לפני שאני הולך להחליף את הכרטיס שלי שוב ... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני שאני הולך להחליף את הכרטיס שלי שוב ...

Bug2000

Recommended Posts

כמו שאתם יודעים/זוכרים מהת'רדים הקודמים שלי אני ממש לא מרוצה מאיך שהכרטיס מסך שלי פועל ... כבר החלפתי אותו פעם בגלל שהוא נשרף עכשיו הביאו לי אותו אחד אבל חדש והוא נותן את אותם הביצועים ! ואני לא יודע מה לחשוב כבר ... או שעוד פעם קיבלתי כרטיס פגום או שיש לי בעיה במחשב אבל אין לי מושג מהי !

אז לפני שאני הולך להחליף את הכרטיס מסך שלי יש לכם רעיונות אולי מה הבעיה ?! :-\

ציון ממש נמוך ! : 7900 ~

ציון ב PCMARK (אני לא יודע אם הוא טוב כי אני לא יודע איך משווים עם משתמשים אחרים ) :

מעבד:3800~

זיכרון:~4400

דיסק קשיח:1300~

מקווה שלא יסגרו לי את הת'רד הזה כמו בפעם הקודמת ומישהו יעלה סופסוף על הבעיה שלי :-*.

עריכה: הבדיקות ב נעשו ללא AA או AF מופעלים דריברים הכי חדשים ללוח אם כרטיס מסך ועדכון ביוס. והכרטיס גם מביא ביצועים חרא במשחקים !.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.6 פנטיום 4

לוח אם : INTEL 850MV (לוח פצצתי )

זכרון:256 RDRAM PC800 SAMSUNG

דיסק קשיח: MAXTOR 40GB 7200 ATA 133

כרטיס מסך : ATI REDEON 8500 64NB BBA

למה כמה חשבת שתקבל ?

/עריכה/

התוצאה הגבוהה ביותר שהושגה עם P4 1.6 + Radeon 8500 בבסיס הנתונים היא 8639 נקודות פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה יש לי ?! ::)

אני סיק מהמפרט שלך שיש לך 1.6 רגיל

ה 1.6A קצת יותר טוב כי יש לו 512 k לעומת 256 k ב1.6 הרגיל

אני לא יודע כמה תוספת ביצועים זה נותן אבל זה יכול להוסיף כמה נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה היה ההוא שקיבל 8600 ... ?

מה גם GTA3 אמור לזחול ב 30 פרימים ? :-\. וגם מאפיה ?!

עריכה: איך אתה מצליח להשוות ולראות אנשים עם כל מיני תוצאות ?! אני לא יודע איך עושים את זה :/...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מערכת כמעט כמו שלך ( ההבדל בין שני המעבדים 1600/1500 הוא ממש זניח ), וכרטיס מסך יותר טוב ( לא יותר מידי ) .

אני מקבל 8300 . לפי דעתי אין לך שום מקום לטענות ... ::) ( ושוב, זו רק הבדיקה ב 3d mark... באיזה הגדרות אתה משחק במשחקים? שאתה אומר שאתה מקבל בהם 30FPS? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA3 אני משחק 1024X768 בלי TRAILS וזה זוחל ! כשיש הרבה אורות אז הכרטיס יורד אפילו ל 15 פרימים שזה כבר תקיעות של ממש ...

ציון של 8000 לא נותן 30 פרימים במשחק כמו GTA3 או מאפיה.

אז אתה אומר שהוא צריך להביא יותר פרימים או פחות פרימים ?

יש לי מערכת כמעט כמו שלך ( ההבדל בין שני המעבדים 1600/1500 הוא ממש זניח ), וכרטיס מסך יותר טוב ( לא יותר מידי ) .

ההבדל לא כזה זניח בגלל שה 1.5 הוא בכלל ליבה שונה מה 1.6 ופחות מוצלחת והיא מביאה ביצועים סיברים לא יותר ...

עוד משהו כרגע בדקתי עם איזה אחד שיש לו את אותו הפרט רק שיש לו AMD 1700 ו PC2100 (שזה 266 MHZ) גם ההרד דיסק אותו דבר והוא מקבל 8700 ב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...