מלחמת הקונסולות באיביי - מעקב שבועי (שבוע #2) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת הקונסולות באיביי - מעקב שבועי (שבוע #2)

Godmoney

Recommended Posts

נכון לבדיקה עכשיו, מצעד היוקרה של הקונסולות באיביי (המחיר הממוצע בדולרים):

PS3 - 532

Wii - 348

XBOX Premium - 344

Xbox - 241

PS 2 - 231

PSP - 163

PS2 SLIM - 121

ה PS3 וה Wii נתנו כל אחד ירידה לא קטנה של כ-30 דולר (ויותר מ-60 דולר בחודשיים האחרונים).

דווקא ה Xbox העלה את הערך שלו (ה קפץ בכ-20 דולר).

העלייה הגדולה ביותר הייתה דווקא של ה 2 שטיפס ביותר מ-50 דולר (!!!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי http://www.nexgenwars.com/

יש 10.7 מיליון 360 , 3 מיליון PS3 ו 7 מיליון בבתים ברחבי העולם.

לפי החישוב הזה חישבתי שה מוכרת 40 אלף קונסולות ביום, ה 360 במקום שני עם 19000 ביום והPS3 במקום אחרון עם מכירות של כ16000 ליום (בממוצע מאז הם יצאו).

לפי itrackr.com הזמינות של ה בארה"ב כרגע היא 11% . PS3 עם זמינות של 94% , ה360 פרמיום עם % 79

ו360 עלית (מוצר חדש יחסית ) עם 17% .

המצב נראה די גרוע ל360 ולPS3 ששניהם נמכרות במחיר נמוך ב 14% ו 11% בהתאמה מהמחיר שלהם בחנות וזה לא כולל מע"מ. זה יכול להיות נורמאלי . ה לעומת זאת נמכרת במחיר שקרוב ל40% מעל המחיר בחנויות. זה נראה כאילו כולם מוכרים את ה 360 שלהם כדי לקנות WII .

הזמינות של ה WII קובעת את המחיר הגבוהה הזה - כולם רוצים ולא מוצאים. PS3 ממש כשלון אבל זה לא סוף העולם 3 מיליון זה עדיין קרוב ל20% מהשוק אבל קשה מאוד להתחרות עם ה360 שתופסת קצת יותר מ50% משוק קונסוליות הדור הבא. WII כבר לקחה שליש מהשוק ומתקדמת בצעדי ענק לשלוט בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע. זה המצב כיום לדעתי.

אל תשכח שבכל זאת ה PS3 יצא שנה אחרי ה 360.

כרגע אין לו משחקים רציניים בכלל...

אני חושב שכולם קונים את ה PS3 עכשיו בשביל מחשבה עתידית - נגן Blueray ורשימה מרשימה למדי של משחקים שאמורים לצאת בחודשים הקרובים...

אני מאמין שבחצי שנה/שנה הקרובה גם המחיר הרשמי ירד וגם יצאו משחקים אדירים כמו Lair, Ratchet and Clank, Little Big World, Heavenly Sword ועוד ואז אתה תראה מהפך גדול מאד מבחינת אחוזי המכירה.

אם זה יוריד את המחיר באיביי או דווקא יעלה אותו, זה אני לא יודע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...