ארה"ב: תינוק בן 10 חודשים קיבל רישיון לנשיאת נשק - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב: תינוק בן 10 חודשים קיבל רישיון לנשיאת נשק

infer73

Recommended Posts

אני רוצה לראות שפושע עם סכין יזוז שמישהו מכוון אליו אקדח.

אני אישית בלי לחשוב יורה לו ברגל. במצב כזה, העמדה שלי היא "כל עוד אני לא הורג אותו-זה לגיטימי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העמדה שלך צריכה להיות "אם אני יורה בך אני אצטרך לשלם לך פיצויים כל ימי חיי, לא משנה שניסית לשדוד לי את הבית ולהרוג לי את הילדים".

העמדה שלך לא תהיה נכונה ברגע שנשק להגנה עצמית יהיה חוקי- שכן עם חוק התרת אחזקת להגנה עצמית, ינוסחו חוקים לגבי מקרים כאלו. לא יתירו אחזקת ויאסרו לגמרי את השימוש בו, זה אידיוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהתאחדות הקליעה הצליחה להסדיר את נושא מתן רשיונות לצורך ספורטיבי.

בשעה טובה היום לא קשה לספורטאים פעילים לקבל רשיון . (לנשק הספורטיבי כמובן. לא אקדח להגנה עצמית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו במדינת ישראל

בהתחשב בזה שכולם כאן עושים צבא ו"וידוא הריגה" זה לא מושג מלוכלך

אני חושב שמזמן כבר הפכנו הגנה עצמית לספורט לאומי, ואנחנו אפילו טובים בו...

עריכה:

וחוץ מזה,

אני חושב שברגע שמישהו עושה משהו כמו לפרוץ לבית, בעיקר אם הוא חמוש (בנשק חם או קר, לא משנה)

דמו צריך להיות הפקר. אנחנו לא יכולים לצפות מהחוק שיגן על עבריינים במקום על אזרחים שומרי חוק (שמחזיקים אקדח להגנה עצמית...)

כמובן שאי אפשר שזה יהיה ללא הגבלה, אבל צריך להרחיב את הסמכות שיש לאדם להגן על רכושו וביתו

ובנוגע למצב הנשק בארה"ב, אי אפשר לייחס את הבעיות שיש שם (כמו הסטודנט שרצח 31 [32? לא זוכר כמה] אנשים)

לעובדה שיש שם הרבה בכל מקום. בקנדה יש יותר בממוצע לאדם מאשר בארה"ב, ועדיין לא קורים שם מקרים כאלה.

מה שקורה בארה"ב זה תוצאה של חינוך גרוע ומדינה דפוקה. נכון, העובדה שהנשק זמין הופכת את כל העניין ליותר גרוע,

אבל זה בהחלט לא מה שגורם את כל הבעיות, רק מחמיר אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה בכל השוואה אקדמאית שעשו בין מדינות העולם ארה"ב השאירה אבק לישראל כן?

האמרקאי הממוצע חכם מהישראל הממוצע זו עובדה מדעית על פי מחקרים רבים על רמת ההשכלה במדינות השונות.

במקום להכפיש את אזרחי ארה"ב לך תשחה בחרא של עצמך- .

קנאי ויהיר אחד שכמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד אחד כמוך צוחק על אמרקאים?

אתה אפילו לא יודע מה זו סטטיסטיקה.מטומטמים יש בכל מקום(לא שלא לדעת מי זה מזכל האום זה טימטום)השאלה מה היחס בינם לבין הלא מטומטמים.

לפי מחקרים של רמת משכל ארה"ב משאירה אבק לישראל.

אני יודע שכואב לך שאתה חי בשלולית חרא ומנסה להכפיש את כל העולם ודודה שלו כי רע לך אבל זו הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mookdoon:

lets talk statistics:

http://archives.cnn.com/2002/EDUCATION/11/20/geography.quiz/

WHERE IN THE WORLD

Among 18- to 24-year-old Americans given maps:

87 percent cannot find Iraq

83 percent cannot find Afghanistan

76 percent cannot find Saudi Arabia

70 percent cannot find New Jersey

49 percent cannot find New York

11 percent cannot find the United States

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב פעילות המוח עצלך נמצא מתחת לגרף !

לפני שאתה חושב להעביר ביקורת שקרית על מישהו לפחות תסתכל על עצמך.

איפה שם יש השוואה בין ארה"ב לישראל? אין יש נתונים על ארה"ב בלבד.

איך אתה יכול לקבוע דברים כאלו על סמך נתונים מארה"ב בלבד? אתה לא יכול.

משהו קטן כמו הסקר הזה מוכיח מנת משכל? הוא לא.

לעומת זאת יש מחקרים שמקיפים מדעים מדוייקים(פיזיקה,מתמטיקה)עם מדעי החיים ותחומים חינוכיים אחרים שקובעים אחרת.

אני יושב לי פה וצוחק על ישראלי המכוער והמעורער נפשית שיושב לו בשלולית חקר ומת מקנאה ומכפיש מדינות טובות מהשלולית חרא שבה הוא יושב.

תתאורר החינוך בישראל נוראי התוצר שלו לא נפלא.

בארה"ב מערכת חינוך הגובה הטובה בעולם ואחת ממערכות החינוך הבינוניות הטובות ביותר והתוצר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...