מסכים כחולים ב vista ultimate 64 bit- יש התקדמות בנושא - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים ב vista ultimate 64 bit- יש התקדמות בנושא

er0101

Recommended Posts

אני מקבל מסכים כחולים עם שגיאות של: system service exception ובזמן האחרון בעיקר win32k.sys כל כ40 דקות.

memtest תקין. המפרט נמצא ב"מפרט מחשב". ניסיתי לעדכן . לא הצלחתי לגלוש למרות שקיבלתי IP תקין באחד המקרים ו-ווינסוק פתר את הבעיה.

הרצתי registry mechanic ותיקנתי את הבעיות. התקנתי מחדש לכרטיס מסך.

אני אנסה עכשיו להוריד חדשים יותר לכל מה שקשור ללוח מAsus.

אני מוריד את הכלי לניתוח Minidump מMS ומחר אריץ.

אני :nono: מוכן לפרמט נכון לעכשיו

עדכון: השארתי את המחשב כמה שעות בidle ללא שימוש באינטרנט אבל עם כרטיס פעיל וזה לא קרה.

יש לי תחושה שיש קשר. עוד דבר שחשבתי זה להסיר את כל העדכונים של הווינדוס (תמיד אפשר להתקין מחדש)

[br]פורסם בתאריך: 18.05.2007 בשעה 02:09:46

???
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. הכל היה תקין במחשב הקודם כשהיה מותקן ultimate 32 bit. לא הצלחתי לנתח את הminidump בגלל שsymbols לא נקלטים.

הדבר הכי טוב שאפשר לעשות כרגע זה לנתח אותם. אני צריך עזרה כי אני לא מצליח עם windbg של Ms :s07:

יש מצב להתקין מחדש על הווינדוס הקיים כדי לתקן את הקבצים או לעשות repair עם דיסק של ויסטה?

אני לא רוצה להתקין את הכל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי טוב בשבילך:

תעבור ל XP

מה הפתרון פה ??? אם יש בעיה צריך לפתור אותה. לא להתעלם ממנה.

אם יש קריסות צריך לנתח minidumps- לא להתקין מה"ע אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chooch ויסטה בכלל (וגירסת ה64 בפרט) לא ממש בשלות, עצה שלי תחזור ל , למה לתקן משהו שעובד.

תחסוך כאבי ראש.

למה לא בשל?

בבית (כרגע אני כותב מהעבודה) יש לי 64 כבר חודש וחצי והכל חלק. אולי יש לו בעיה של חומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו גם PFN List corrupt אוףףףףף :s07:

אני מתקין על הקיים

עדכון: ההתקנה החליפה את הwin הקודם. קרס קצת אחרי ההתקנה. עוד לפני שהספקתי להתקין משהו

driver irql...

ביטלתי את הכרטיס קול המובנה כי יש לי x-fi platinum.

לא נוצר Minidump לאחר הקריסה. אני מתחיל לאבד כיוון לגמרי, אין לי רעיונות.

חומרה טובה שלא ממצה את הפוטנציאל בגלל תוכנה מעצבנת. יש מישהו שיכול להושיע? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 2 אפשרויות

או להתקין XP כמו שאמרתי בהתחלה

או לגבות כל מה שחשוב לך על המערכת ופשוט לפרמט ולהתקין מחדש (ולקוות לטוב)

אני בדיוק במצב שלך רק שאני עם XP יש לי מחשב חדש שקניתי ב5.5K ואני לא מתקין כי היא בעייתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי מחדש. לא הייתה אפשרות לבחור התקנה על הקיים וזה העביר את כל התיקיות בC לתיקייה בשם windows.old.

יש לי הרגשה רעה לגבי הזכרונות אבל גם הווינדוס וגם memtest טוענים שהם תקינים.

חייב להיות פתרון, לא יכול להיות שמיליוני מחשבים מריצים ורק אני צריך להתעסק עם הבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק אתה.

לי לא הייתה תמיכה לכרטיס שמחובר לשאר הרשת שבבית (פשוט לא היה דריבר בשבילו בשום מקום)

יש מחשבים עם בעיות, יש כאלו עם לא.

זה למה עדיף לחכות קצת, בכל אופן בהתקנה החדשה אין בעיות? זה מה שחשוב העיקר שהמחשב עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...