היום הגיע :-),המגבר אוזניות פה !(כולל תמונות) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הגיע :-),המגבר אוזניות פה !(כולל תמונות)

a12beat

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ובעיקרון קרבורטור זה מה שהשתמשו לפני המצאת הזרקת הדלק, אבל זה לא מסביר מזה קרבורטור, נכון?! :D

בכל מקרה, הסבר קצר לאלה שרוצים לדעת קצת מזה וממש אין להם שום הבנה טכנית. מנורות מגבירות את האות החשמלי שעובר דרכן (מגבירות רק מתח,קרי - צורך בשנאיי יציאה). בטרם המצאת הטרנזיזטורים שאנו מכירים היו מנורות הוואקום היו הרכיב המגביר במעגל. מבלי להיכנס לשטויות הטכניות, למנורות בדר"כ יש צליל אופייני להן, מתוק, עגול, חם, הרבה אנשים מעדיפים את הצליל הזה על פני צליל של טרנזיזטור.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי הועיל בטובו לקפוץ לביקור עם המגבר והאוזניות שלו. סך הכל בינתיים העברנו עליו האזנה קצרה עם הזאולו בתור מקור וזה בהחלט נשמע טוב. שילוב מצוין למוסיקה אקוסטית, קצת פחות למוזיקה אלקטרונית. המגבר מזיז אותן ממש בלי בעיות ושולט עליהן טוב מאוד. מחכים בקוצר רוח למנורות החדשות שיגיעו ונוכל לשמוע מה המגבר הזה מסוגל לעשות.

בינתיים, כיוון שכישורי הצילום של שי קצת לוקים בחסר, אני מצרף 2 שצילמתי לפני כמה דקות:

img2927hr5.jpg

וקצת יותר על המנורות:

img2931pv5.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי ההבדל בן שלך לשלו במחיר הוא לא כזה גדול ויש שיאמרו ששלך יותר טובות ויש שיאמרו ששלו יותרטובות

בדקת אותן ,אני משער לי ומצאת שהן לא בשבילך נכון ?

אני בסה"כ מנסה להוציא אותך מהמערבולת כספים הזאת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרקוטרק ברמות האלה אני לא חושב שזה קשור לאיזה יותר טובות זה כבר טעם אישי לדעתי

אם ל701 היה יותר באס אני מניח שזה היה משפיע בצורה של 180 מעלות על התוצר הסופי כי המיד והטרבל בתצורה הנוכחית מושלמים לדעתי

ובקשר למערבולת, אני חושב שיצאתי ממנה

אחרי הצבא אני משער שאני אעשה סיבוב נוסף

עד אז בטח יהיו עוד צעצועים בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הרמות יש הבדלים פה ושם של איכות. גם ברמות האלה זה לא רק עניין של טעם, אם כי זהו בהחלט שיקול עיקרי.

ה-K701 הן עם יתרונות מאוד גדולים, אבל גם עם חסרונות. החסרונות הם שלמרות המפרט שלהן הן דורשות מגבר עם מספיק "בשר", הן קצת בעיתיות בנושא ה-sibilance, והבאס שלהן (לדעתי לפחות) לא מספיק פאנצ'י ברוק. עם זאת, היתרונות שלה ברורים. מאוד מאוד גדול עם במה רחבה ביותר ואימג'ינג טוב מאוד. פירוט מאוד טוב, וצליל שנשמע פשוט מאוד "מוצק" וממש מכניס אותך פנימה לתוך ההופעה.

במפגש הקרוב ייצא לך להשוות אותן ל-990 שלך קצת יותר ועם קצת יותר ציוד. ד"א, אם כבר בנושא המפגש, עוד כמה דקות עידכונים בדיון המקורי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שמיעה ממושכת למגבר ,הגעתי למסקנה שהוא איכותי ביותר :-)

אבל לא בפנים :bash: -אנטולי פתח את המגבר ,וראינו שהולך בפנים בלגן :pissed: ,מה שאומר שאני מרגיש שמודים לא בא בחשבון.

ממש באסה ,תיכננתי לפחות להחליף תפוטנציומטר ,לא נורא תמיד אפשר לשחק עם מנורות,כבר הזמנתי הממ- מלא !! -12ax7 של ge וסילבנה ו-el84 של רפלקטור ואולי גם נזכה בפילפס בקרוב (תחזיקו אצבעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרות של עשירים :P

לי אפילו מגבר פשוט אין :-[ (בינתיים... אני מקווה)

ומה תעשה עם כל כך הרבה דיודות? (דיודות!!! למען חסוס הקדוש, קוראים לזה דיודות!)

אין לך אפשרות לקפוץ לאנשהו ולנסות כמה כדי לדעת מה הכי מתאים?

(יו איך זה מזכיר לי את השופנג שעשיתי לפייה חדשה בשביל הקלרינט שלי ;D... ניסיתי איזה 15 פיות שונות, ואחרי זה עוד איזה 6 מחזיקי עלים כדי למצוא את השילוב המושלם :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לאחי היה גם כן קלירינט הוא נכנס לזה חזק

היה לו פשוט אלפים !! של עלים ,פיות (10 אולי ...)ושאר ירקות חוץ מזה שהקלרינט שלו עלה בסביבות ה15K :-X

מה שאומר IG שכל אחד ישקיע במה שהוא אוהב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתו של שי, אני מצרף תמונה של החלק הפנימי של התחתון (החלק הנגיש מהמכסה התחתון. השנאים מוסתרים בחלק נפרד (כראוי בכדי למנוע הפרעות על ידי הארקה של הלוח שמפריד בינהם).

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...