כרוניקה של שינה ! איך יוצאים מהסרט הזה ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרוניקה של שינה ! איך יוצאים מהסרט הזה ?

Sting

Recommended Posts

טוב אז ,קודם כל אני שמח שנירתמתם למאבק

וב' אני יענה לכם על כמה דברים שרשמתם פה

1.בנוגע למיטה שלי תאמינו לי זה לא הבעיה כי כמו שאמרתי יש לי איזה שהיא אובססיה בנוגע למיטה שלי כמו למשל

לישון עם 7 כריות -וזה לא סתם לכל כרית יש תפקיד מישלה וזה הולך כך :

2 כריות דקות מתחת לראש .

1 מעל הראש שתפקידה הוא מעין "משתיק קול" וחסימת מקורות אור בילטי רצויים

1 בין הרגלים (בין הבירכיים ליתר דיוק)לנוחות מירבית - ותאמינו לי שזה ממכר

2 כריות בצדדים גם כן לנוחות מירבית וחסימת הקור של הקיר במיוחד בחורף

1 בתור Back Up אם אחת הכריות פתאום נעלמת

------ +

7 =

לכל אלה מצטרפות שמיכה דקה שכרגע שכחתי את השם של הבד הזה אבל היא מזה נעימה ומחממת (בשנה שעברה הגודל שלה היה 2 על 4 מטר האיתי מקפל אותה לשנים וניכנס בין השכבות - פשוט תענוג ! ...עד שאמא שלי גזרה אותה לשניים והאיתי מזה עצבני עליה ! :veryangry:

וכמובן כמו שאמרתי כבר עוד שמיכת פוך זוגית רכה מעל לחמימות מירבית

2. בקשר לכל אלה שאמרו שקריאת ספרים כגון ספרי היסטוריה אני יודע שזה יכול לעזור (ניסיון מלימוד לבגרויות) אבל יש גבול אתם יודעים

3.היה מישהו שאמר שהיה לו את הבעיה הזו בחופש והוא אצליח להיפטר מימנה ע"י שלא ישן יום שלם אז עשיתי את זה וזה עוזר למספר ימים עד שהכל חוזר שוב

4.בקשר לקופאין שאמרו ניסתי גם את זה למרות שאני מעדיף אישית שוקו והקופאין פשוט מכניס אותך עוד יותר לסרטים זה פותח לך את העיניים

אבל אני עדין עייף וזה כמו להכניס באג למערכת השניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כבר כמה שבועות לא מצליח להרדם, רק אחרי כמה שעות של שכיבה במיטה.

אני חושב להתחיל לקחת כדורי שינה :-\

סיגריות, כדורים ... המזרק לא רחוק :)

בקשר לבעית השינה: אם אתה רוצה אני יכול להשאיל לך את הספר היסטוריה שלי (הסיבות למוות החסידים בקידוש השם מומלץ !), לי לוקח זמן להרדם בלילה ובצהרים אני נרדם משהו כמו פעם בחודש אבל עם הספר הזה ישנתי בצהרים כמו תינוק.

תשים את עצמך לישון ב11 או אפילו לפני ותהיה חייב להרדם תוך כמה שעות, ביום אחרי זה אתה יכול להתיש את עצמך מספורט כך שתהיה חייב לישון

הפסקתי לעשן.

היסטוריה מעניינת אותי, מזה אני לא ארדם... אלא אם כן המורה שלי יסביר את החומר, הוא חפרן משו עצבני.

הבעיה היא שאני שונא שונא שונא לשכב במיטה בלי מעשה, אני יכול להשתגע. המון מחשבות רצות בראש.. אי אפשר להתרכז בניסיון לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני... כמה שחזורי יום אני עושה במיטה: מה הייתי אומר, מה הייתי עושה, איך יגיבו לי לת'ארד ואיך אני יחזיר... בתקופות של עיסוקים רבים בניהול אתר הייתי יושב גם שעות עם תכנונים.

