AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג.

yot

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי אני אקנה לי איזה 1700 של T-B

ואז אטפל בו

אבל קודם כל נראה עד איפה ה1600 מגיע ... :asthanos:

ד"א עם 1800\1900\2000 t-b אפשר להגיע יותר רחוק עם הOC או שזה אותו מעבד עם שינוי מכפלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום חמישי החלפתי את הלוח שלי משום שקיבלתי EP-8K9AI במקום הEP-8K9A2 שהזמנתי. מיד אחרי שהפעלתי הכל נשרפו המעבד והזכרונות, הכל בגלל שקצת מהAS3 שמרחתי נגע במשהו....

אבל לפני זה הגעתי לAXP2500+ @2200MHz. כשאני אקבל את המעבד החדש (אחריות) אז אני אבדוק שוב. אהה, המעבד נשרף כשהו לא היה באוברקלוקינג כי הלוח היה חדש מהקופסא...

BTW, המכפלה היתה 11 והבאס היה 200. ניסיתי גם מכפלה 10.5 ובאס 209 אבל הזכרונות מגבילים אותי (בתוספת 0.30V לזכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריח משהו מוזר....209? אם כבר תעבור אותי, אל תשתווה לי! בהצלחה לך בהמשך הOC ובאמת חבל שיש לך את הזכרונות האלה...זכרונות יותר מהירים ואתה עובר אותי כמו כלום.

והכי הכי הכי חשוב בעולם! מתי אתה נכנס לתחרות שלנו? בהקדם אני מקווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבי, yot, אומנם הזכרונות מגבילים אותך, אבל גם אם היה לך סטיק איכותי של קרוסיאר,

אתה עדין מוגבל בגלל הpci\agp, וגם הלוח מגיע לגבולות שלו בבאס שכזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלידטק יכול לעמוד גם ביותר! לגבי PCI הם בעייתיים אבל מי צריך בכלל עם כל הפיצרים שיש על הלוחות היום... והזכרונות הם הדבר היחיד שעוצר אותו כרגע

מה שגם הוא לא יגיע לתוצעות גבוהות ב בגלל שהזכרונות בטח על תזמונים לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...