איך לפרסם שיר ברדיו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפרסם שיר ברדיו?

eli33

Recommended Posts

אל תטרח, לא משנה כמה השיר שלך טוב, אם אתה לא אמן מוכר או שיש לך קשרים טובים מאוד בתעשייה אין לך סיכוי.

בכל מקרה לדעתי הרדיו הוא כבר מדיום לא רלוונטי, תשתמש באינטרנט כדי להפיץ את השיר,

תוכנות שיתוף, אתרים שמתעסקים בסגנון הספציפי שלך, אתרים כמו last.fm ו myspace , לא חסר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אינטרנט:

פרסם את השיר שלך באתרים (myspace, stage.co.il, last.fm, youtube). אתה כמובן מוזמן לפרסם בפורומים שאתה חבר בהם, אם לא איכפת להם.

ב. הופעות:

אם זה אפשרי, תופיע עם השיר בערבי במה פתוחה (אני אישית יודע רק על אחד - ימי ראשון בבלום בר בתל אביב, אבל בטח יש עוד).

אם תהיה מספיק טוב, אולי אפילו יבקשו ממך להופיע עוד.

ג. צור קשר עם הרדיו:

פשוט תתקשר / תשלח מייל לתחנות רדיו (אפשר ללכת על תחנות קצת יותר איזוטריות ופחות מיינסטרימיות, כגון 106fm) בבקשה שישמיעו את השיר שלך, או לפחות יסבירו לך מה עליך לעשות כדי להפיץ אותו. לך תדע, אולי זה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם.

רק על מנת להסיר ספק זה לא השיר שלי זה השיר של חבר שלי והוא ביקש ממני לשאול פה אולי תתנו לו רעיונות חדשים... ובאמת עזרתם :yelclap:.

הוא חשב על הרעיון של להתקשר לרדיו ולבקש את השיר שוב ושוב כמו ש"שניצל" אמר

ג. צור קשר עם הרדיו:

פשוט תתקשר / תשלח מייל לתחנות רדיו (אפשר ללכת על תחנות קצת יותר איזוטריות ופחות מיינסטרימיות, כגון 106fm) בבקשה שישמיעו את השיר שלך, או לפחות יסבירו לך מה עליך לעשות כדי להפיץ אותו. לך תדע, אולי זה יעבוד.

באמת נתתם רעיונות טובים עכשיו אני וחבר שלי הולכים להפיץ את זה ונראה מה יהיה ...בקשר להופעות באמת רעיון טוב השאלה אם חבר שלי לא מתבייש מזה חח

בנתיים תודה רבה לכולם אם יש עוד רעיונות רק תגיבו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהתוכניות מוכנות לנגן שירים ששולחים להם , אבל על פי רוב - לרדיו יש תקליטיה ורק ממנה מנוגנים שירים.

זה די אבוד אם הוא לא חתום איפושהו שדוחף את הסינגל לרדיו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...