האוטלוק מסרב לשלוח/לקבל מיילים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האוטלוק מסרב לשלוח/לקבל מיילים

shimon23

Recommended Posts

התקנתי היום מחדש את הווינדוס, ואת האופיס 2003 איתו (מדיסק מקורי והורדתי את כל העדכונים).

כשאני לוחץ על שליחה וקבלה באוטלוק אני מקבל את הודעה השגיאה "0x80040154 - שגיאה לא ידועה"

ולעיתים גם את הודעה השגיאה "0x8004210a - הזמן שהוקצב לשירות פקע". ניסיתי לחפש רבות באינטרנט

בקשר לשגיאה זו, אך לא מצאתי פתרון שעזר. בקשר לשגיאה הראשונה יישמתי את הפעולות שניתנו כאן: http://support.microsoft.com/kb/907118/he, אך גם זה לא עזר. אני כבר ממש נואש מהתוכנה הזאת... האם מישהו נתקל בשגיאות האלו פעם ופתר אותם?

לחילופין האם אתם מכירים תוכנת מיילים שמכילה את הפונקציות הבאות: קבלה ושליחה של מיילים, יומן ואפשרות לייבא ולייצא

קבצי PST שנוצרו ע"י Outlook?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה חשבון דואר מדובר ? POP3 רגיל של ספקית ?

האם ניסית להגדיר את חשבון הדואר שלך למשל באווטלוק אקספרס (שמגיע עם כל מערכת XP) ולבדוק האם שם זה עובד ?

(רק לצורך בדיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

all you need to do is uninstall and reinstall outlook express, but manually remove outlook express files from c:\program files\outlook express. make a backup of these. you will need installation cd.

i had the same problem and now outlook works perfect!

מחק את קבצי ה Outlook Express ידני ואז תתקין את התוכנה אבל תצטרך את הדיסק של XP

זהו הציטוט המקורי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הבעיה היא באוטלוק ולא באוטלוק אקספרס. הבעיה לא קשורה בוודאות לאוטלוק אקספרס, כי התקנתי את הווינדוס

מלכתחילה בלי התוכנה הזאת (עם nlite) וכבר אז הייתה קיימת הבעיה. כמו כן, גם עכשיו אין לי את האוטלוק אקספרס

על המחשב ועדיין קיימת הבעיה.

ניסיתי למחוק ידנית את האוטלוק ולהתקין מחדש, אך גם זה לא עזר...

=======================================

תודה לכל מי שעזר. פתרתי את הבעיה ע"י התקנת Outlook express(שזה היה סיפור די ארוך בפני עצמו כי הסרתי

אותו מההתקנה דרך nlite) ולאחר מכן התקנת Outlook ואז הכל הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...