הסטוריה זה מעניין כשזה מימי הביניים והאלה, חידושים והמצאות. אבל יהודים בבית שני ? זה כמו קריאה לעולם חלומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני... כמה שחזורי יום אני עושה במיטה: מה הייתי אומר, מה הייתי עושה, איך יגיבו לי לת'ארד ואיך אני יחזיר... בתקופות של עיסוקים רבים בניהול אתר הייתי יושב גם שעות עם תכנונים.

הסטוריה זה מעניין כשזה מימי הביניים והאלה, חידושים והמצאות. אבל יהודים בבית שני ? זה כמו קריאה לעולם חלומות

wtf ?

תהרוג אותי אם הבנתי מה שאמרתה איך הכנסתה ניהול אתרים באינטרנט(המאה ה-21 ) ויהודים בבית השני (היסטוריה זמן-לפנה"ס) באותו המשפט ככה? זה שני תקופות שונות לגמרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא הבנתם בתראו ?!

אתם לא מתעייפים אחרי יום שלם ?

אתם יודעים מה הפיתרון?

עבודה קשה

אתם עצלנים כל היום על המחשב

לכו תתחילו לרוץ

תעשו גינה בחצר

תעשו מודניג

תעשו משהו

מזכיר לי איזה סיפור על מלך ואיכר שהאיכר (למלך יש נדודי שינה והאיכר "מרפא" אותו ע"י עבודה קשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את הבעייה שלך, אצל רוב האנשים זו לא בעיה חמורה אלא יותר עניין של הרגל.

אצלי כל שנה שעת השינה שלי הולכת ומתקדמת בשעה אחת קדימה- דבר שפוגע בי,בלימודים שלי,ובכלל בחיים שלי !

אני נכנס למיטה רק באיזה 12 וחצי ולא נרדם לפני אחת ומשהו...ושלא נדבר על ימים כמו שבת (נרדם ב-3 מינימום)

אני מבין את הבעייה שלך כי אני פשוט לא יכול להרדם כמו כל בן אדם ב-11 או 12 !!

ואני כל יום קם ב-6 ומשהו וחוזר הבייתה בסביבות 3 או 4 ! אם אני לא ישן את ה-3 שעות בצהריים שלי אני פשוט מת ! (ואז שוב המעגל נפתח ונסגר מחדש)

למרות שהבעייה שלך קצת יותר קשה אם תמצא פתרון תיידע אותי !.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf ?

תהרוג אותי אם הבנתי מה שאמרתה איך הכנסתה ניהול אתרים באינטרנט(המאה ה-21 ) ויהודים בבית השני (היסטוריה זמן-לפנה"ס) באותו המשפט ככה? זה שני תקופות שונות לגמרי !

השתמשתי בסטארט אפ מהפכני אשר קוראים לו נקודה :o ואפילו שורה רווח!

החלק הראשון מדבר על בעיות שינה, והשני זה תגובה למישה ולפתרון קריאת הסטוריה כפתרון לשינה.

TheHunter - זה עצוב מאוד, מה שעוד יותר עצוב שזה שליש מבחינת הבגרות שגם אתה תצטרך לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כחה ...

המצב הרבה יותר מורכב מימה שאתה חושב. קודם כול המצב המחזורי הזה קשה לתיקון וכדי לתקן אותו דרושה מישמעת רבה ובמיקרה זה רבה עוד יותר כאשר מדובר על לקום לבית ספר(בית ספר אלק :lol: ). הנזק שניגרם לך כתוצאה מאי ההליכה לבית ספר יכול להתבטא בהורדת הציון מגן שלך במיקצועות השונים ביגלל שלמשל לא ידעתה על כול מני מיבחנים ואז לא עשיתה אותם או כי סתם המורים יורידו לך ציון על זה שאתה לא בה,וזה יגרום נזק מעצבן למדיי לתעודת הבגרות העתידית שלך.

אבל..

