יפן - בן 17 כרת לאמו את הראש. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יפן - בן 17 כרת לאמו את הראש.

ExploiT

Recommended Posts

WAY OFF

זה לא קשור לאנימות, ולא למשחקי המחשב (שהחוק הזה, אגב, יצא בכלל בקוריאה. שם אלו האנשים שיושבים 47 שעות מול המחשב ומתים, לא ביפן)

הם חוזרים מבתי הספר רק בשעות צהריים מאוחרות, ואלו שחברים במועדונים שונים בתיכון- רק בערב.

אז מאיפה זה בא? זה בא. נקודה.

חסרים מקרים כאלו ממקומות אחרים? בארה"ב ילד בן 6 לקח את האקדח של אבא שלו וירה בחברה לכתה. ולמה ללכת רחוק? פה בישראל גם לא חסרים מקרים כאלו.

זה בכל מקום, אין לזה סיבה מוגדרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המלוכסני עיניים בכל משוגעים

כל דבר שיש,הם עושים את זה בהגזמה

תראו לדוגמא את התחרות של הקליקים, הם הגיעו ל200 מליון!

או נגיד עוגיות עבדי,הם קנו באיזה 1.5 מליון דולר עוגיות

כל דבר אצלהם בהגזמה נוראית

נגיד יש משחק כמו WOW, תמיד המלוכסני עיניים (אני אומר את זה כי אני לא יודע אם זה יפה או קוריאה) יהיו תמיד הכי חרשנים וטובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא נשמע ונברא כאן שילד יכרות למישהו את הראש, בטח לא לאמא שלו.

ילדים ומבוגרים רבים מתחרפנים ביפן, בעיקר בגלל הלחץ והתחרותיות וכן, לרבים אין זמן לכלום או רצון לעשות עם עצמם משהו ואכן, יש שם כמות של סדרות אנימה וסרטים בכלל שיכולים בהחלט להפיל כמה ברגים. ראיתם פעם סרטים יפניים אסלי? לא "קיל ביל" וכאלו, ממש יפני? אצלם זה יותר דם - יותר טוב. מילא, סרט אמריקאי שם הרשע יורה במישהו והוא נופל ולא רואים כלום ואז בא ה"טוב" ושם אותו בכלא. ביפן זה כולם חותכים לכולם את הראש ואיברים אחרים ודם משפריץ כמו במזרקת דיזינגוף! ילדים רבים לא מבינים בין משחק לאמת ובין דמיון למציאות ולא טורחים להסביר להם את זה.

מצד אחד, ילדים ביפן מאד עצמאיים ומצד שני, מאד מוזנחים ויש להם תפיסה מעוותת של העולם לפעמים וזאת בגלל הזנחה שלא במתכוון של ההורים. ההורים שם יותר קרייריסטים מבכל מקום בעולם והשירותים הסוציאליים שם קורסים, כך שמעתי. הורים לא מקדישים זמן לילדים שלהם ורובם לא חושבים שהם צריכים. ילד מגיל 12 ומעלה רואה את הוריו כ-12 דקות ביום בממוצע. אין כאן מקום לחינוך וערכים וכו' ובבי"ס טוחנים אותם חומר לימודי. הזנחה והתעללות בילדים היא לא דבר חדש שם שכן, עד 1999 ארוטיקה של ילדים היתה חוקית שם. תבינו עד כמה האלימות שם גואה. לא באופן המקובל והמובן לנו, אחרי הכל מדובר בתרבות שונה לגמרי. יש שם פשוט תופעה נפוצה שבה אנשים שוכרים לוקר/ארונית בשדא תעופה או תחנת רכבת ושמים לשם תינוק! או חיי במטרה שימות, או מת במטרה להחביא.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=7895142&dopt=Abstract

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חדש לי, אבל בכל מקום יש זוועות כאלו ואחרות.

בבריטניה בשנה שעברה, אם מישהו זוכר, אדם רצח 3 אנשים בצורה מזוויעה (ביתר את הגופות והתעלל במה שנשאר) בטענה שהוא עשה את זה כמו במשחק שהרבה לשחק- manhunt

17 זה כבר לא ילד. אבל בנוגע ללרצוח את אמא שלו, מקרה שבן נוער רצח מישהו והופיע עם הראש שלו בשקית, זה באמת עוד לא קרה.

תרבות העבודה שם נוראית, הם חיים כמו מכונות, יש שם שיעור התאבדויות מפחיד, ואותו סיפור לגבי רצח. אין יום שלא שומעים שם בחדשות על רצח.

דבר כזה היה למעשה עניין של זמן S: לא הרבה יותר מזה. צריך פסיכופת חולה נפש אחד, והרבה מאוד חוסר מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idiot-genius.jpg

כן...ולנסות לנתח התנהגות של איזה פסיכופט

זה לא אידיוטי.

תעשה לי טובה, אתה מנתח פה התנהגות של פסיכופט,

על ידי מה שנקרא "לשרוף את המכשפה" וקורא לי אידיוט?

כשתהיה פסיכאטר, נדבר, בסדר? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית-ספר שלי ילדה הביאה אקדח אמיתי לביה"ס (שנה פני שעליתי לחטיבה). היא למדה בכיתה של אחות של אחד החברים הכי טובים שלי... נראה לי שזה היה בגלל שאחד הילדים כל הזמן הטריד אותה או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא נשמע ונברא כאן שילד יכרות למישהו את הראש, בטח לא לאמא שלו.

ילדים ומבוגרים רבים מתחרפנים ביפן, בעיקר בגלל הלחץ והתחרותיות וכן, לרבים אין זמן לכלום או רצון לעשות עם עצמם משהו ואכן, יש שם כמות של סדרות אנימה וסרטים בכלל שיכולים בהחלט להפיל כמה ברגים. ראיתם פעם יפניים אסלי? לא "קיל ביל" וכאלו, ממש יפני? אצלם זה יותר דם - יותר טוב. מילא, סרט אמריקאי שם הרשע יורה במישהו והוא נופל ולא רואים כלום ואז בא ה"טוב" ושם אותו בכלא. ביפן זה כולם חותכים לכולם את הראש ואיברים אחרים ודם משפריץ כמו במזרקת דיזינגוף! ילדים רבים לא מבינים בין משחק לאמת ובין דמיון למציאות ולא טורחים להסביר להם את זה.

קצת הגזמת עם הסטיגמות על היפנים...

הסרט הכי אלים בהסטוריה (וכן, זה שיא גינס) יצא דווקא מניו-זילנד ואני לא רואה אותם טובחים אחד בשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כריתת איברים, הוצאות גרנדיוזיות להורד ושאר טאראראם שמאז תקופת הרנסאנס נראה לנו כברברי לגמרי, זה מושרש בתרבות שלהם. עד פלישת המערב זאת היתה חברה מאד שמרנית וסגורה וה"בום" הזה של תרבות מערבית השפיע לרעה. תראה את כל התפיסה שלהם בנושא מין וזוגיות. עד 1999 ארוטיקה של ילדים היתה חוקית, לעומת זאת, אם תנשק שם את חברה שלך ברחוב יסתכלו עליכם כמו על איזה פריק-שואו. בחורה שגרה לבד, ביפן, חושבים שהיא מופקרת. לעומת זאת, זה "טבעי" לגמרי שישב ברכבת התחתית אדם ויקרא ספר ארוטי לעיני כל, וכל מועדון חשפנות ו"בילוי" יתפאר בכמה שהבנות שם צעירות ו"נראות כמו בנות 12".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...