plz recommend on a very goodsound card - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

plz recommend on a very goodsound card

haitin

Recommended Posts

i need a new sound card.. my current one which i dont quite now what it is.. some PCI.. old..

It cant handle BF1942 and sends all the jobs to the cpu which makes the game sloooooww..

I need a good sound card that could handle all those chans and still mentain quality AND not rely on my cpu.. and not to costy..

plz?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי הבעיות שלך נובעות מהעובדה שאתה משחק על 400 ?

או במילים פשוטות אנא פרט את מפרט המערכת שלך וגם תן תקציב לכרטיס קול שאותו אתה מוכן להשקיע - ככה תקבל תשובה הרבה יותר טובה ואולי אפילו תגלה הפתעות, בעיקרון כרטיסי קול לא נותנים הבדל של שמיים וארץ בביצועים.

בכל מקרה אל תפעיל כל אופצייה של 3D בסאונד, גם לא חסרים באגים בדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p4 1.5ghz

gf4 ti 4600

256MB ram which is i know is not optimum for new games but thats not the problem

sound card: esonique something

when i put sound on NORMAL settings it crawls like mad.. less then 1 fps if more then like 7chans working together.

if i put all sound options in min then the games runs like butter on hot stake.

clear enough?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כרטיסים מאוד תקציבים :D

כמו :

Terratec Pci 512i

ויש את היותר טוב של החברה Terratec SIXpack 5.1+ sound sys

וכמובן יש את Hercules Gamesurround Fortissimo 7.1

שהוא כרטיס פצצות אבל יקח זמן עד שהוא יגיע לארץ ...

אז אני ממליץ על הטראטק השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p4 1.5ghz

gf4 ti 4600

256MB ram which is i know is not optimum for new games but thats not the problem

sound card: esonique something

when i put sound on NORMAL settings it crawls like mad.. less then 1 fps if more then like 7chans working together.

if i put all sound options in min then the games runs like butter on hot stake.

clear enough?

מצטער ידידי לא הכרטיס קול הוא הבעיה שלך, הרי ברור לך שהחלפת כרטיס קול לא תקפיץ את הביצועים פתאום פי 30, זה נראה כמו באג במשחק או דריברים או משהו שעושה בעיות במחשב, בכל מקרה האם זה קורה לך בהמון משחקים או משחק או שניים ספציפים ? ,זה נשמע כמו באג או התנגשות קלה, תראה שיש לך את הדריברים האחרונים לכרטיס קול (ואם אתה לא יודע מה הוא אני כבר מאמין שאין לך - וזה יכול להיות מקור לצרות שלך), ובכל מקרה תכבה כל אופצייה של סאונד תלת מימדי או האצת חומרה בסאונד במשחק עצמו - זה מלא באגים גם ככה , אני לפעמים נאלץ לכבות את זה אפילו שיש לי מחשב חזק וכרטיס קול כריאטיב אודיגי שיש לו עצמת חישוב מבין הטובות למשחקים.

בכל מקרה גם פאטש למשחק יכול לעזור - לרוב הבעיות במשחקים עצמם.

עדיף שתבזבז את זמנך במציאת דריבר ואשר את כספך.

בקריאה שנייה של הודעתך - האם מדובר במשחק 6 ? אם כן כל הקטע של הסאונד בעייתי שם קצת , כשאני מפעיל 3D זה זז לא חלק גם עם האודיגי שלי , אני נאלץ לכבות את האצת החומרה של הסאונד והמשחק טס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...