אחרי הכול חיים רק פעם אחת וכניראה שאחרי שתמות לא יהיה גילגול נשמות,גן עדן,גהנום,הזדמנות שנייה או כול דבר אחר מהסוג הזה,החיים הם בסך הכול נקודת אור אחת באין סוף חושך ולכן אתה צריך לנצל את נקודת האור הזאת איך שאתה רוצה ואיך שהכי נוח לך.

אבל..

העיניין מסתבך עוד יותר כאשר יש אנשים שלא כול כך מבינים שאתה בסך הכול מנסה ליחיות את נקודת האור שלך בכבוד כמו ההורים שלך למשל שגורמים לך להרגיש לא בסדר אם זה שאתה רוצה ליחיות את החיים שלך איך שאתה רוצה(לפחות בנושא השינה והביית ספר)והם מפריעים לך לחיות את חיי הנעורים שלך בשקט ואז נוצר מצב כזה שגם התעודת בגרות שלך ניפגמת בצורה כול שהיא וגם קילקול מסויים של דרך החיים שיצרתה לעצמך(להיות ער בלילה ולהתאחד עם מחשבך הקט) ולפעמים גם מטילים עליך סנקציות כי לא הלכתה לבית הספר כאשר אתה יודע שאם הייתה הולך אז לא היה יוצא לך מיזה שום דבר כי אתה מת מעיפות ושום דבר לא ניכנס לך למוח.

מסקנה:עדיף לנסות לקום בבוקר מידי פעם ולחסוך את בילבול המוח,הסנקציות מההורים והפגיעה בציון שלך.

תעבור את השנים האלה בשקט יחסי(שקט כול עוד לא הייתה באזה פיגוע או משהו כזה) ואחרי זה תחייה את חייך עם בעיות חדשות שאין לדעת בדיוק מה הם יהיו,אבל כמו שאמרתי אתה צריך הרבה הרבה מישמעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כחה ...

המצב הרבה יותר מורכב מימה שאתה חושב. קודם כול המצב המחזורי הזה קשה לתיקון וכדי לתקן אותו דרושה מישמעת רבה ובמיקרה זה רבה עוד יותר כאשר מדובר על לקום לבית ספר(בית ספר אלק :lol: ). הנזק שניגרם לך כתוצאה מאי ההליכה לבית ספר יכול להתבטא בהורדת הציון מגן שלך במיקצועות השונים ביגלל שלמשל לא ידעתה על כול מני מיבחנים ואז לא עשיתה אותם או כי סתם המורים יורידו לך ציון על זה שאתה לא בה,וזה יגרום נזק מעצבן למדיי לתעודת הבגרות העתידית שלך.

אבל..

אחרי הכול חיים רק פעם אחת וכניראה שאחרי שתמות לא יהיה גילגול נשמות,גן עדן,גהנום,הזדמנות שנייה או כול דבר אחר מהסוג הזה,החיים הם בסך הכול נקודת אור אחת באין סוף חושך ולכן אתה צריך לנצל את נקודת האור הזאת איך שאתה רוצה ואיך שהכי נוח לך.

אבל..

העיניין מסתבך עוד יותר כאשר יש אנשים שלא כול כך מבינים שאתה בסך הכול מנסה ליחיות את נקודת האור שלך בכבוד כמו ההורים שלך למשל שגורמים לך להרגיש לא בסדר אם זה שאתה רוצה ליחיות את החיים שלך איך שאתה רוצה(לפחות בנושא השינה והביית ספר)והם מפריעים לך לחיות את חיי הנעורים שלך בשקט ואז נוצר מצב כזה שגם התעודת בגרות שלך ניפגמת בצורה כול שהיא וגם קילקול מסויים של דרך החיים שיצרתה לעצמך(להיות ער בלילה ולהתאחד עם מחשבך הקט) ולפעמים גם מטילים עליך סנקציות כי לא הלכתה לבית הספר כאשר אתה יודע שאם הייתה הולך אז לא היה יוצא לך מיזה שום דבר כי אתה מת מעיפות ושום דבר לא ניכנס לך למוח.

מסקנה:עדיף לנסות לקום בבוקר מידי פעם ולחסוך את בילבול המוח,הסנקציות מההורים והפגיעה בציון שלך.

