..

אם זה עדיין עושה לך את זה, יש שירותים כמו FoxMarks ו-del.icio.us שיכולים לשמור באופן אוטומטי את המועדפים שלך לרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שהרעיון שלי טוב.

ואם אתה רוצה את הלינקים אונליין, אתה פשוט מעלה את התיקייה שפתחת במועדפים לאימייל, שאליו אפשר לגשת מכל מחשב עם .

די פשוט.

ואם האתר נופל עם באג :o

תמיד יש באגים בכול דבר יש באג ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...