מהו הכרטיס הטלוויזיה הכי טוב שאפשר לקנות בארץ?! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הכרטיס הטלוויזיה הכי טוב שאפשר לקנות בארץ?!

ariebel

Recommended Posts

אז ככה:

יש את הכרטיס של - WinFast TV2000 Deluxe XP

יש מגוון כרטיסים של החברה המכובדת PINNACLE

יש לכם עוד הצעות? אולי משהו שמתחבר ל ... בקיצר, כמה שיותר השוואות והתנסויות

תודה מראש.

FLYVIDEO בבקשה על תציעו כי זה מה שיש לי עכשיו וזה ממש כרטיס!!! (לגימה של קפה ארומה של עלית)...לא ממש טוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע משתמש בכרטיס Pinnacle PCTV Pro ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו.

לפניו היה לי FastCom שזה כמו FlyVideo שזה חרא.

אני מקליט באיכות מעולה ועורך את הסרטים.

התוכנה המצורפת לכרטיס לא מי יודע מה ולא מומלצת להקלטה כי היא לא מקליטה טוב אבל אתה יכל להקליט עם התוכנה

WinDVR 1.8 או 2.0 וזה יוצא פשוט נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכדאי לזרוק הרבה כסף על כרטיס טלויזיה ...

עם יש לך מחשב חזק , אז אפשר היום עם הכרטיס הכי פשוט בשוק ( עם ה Bt878 ...

לצפות בטלויזיה באיכות מעולה עם התוכנה Dscaler ...

האיכות פשוט מדהימה שלא תבייש שום כרטיס אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כרטיס מהחברה TView מבוסס על BT878 רואים מצויין לא צריך יותר מזה

כי בסך הכל אתה צריך שיהיה לך כרטיס איכותי אני ממליץ לך על הלידטק כרטיס זול וטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הכרטיס של ליטדק וגם את הכרטיס של Flyvideo.

כאשר צופים בשניהם דרך התוכנה Dscaler (בעצם רק דרכה מגיעים בכרטיסים האלה לאיכות תמונה אופטימלית. כן, גם התוכנה של הלידטק לא הכי טובה, ו Dscaler מומלץ מאוד לכרטיס) איכות התמונה זהה לחלוטין. אני לא יודע איך זה בכרטיסים החדשים של Flyvideo, ששם בכלל הכרטיסים מבוססים על שבב פיליפס (לעומת הקונטקס, או מה שזה יהיה).

ההבדל בין הכרטיסים הוא בכך שהטיונר של הכרטיס של לידטק קצת יותר טוב, ולכן הקליטה של מספר ערוצים קטן מאוד יותר טובה בלידטק. כמו כן התוכנה של לידטק קצת יותר טובה, ומאפשרת יותר אפשרויות ל"הקלטה". חוץ מזה ההבדל בין הכרטיסים מזערי, ואני אישית מצטער שקניתי השבוע את הלידטק ב 130 שקלים יותר ממה שהייתי יכול לקנות פליי עם איכות תמונה זהה (ב Dscaler, בתוכנה של היצרן הלידטק טוב יותר, אבל כפי שאמרתי, זה אותו שבב, ולכן ההבדל מינימלי).

הכרטיסים של hauppauge גם מבוססים על שבב ה BT878A, אך ההבדל הוא שבהם ישנם פילטרים בחומרה, ולא פילטרים בתוכנה (כאמור, Dscaler בעצם עושה את העבודה של ה Detreliance בתוכנה, דבר שדורש מעבד חזק יחסת כדי לראות בפריים רייט טוב). ההבדל הוא: א. יכול להיות שאיכות קצת יותר טובה. ב. דרישות מערכת נמוכות יותר.

לסיכום:

הכרטיס של לידטק קצת יותר טוב משל פליי . כאשר אתה משתמש ב Dscaler, ההבדל מזערי. כאשר משתמשים בתוכנה המסופקת עם הכרטיסים יש הבדל יותר גדול (אבל אף אחד מהכרטיסים לא מגיע לאיכות תמונה מקסימלית).

אני מציע לך להוריד את Dscaler והפעיל את הכרטיס שיש לך איתה. אני לא בטוח שיהיה שווה לך להחליף כרטיס בכלל.

בקשר לשאלה:

הכרטיס הכי טוב שמוכרים בארץ הוא כנראה ה WinTV-Theater, שעולה בערך 925 שח. יש גם יותר זולים, עם פחות פיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...