אתמול קניתי XBOX360 ויש לי כמה שאלות. - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתמול קניתי XBOX360 ויש לי כמה שאלות.

wow

Recommended Posts

אתמול קניתי בארץ את ה- 360 בגירסה עם ההארד דיסק 20 ג'יגה.

1 האם בגירסה הזאת אני יוכל להינות ממשחקים ב-HD או שזה רק בגירסת ה-ELITE ? (אגב אני הולך לשחק על מסך פלזמה 42 אינטש ברזולוציה של 1024X768)

2 איזה משחקי FIRS PERSON SHOOTER טובים יa ?

3 בקשר ל- LIVE - מה זה בדיוק ומה זה נותן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה תשובות:

1. אין הבדל ברזולוציה המסופקת בין גרסת הפרימיום לבין גרסת העילית, אפשר לשחק ברזולוציית HD בשתי הגרסאות בלי שום בעיה רק שבגרסת העילית אתה תוכל לחבר את הקונסולה והטלוויזיה דרך HDMI שהוא החיבור האיכותי ביותר שקיים כרגע. הבעיה היא שהמסך שלך לא תומך ב-HIGH DEFINITION באופן מלא מכיוון שהוא 1024X768 כאשר הרזולוציה הבסיסית ל-HD היא 1280X720 או בשמה היותר מוכר 720P. הבדל נוסף הוא שהרזולוציה של הפלזמה שלך היא בפורמט 4:3 כאשר רזולוציית 720P היא בפורמט 16:9, עקב כך התמונה אצלך במסך תימתח ותיראה די מוזר.

2. יש כמה משחקי אקשן טובים (לא כולם FPS), הנה כמה: GEARS OF WAR, GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 1+2, CALL OF DUTY 3, RAINBOW SIX VEGAS, FEAR וגם CRACKDOWN שיצא לא מזמן. ואי אפשר בלי HALO 2, זה אמנם יצא ל-XBOX1 אבל הוא עובד גם על XBOX 360 בלי בעיות.

3. הנה הסבר קצר על XBOX LIVE הישר מהאתר של מיקרוסופט:

http://www.xbox.com/en-US/live/introduction101.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי איזה בעסה כל המשחקים ימתחו לי (גם לי יש 360) ?

אין אפשרות לסדר את זה איכשהו ?

כן יש אפשרות. תיקנה מסך LCD רחב ונפתרה הבעיה. אל תחשוב שהבעיה זה רק שהמסך בפורמט 3:4, הבעיה היא גם שהאיכות בינו

לבין רזולוציית HD של מסך LCD היא שמיים וארץ. כך שאתה תהנה מהגרפיקה פי 2 אם תיקנה מסך LCD תומך HD אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חברה...

מסך פלאסמה 1024X768 מסוגל להציג תמונה במסך רחב בפורמאט HD.

אני משחק על SAMSUNG Q7 42 אינץ , פלאסמה ב 1024 על 768 ורואה סרטי HD- ו BD באיכות של HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חברה...

מסך פלאסמה 1024X768 מסוגל להציג תמונה במסך רחב בפורמאט HD.

אני משחק על SAMSUNG Q7 42 אינץ , פלאסמה ב 1024 על 768 ורואה סרטי HD- ו BD באיכות של HD.

הרזולוציה שבה אתה משחק ורואה היא לא רזולוציה של איכות HD. אתה למעשה רואה אותם ברזולוציה נמוכה יותר שהיא 1024X768

במקום 1920X1080.

אבל ברור שאתה רואה באיכות גבוהה יותר מטלויזיה רגילה שהיא בעלת רזולוציה 640X480

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטים שאני רואה הם ב 720P, שזה בעצם מה שטלוויזית LCD ממוצעת בעלת רזולוציה של 1366 על 768 מסוגלת להציג וזה כן HD.

HD זה לא רזולוציה, זה מספר הקווים (720) שהטלוויזיה מסוגלת להציג. ושלי למרות הרזולוציה שלה כן מסוגלת להציג.

