משאבים נמוכים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משאבים נמוכים

PeaS

Recommended Posts

יש לי 320 מ"ב (נראה לי שSD אלב זה לא משנה כרגע...)

כשאני פותח מספר אקספלורר, ICQ, NAV, ותוכנה ל"צילום המסך" _העין הזאת הSystem Tray (זה כמעט ולא צורך משאבים), נשארים לי רק 7-15 מגה פנויים בRAM (בדוק). לא יכול להיות שהXP תופס את כל מה שנשאר (תחשבו לבד, זה 320 מגה), אז מה זה כן יכול להיות?! :-/

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לה לה לה לה.

גם אני עם 10 מגה פנויים בRAM (ויש לי 320!) וזה רק בגלל כמה חלונות IE פתוחים, ICQ, וזהו בערך...

גם המעב עובד על 100% כל הזמן, גם כשלא עושים כלום במחשב (intel 500 MHZ).

ועוד דבר... מישהו הולך לענות לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שם בעיה רצינית. משהו, ואני לא יכול לנחש מה זה, זולל לך את משאבי המערכת כמו משוגע. אצלי רק דחיסה של וידאו תופסת 100 אחוז מהמעבד ואת רוב הזיכרון

אם אתה רק עובד עם וכמה תוכנות רגילות כמו ICQ, EXPLORER ועוד כמה כאלה, הן אומנם אוהבות זיכרון אבל בטח לא 320 מ"ב והעומס על המעבד נגרם מאפליקציה תקועה או משהו אחר.

אם אתה עובד עם חלונות 2000 או , תפתח את החלון שמראה לך את ה-PROCESSES (זה ה-TASK MANAGER) ותסתכל במשך כמה דקות, איזו זוללת לך את כל הזמן של המעבד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה זה הCoolSrv.exe הזה? כשאני לא עושה כלום במחשב הוא משתמש ב90 ומשהו אחוזים, כשאני עובד במחשב, כמו שאני גולש בפורום למשל הוא יורד, 75, 64, 51, עוד פעם 64 (הוא ממש לא יציב.

חוץ מזה כשאני כותב את ההודעה הזאת (אני תוך כדי צופה בProcesses), אני רואה שהIE משתמש ב30-50%.

חוץ מזה אין משהו רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה זה הCoolSrv.exe הזה? כשאני לא עושה כלום במחשב הוא משתמש ב90 ומשהו אחוזים, כשאני עובד במחשב, כמו שאני גולש בפורום למשל הוא יורד, 75, 64, 51, עוד פעם 64 (הוא ממש לא יציב.

חוץ מזה כשאני כותב את ההודעה הזאת (אני תוך כדי צופה בProcesses), אני רואה שהIE משתמש ב30-50%.

חוץ מזה אין משהו רציני...

אם coolsrv הוא קובץ EXE תעשה לו חיפוש ותנסה לבדוק אם זה קובץ SYSTEM כלשהו של או שזאת תוכנית שאתה התקנת בשלב מסוים. אין שום הצדקה שאפליקציה אחת תאכל לך את רוב זמן המעבד. אל תמדוד את העומס שיוצר IE על המעבד שלך כי זאת שכן נמצאת בשליטה ישירה שלך ואתה הרי לא יכול לגלוש בלעדיה :) ולעומת זאת אתה יכול לסגור את IE מתי שאתה רוצה.

אם coolsrv זה לא משהו קריטי אז תהרוג את ה-PROCESS הזה ותבדוק שוב מה מצב הזיכרון שלך.

עריכה : עשיתי חיפוש אצלי ב- WIN XP PRO ואין לי קובץ coolsrv.exe אז כנראה שזה לא קובץ SYSTEM של .

נסה לחפש ובדוק מאיפה זה הגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...