מחירי ניידים בדיוטי פרי... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי ניידים בדיוטי פרי...

Leo101

Recommended Posts

שלום...

אחי הגדול עובד בדרום קוריאה והוא מעוניין לקנות . הוא אומר שהמחירים שם (דרום קוריאה) זוועה, לכן הוא רוצה לקנות בדיוטי פרי בארץ.

הבעיה שהם לא מפרסמים מחירים ולכן אני לא יכול להשוות. האם מישהו פה שיש לו ניסיון יכול להגיד לי איך מחירי הניידים?

דרך אגב שהוא חוזר לארץ הוא עובר דרך הונג קונג. לפי מה שהבנתי המחירים שם נמוכים.

שוב אשמח לשמוע ממישהו שיודע (ולא שמע...)

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר כשאני טסתי

הסתכלתי על המחירים והם לא היו יותר מידי זולים (300-400 שח)

אבל אני ממש לא בתוך

אתה מתכוון 300 400 ש"ח הבדל יחסית למחירים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כאחד שכל שבועיים באזור אחר בעולם במסגרת עבודתי, אני יכול להגיד לך שהמחירים בכל מקום הם קרובים למחירים בארץ אולי באר"הב זה זול יותר וכדאי יותר,

חוץ מתאילנד ששם זול משמעותית אבל אומנות החיקויים ובכלל מדינת עולם שלישי זה מספיק בשבילי.

הכי משתלם כאחד שמחליף נייד כל שנה מאר"הב זה לחכות למבצע משתלם במיוחד כמו שבאר"הב יודעים לעשות .

דיוטי פרי בארץ הצחקת אותי! לגמרי! חיץ מסיגריות ואלכוהול אין כלום מה לקנות שם וגם זה כבר לא כל כך הם העלו מחירים לפני שבוע בערך אבל זה עדיין זול יותר מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי משתלם כאחד שמחליף נייד כל שנה מאר"הב זה לחכות למבצע משתלם במיוחד כמו שבאר"הב יודעים לעשות .

תספר לי איפה בדיוק יש מבצאים כאלה כי אני גם רוצה לקנות בקרוב וגם בארהב בקרוב

אז אם אתה יודע איפה אז אני אשמח לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, צריך להכין שעורי בית לבדוק נתונים ומחירים, אם אפשר לארגן הנחות כמו כרטיסי חבר במידה ואפשר, לבדוק את נושא ה-REBATE ז"א שזה יכול להיות רלוונתי אם אתה שם לפרק זמן של חודשיים או שלוש,אם לא לתת כתובת של חבר או משפחה המתגורר שם וכאשר זה מגיע אליו לשלוח זאת לארץ ולהפקיד בחשבון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא ממליץ לקנות מהונג-'ונג או תאילנד. דווקא בהונג קונג הרמאויות גדולות יותר (הרבה יותר קל להחליף חומרה בתוך מארז בנחות יותר)

לפני שנתיים חרשתי את כל קניוני המחשבים בהונג-קונג ובסוף ירדתי מזה גם בגלל ההזהרה וגם כי פשוט לא שווה - מחיר לא משמעותי..

מה שכן בסינגפור אפשר למצוא מחשבים במחירים לא רעים ושרות אמין (שוב צריך להכיר) אני כל שנה קנה משם מחשב דרך חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...