תעבור את השנים האלה בשקט יחסי(שקט כול עוד לא הייתה באזה פיגוע או משהו כזה) ואחרי זה תחייה את חייך עם בעיות חדשות שאין לדעת בדיוק מה הם יהיו,אבל כמו שאמרתי אתה צריך הרבה הרבה מישמעת.

rofl :lol: :lol: :lol:

אנא תכירו זהו חבר מאוד טוב שלי מהב"ס עלק ב"ס כמו שהוא אמר והוא מכיר אותי מאוד טוב ויודע את הבעיה ואת המאפינים שלה

כגון ההחלטה שאני צריך לקבל כל יום בבוקר כאשר ההחלטה היא בין

א. לישון במיתה החמה והרכה והמפנקת .... ציטוט מההודעה הקודמת שלי

1.בנוגע למיטה שלי תאמינו לי זה לא הבעיה כי כמו שאמרתי יש לי איזה שהיא אובססיה בנוגע למיטה שלי כמו למשל

לישון עם 7 כריות -וזה לא סתם לכל כרית יש תפקיד מישלה וזה הולך כך :

2 כריות דקות מתחת לראש .

1 מעל הראש שתפקידה הוא מעין "משתיק קול" וחסימת מקורות אור בילטי רצויים

1 בין הרגלים (בין הבירכיים ליתר דיוק)לנוחות מירבית - ותאמינו לי שזה ממכר

2 כריות בצדדים גם כן לנוחות מירבית וחסימת הקור של הקיר במיוחד בחורף

1 בתור Back Up אם אחת הכריות פתאום נעלמת

------ +

7 =

לכל אלה מצטרפות שמיכה דקה שכרגע שכחתי את השם של הבד הזה אבל היא מזה נעימה ומחממת (בשנה שעברה הגודל שלה היה 2 על 4 מטר האיתי מקפל אותה לשנים וניכנס בין השכבות - פשוט תענוג ! ...עד שאמא שלי גזרה אותה לשניים והאיתי מזה עצבני עליה !

וכמובן כמו שאמרתי כבר עוד שמיכת פוך זוגית רכה מעל לחמימות מירבית

ב. או פשוט לוותר על כל זה ביום חורפי שיורד גשם זלעפות בחוץ לטובת שעור תנך עם מורה בין 70+ (פעם גם פירסמתי אפילו שלו פה) כאשר אתה יודע מראש שאתה לא תלמד כלום מהשעור הזה אם תרצה או לא תרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא הבנתם בתראו ?!

אתם לא מתעייפים אחרי יום שלם ?

אתם יודעים מה הפיתרון?

עבודה קשה

אתם עצלנים כל היום על המחשב

לכו תתחילו לרוץ

תעשו גינה בחצר

תעשו מודניג

תעשו משהו

mafiso הצחקת אותי ;)

אומרים "נאה דורש נאה מקיים"

האמת שזה בכלל לא בעיה, אם זה מפריע לכם פשוט תפסיקו, קצת משמעת עצמית זה הכל, אמנם גם אני הפסדתי בגרות כי העדפתי להשאר לישון (נו מילא זה רק ביולוגיה), אבל עכשיו כשאני צריך להשלים את הבגרויות האלה רק בשביל התעודה, זה קצת מבאס לחשוב שבשביל עוד שעת שינה אני צריך לבזבז עוד שנה מהחיים על בגרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפגרים? טוב תראה.... ;)

פנה לך אחה"צ נחמד, רוקן אותו בפעילות גופנית עד שיצא ממך מיץ (בשם זיעה)

חכה להיות רטוב ביותר, החל לשתות הרבה ולהמשיך בפעילות, לא להפסיק בערך

שעה שעתיים לכושר מעאפן ויותר בהדרגה...

לך הביתה, עשה את עיסוקיך, מקלחת עם מיים חמים!

ולך למיטה!!!

אתה תרדם כמו תינוק בן יומו, תאמין לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...