למה 1024 על 768 - זה פיקסלים מלבניים שיש בפלאסמה (אני אנסה למצוא מאמר על זה)

מה שהטלווזיה שלי לא מסוגלת להציג זה FULL HD שזה בעצם 1080P ובעצם רוב הטלווזיות LCD שנמכרות היום לא מסוגלות להציג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תשובות:

1. אין הבדל ברזולוציה המסופקת בין גרסת הפרימיום לבין גרסת העילית, אפשר לשחק ברזולוציית HD בשתי הגרסאות בלי שום בעיה רק שבגרסת העילית אתה תוכל לחבר את הקונסולה והטלוויזיה דרך HDMI שהוא החיבור האיכותי ביותר שקיים כרגע. הבעיה היא שהמסך שלך לא תומך ב-HIGH DEFINITION באופן מלא מכיוון שהוא 1024X768 כאשר הרזולוציה הבסיסית ל-HD היא 1280X720 או בשמה היותר מוכר 720P. הבדל נוסף הוא שהרזולוציה של הפלזמה שלך היא בפורמט 4:3 כאשר רזולוציית 720P היא בפורמט 16:9, עקב כך התמונה אצלך במסך תימתח ותיראה די מוזר.

2. יש כמה משחקי אקשן טובים (לא כולם FPS), הנה כמה: GEARS OF WAR, GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 1+2, CALL OF DUTY 3, RAINBOW SIX VEGAS, FEAR וגם CRACKDOWN שיצא לא מזמן. ואי אפשר בלי HALO 2, זה אמנם יצא ל-XBOX1 אבל הוא עובד גם על XBOX 360 בלי בעיות.

3. הנה הסבר קצר על XBOX LIVE הישר מהאתר של מיקרוסופט:

http://www.xbox.com/en-US/live/introduction101.htm

תיקון קטן - תקן הHD מציין רק כמה פיקסלים יש לגובה - כלומר - 720 - לא איכפת לו כמה יש לאורך.

אתה לא תראה אותה נמתחת כי רוב הסיכויים שהטלויזיה שלך יודעת איך להתעסק עם 720P אז היא תעשה לזה איזהשהיא אינטרפולציה לרזולוציה שלה - אתה פשוט אולי תאבד מעט מידע מהתמונה.

אם אני לא טועה העדכון אביב מטפל ביכולת של האקסבוקס להציג רזולוציות טיפה פחות תיקניות, פשוט תחבר את האקסבוקס לאינטרנט והוא יעשה לך את העבודה.

הצלחת לבלבל אותי גבר. :s05:

מה שהוא מנסה להגיד, אם הבנתי נכון, זה שרוב הטלויזיות 1024X768 כן תומכות 16:9 בגלל שהן משתמשות בפיקסלים בצורת שמיניות, ואז אתה יכול לשים פיקסלים לא בצורת מטרציה מסורתית אלא "לדחוס בין הרווחים".

זה אלגוריתם מאוד חמוד שמראה תוצאות יפות - אם המסך לא היה 16:9 אלא 4:3 הרי שפיזית לא הייתה רואה פלזמה רחבה אלא יותר דומה לריבוע, ואני מתערב איתך שלבן אדם יש פלזמה רחבה פיזית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני סוגים של אלגורתמים לעשות את זה -

אתה יכול אם הטלויזיה שלך תומכת לעבור ממך של מטריצה של ריבעוים למטריצה של שמיניות ואז לשים פיסקלים מאונכים זה לזה - אתה בעצם מקבל מסך רחב.

אתה יכול לעשות זום על התמונה - מעיין CROP ואז אתה מאבד מידע.

כל חברה עושה את זה שונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל עוד משחקים מצויינים

Friday Night Round 3 פשוט משחק איגרוף מצויין!!!

Saints Raw - באותו סגנון של . משחק פשוט מצויין.

Gears Of War זה המשחק לXBOX. אחד המשחקים הכי מצויינים. לא סתם הוא זכה במשחק השנה.

Splinter Cell Double Agent.

Call Of Duty 3 משחק פשוט ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני עושה את זה ?

איך האפשרות הזאת נקראת ?

מזתומרת??

בד"כ זה עובד אוטומטי, המסך מזהה איך רזולוציה הוא מקבל ומקבל החלטה איזה מצב הכי מתאים.

באופן כללי יש לחצן על השלט שמעביר מצב - 4:3 16:9 LIVE ושאר ירקות - אלו מצבים שיש אצלי בטושיבה אני לא יודע מה יש אצלך.. פשוט תתקשר ליבואן או תציץ בספר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...