מפרט למחשב ישן, 1500-1800 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב ישן, 1500-1800 ש"ח

ron533

Recommended Posts

היי,

להלן בעייתי המורכבת קצת, והארוכה, אשמח לייעוץ...

יש לי, או יותר נכון היה לי, מחשב למשחקים די ישן אבל מעולה מבחינתי, שלוח האם שלו לא מתפקד כראוי (נדלק אך אין תצוגה או צפצוף מהביוס, רק רוח מהמאוורים...) אני בתהליך של לנסות לתקן אותו במעבדה. אני לא מוותר עליו עדיין כי הוא מדגם נדיר ועדיין מספיק מהיר ומריץ את כל המשחקים החדשים ואין לי צורך בחדש כרגע, אבל אם לא אצליח לתקן אותו אז אאלץ להחליפו.

כנראה שאאלץ לקנות מחשב ביניים שימשיך להשתמש ברכיבים הישנים שיש לי ובעצם מה שאני צריך זה לוח אם מעבד וזכרון.

הנתונים של המחשב הקודם הם : לוח אם של ASUS P4T 533 C עם זכרון RDRAM 1066 1.5GB, מעבד פנטיום 4 2.8 באס 533 כרטיס מסך AGP X800XT PE , שני דיסקים קשיחים IDE גודל 160GB.

(פירסמתי גם בקשה לקנייה של לוח כזה בלוחות קנייה, אם מישהו מכיר/מוכר כזה לוח - אני מעוניין).

לכן האילוצים הם לוח אם עם AGP ו IDE בסביבות ה 1500 ש"ח. כמובן גם אצטרך זכרון מסוג אחר...

במסגרת התקציב הזה, הייתי רוצה לוח איכותי ומהיר למשחקים עם מעבד כפול ליבה, רצוי של אינטל (לא פרסקוט) וגם צ'יפסט של אינטל או Nforce אם ההמלצה תלך על , ו 2 GB זכרון .

(האם יש לוחות מתאימים ל AGP ו IDE עם סוקטים 775 או AM2?? אותם אני מעדיף כי ניתן לשדרגם).

תודה על הקריאה ולעזרתכם!

רון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...