שאלה בקשר ל 8800GTS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל 8800GTS

netanel38121

Recommended Posts

שלום רב! וחג שמח לכולם.

בשעה טובה קניתי היום את הכרטיס 8800GTS 640MB של חברת Leadtek

המפרט שלי של המחשב עצמו הוא.

CPU Type DualCore Intel 2 Duo E6300, 1866 MHz (7 x 267)

Motherboard Name MSI P965 Neo (MS-7235)

וכונן קשיח SATA 2 7200RPM 250GB

זיכרון 1 GB 667MHZ

כל 3 רץ על הגדרות גבוהות של Ultra ופילטרים פתוחים עד 8X FA (המקסימום זה 16) ברגע שאני שם את זה על 16 מרגישים טיפה איטיות במשחק)

האם יתכן שהמשחק הזה כל כך כבד או שהמעבד מגביל אותי?

והכי מוזר ב Quake 4 אני לא יכול להשים על הגדרות Ultra הוא מביא את ההודעה הזאת שצריך מינימום 500 MB בכרטיס מסך. ויש לי 640 MB ואני לא יכול להשים פילטרים פתוחים כי אז הוא מקרטע לי בצורה רצינית.

האם Q4 הוא משחק ממש ממש כבד? שכרטיס כזה חזק לא יכול להריץ אותו?

השאלה העיקרית שלי היא האם החלפת של 2GB 800MHZ תפתור לי את הבעיה המטרידה הזאת? כי לא נראה לי שזה הכרטיס מסך זה שמשפיע כאן.

בתודה רבה נתנאל.

אם צריך להחליף למעבד או להחליף לזיכרון אשמח להצעות.

ועל הסברים בקשר למשחקים ולקירטועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Quake 4 אני לא יכול להשים על הגדרות Ultra הוא מביא את ההודעה הזאת שצריך מינימום 500 MB בכרטיס מסך. ויש לי 640 MB ואני לא יכול להשים פילטרים פתוחים כי אז הוא מקרטע לי בצורה רצינית.

האם Q4 הוא משחק ממש ממש כבד? שכרטיס כזה חזק לא יכול להריץ אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש מפרט מאוד דומה לשלך

וQUAKE 4 רץ ממש טוב (60+ FPS) עם פילטרים.

אני עשיתי OC למעבד( ל 2800 ) עם זכרון 800 (2 גיגה יש לי)

תתקין דריוורים הכי חדשים ל8800

ומומלץ בחום שתשיג 2 גיגה (זה לא כל כך יקר,מקסימום תמכור את הישן כדי לכסות חלק מההוצאות)

לדעתי הלאג הוא כי המשחק עושה SWAP של קבצים מהכובן קשיח לזכרון (לכן ה2 גיגה הוא שימושי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהרכבתי אותו(את הכרטיס) ראיתי שקיבלתי חיבור מיוחד של החשמל שלו זאת אומרת שקצה אחד של החוט הולך לכרטיס ומה שמוזר שיש ליציאה השנייה חיבור של חשמל שמתפצל ל 2 חיבורים. ואני לא הייתי בטוח אם צריך לחבר לו את 2 החוטים אז חיברתי חוט 1 לחשמל . והשני נשאר מרחף במארז . פחדתי לחבר את 2 החוטים כדי שלא יהיה איזה קצר או משהו כזה. אשמח אם מישהו שמבין בזה יוכל לעדכן אותי מה עושים. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי . אבל עדיין Q4 מבקש ממני מינמום 500 MB של הזיכרון בכרטיס מסך אם אני רוצה לשחק בהגדרות אולטרה.

והוא פועל יחסית מאוד כבד עם הרבה קירטועים האם זה קשור ל 2 GB שאני צריך להוסיף?

כי דום זה אותו עיקרון והוא פועל לי מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...