בעיה קטנה עם ה-iPod - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קטנה עם ה-iPod

StarMo

Recommended Posts

אני לא מצליח לגרום לווינדוס לזהות אותו כהארד דיסק נשלף, בשביל להשתמש ב-EphPod.

אני לא רוצה להשתמש בתוכנה שבאה איתו, אני לא סובל אותה..

אני משתמש בכרטיס הרחבה FireWire.

איך אני גורם לווינדוס לזהות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תחילה נתקלתי בבעיה הזו, אם אתה משתמש ב-WinXP, לא אמורה להיות "בעיה גדולה", נסה להסיר את התוכנה (musicmatch), אך להשאיר את הDriver ל"זיהוי אוטומטי" של ה-.

ואף נסה להתקין שוב את התוכנה EphPod.

ד"א, אל תחבר את הנגן לפני שאתה מדליק את המחשב, תחבר אותו כאשר המערכת תעלה והוא יזהה חומרה חדשה.

יש לך גם הוראות בחוברת (אם קראת אותה), אשר יעזרו לך להתמצא בהתקנה.

אם יש לך שאלות נוספות, אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי (ICQ/Messenger).

Chevy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהשגת כרטיס, אם אתה מחפש משקולת נייר שתחליף את האייפוד כבר הייתי הולך על הארכוס הוא הרבה יותר טוב בזה, או על פוגי 6900Z גם היא עם יותר פוטנצייאל למשקולת נייר ;) (הלוואי והיתה לי כזאת....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו , סתם שאלה, לי יש מינידיסק Sony MZ-N1 עם NetMD, למי שמכיר.. אבל בכל מקרה, יש לו חיסרון גדול וזה הצורך בהחלפת דיסקים כל הזמן ...מה שכן, הסוללה שלו מחזיקה בערך פי 8-9 מזו של הiPod.

אבל בכל אופן, שווה את המחיר שלו ? כי יש משהו דומה של קרייאטיב בכמעט 100 דולר פחות.

ובכלל, 20GB עולה בסביבות 500 דולר, זה די מטורף.. לא יודע, מה אתם חושבים? אולי בעלי האייפוד יוכלו לעזור לי ולכתוב עליו איזה ביקורת ? (אני יודע שנכתבה כבר אחת..ראיתי באתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה חיפוש קצר בפורום ובכמה ת'רדים ישנים יותר - יעזור לך

הביקורת נעשתה ע"י רן (biodome) והוא נעזר והשתמש בדעות/פרטים של ice2k.

והכל תלוי מה הצרכים שלך, אני מרוצה ממנו, למרות מספר חסרונות. איני יכול לומר לך - לך תקנה אחד, מפני שלכל נגן יש את היתרונות והחסרונות שלו. כך שזו התהייה ההחלטה שלך לבסוף.

בנוסף, ישנה סקירה על סוגי הנגנים הקיימים בשוק כרגע, אני מציע לך לקרוא זאת גם כן.

עריכה: נושא השאלה שלך לא ממש קשור לנושא, אני מציע לך לשאול את השאלות בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...