איזה אוזניות עדיפות - AKG K24P, או SENNHEISER PX100 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אוזניות עדיפות - AKG K24P, או SENNHEISER PX100

SemteX

Recommended Posts

שלום.

קנו לי לא מזמן כמתנה רמקולים CREATURE 2 שאני לא ממש צריך כי מספיקים לי ATP3...

בקיצור, אני אקבל זיכוי של איזה 400 שקל (כן.. מבאג..) ואיתם אני מתכוון לקנות נרתיק נורמלי לE280 שלי, אבל נשארו לי עוד כ300 שקל זיכוי

אז החלטתי להיפטר מהאוזניות המחורבנות של סאנדיסק ואני מתכוון כבר הרבה מאוד זמן לקנות קשת לשמיעה ניידת.

אז ככה-הדגם הכי נורמלי שאני רואה אצל באג הוא הAKG K24P. עולות שם 200 שקל ויש להן נתונים לא רעים לפי מה שאני מבין באוזניות.. וזה כמובן לא הרבה, לכן אני שואל אתכן האם הן רכישה טובה.

אני כבר התייעצתי בפורום בקשר לPX100, אך הבעיה היא שא-י-ן PX100 בבאג, ולפי מה שאני רואה הAKG K24P הוא הדגם הנורמלי ביותר שקיים שם.

האם כדאי לי להשקיע את הזיכוי הזה במשהו אחר ולקנות בנפרד את הPX100? או שאין כל כך הרבה הבדל בין איכות הסאונד בין הAKG K24P לPX100 שאפשר לחסוך את הכסף?

חשוב לציין - אני לא סגור לגמרי על הAKG K24P אם אני אקנה מבאג. אתם יכולים להמליץ לי גם על אחרות, גם IN EAR, העיקר שלא יהיו יותר יקרים מכ300 שקל במידה והא.ק.ג לא מומלצים.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AKG 26P נמצאים גם בבאג הבדל המחירים הוא 50 ש"ח וההבדל שווה את זה

האוזנייה מספקת באסים אדירים וצליל דיי חם , בקיצור אוזניה שכיף לשמוע איתה האוסים טראנסים וכו.

AKG 24P לא יצא לי לשמוע , אבל דיי בטוח שהבאסים יותר חלשים עקב היותה אוזניה פתוחה...תנסה לשמוע אותה שם...

הPX100 היא אוזניה ממש מעולה לניידים, נצילה מאוד וצליל מפורט בעיקר הגבוהים, אך החסר בהם הוא הבאס...

מה שהכי טוב בה שהיא ממש לא מורגשת על האוזן , נוחה מאוד!!!

אז תלוי מה המוזיקה המועדפת עלייך...

אני הייתי הולך על ה AKG 26P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שהטעם שלי מופנה בעיקר למטאל ורוק פרוגרסיבי וכו'

על מה צריך לשים דגש? גם על באס?

והאוזניות שאתה המלצת עליהן של AKG מתאימות לשמיעה ניידת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקא יש הרבה שטוענים שה24p נשמעות יותר טוב מה- 26p אבל זה כבר עניין של טעם ,ה24 יותר נוחות אבל לא אוטמות מרעשים כמו ה-26.

בכל מקרה עדיף ה- 412p אותו דגם רק בשחור (איחס צהוב) .

אם אתה יכול ללכת על בטוח קח px 100 ואני ספק שתתחרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...