זקוק לעזרה דחופה , VP930 VS. 971P , עזבו מחיר עזבו הכול , מה עדיף ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה דחופה , VP930 VS. 971P , עזבו מחיר עזבו הכול , מה עדיף ?

omerha

Recommended Posts

היי ,

אז ככה זכיתי במכרז , למי ששואל במחיר 1563 ש"ח , אחריות ל 3 שנים.

אני יודע שהמסך איכותי בעל פאנל P-MVA .

שמעתי ברשת שהוא סובל ממריחות במשחקים .

השאלה שלי עד כמה יש מריחות והאם זה בא לידי ביטוי בכול משחק ?

בנוסף , האם הוא מגיע מכוייל ברמה נורמלית והאם כיול מדוייק שלו ישפר את עניין המריחות , אני לא מוטרף אבל סתאם רוצה לדעת . (מקסימום C&C3 או BF2)

ולגבי האתר , מישהו קנה מהם ? איך השירות שלהם ?

ופשוט כרגע מופיע באתר שלהם בסטטוס בטיפול , יש מצב שלא יאשרו לי את הזכייה ?

כול מידע או עצה נוספת יתקבל בברכה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנל PVA (לא P-MVA). מריחות מורגשות, למרות שאפשר להתרגל. מכוייל בצורה טובה (הצבעים לא זוהרים), אם כי לכיול אין קשר למריחות.

החנות לא מוכרת לי. פיקסלים שרופים בד"כ אין, אם כי זה עניין של מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש על הזכייה. גם אני זכיתי באותו מסך דרך מכרז (P1000) לפני חודש וחצי ויצא לי מחיר פיצוץ (1400 ש"ח). לגבי האתר אולסייל, לא יצא לי להתנסות מולם, אולם מאחר והמסך נשלח לך דרך היבואן בלי קשר לאתר, אני מאמין שתקבל אותו די מהר. לי אמרו 14 ימי עסקים וקיבלתי אותו תוך שבוע.

במסך עצמו לא היו פיקסלים שרופים, אלא רק פיקסל אחד תקוע שאחרי שבוע השתחרר לגמרי וכבר לא נמצא יותר אז ככה שכרגע הוא "נקי" לגמרי.

לגבי האיכות, הוא מסך איכותי, אין מה להגיד, אבל כמו רוב מסכי ה LCD, אתה מרגיש בהבדלים ביחס למסכי CRT הרגילים. במסך הזה יש עניין של הילה אדומה מסביב לאובייקטים, וגם אם אתה צופה בסרטים זה לפעמים קיים. בהתחלה כשראיתי , היה נראה כאילו לכל האנשים יש מחלת עור עם כתמים לא נעימים על הפנים, אבל אחרי כמה כיוונונים קטנים הצלחתי להפחית את זה מאוד.

בגדול, היום כבר התרגלתי לכל הבעיות הקטנות, אבל זה לא קשור לדגם הספציפי הזה, אלא לכל LCD. אם ללכת על LCD , אז להשקיע בפאנל איכותי. במיוחד שהוא גם עלה לנו כמו מסכים זולים ופשוטים יותר. תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להשוות למסכי LCD אחרים, כי לא היו לי, אבל יש מריחות. כשתקבל אותו, תפעיל סרט, ותשים לב שהרבה פעמים אם אנשים מזיזים את הראש, אז הגבות שלהם נמרחות... בהתחלה זה היה קצת מרגיז, עכשיו כבר אני לא שם לב כי התרגלתי. אבל כמו שאמרתי, ככה זה LCD וזה המחיר שאנחנו צריכים לשלם בשביל היתרונות האחרים של מסכים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ,

אז ככה זכיתי במכרז , למי ששואל במחיר 1563 ש"ח , אחריות ל 3 שנים.

ולגבי האתר , מישהו קנה מהם ? איך השירות שלהם ?

ופשוט כרגע מופיע באתר שלהם בסטטוס בטיפול , יש מצב שלא יאשרו לי את הזכייה ?

כול מידע או עצה נוספת יתקבל בברכה

תודה

גם אני זכיתי במסך זה באולסייל.

לצערי אני כעת בקטע מגעיל איתם. לאחר מספר שעות של שימוש המסך הבהב והחשיך למספר שניות. פעולה מעצבנת זו חוזרת על עצמה.

כשפניתי אליהם הפנו אותי לחב' חיון. ושם נמסר לי כי עלי להגיע עם המסך למעבדה שלהם בנתניה. זה ממש חוצפה, כי אני בחרתי לגור במקום אחר. לא ידעתי שלחיון יש מעבדה בנתניה, כי אם הייתי יודע זאת מראש הייתי מעתיק את מגורי מיד למקום סמוך.

בכל אופן הם כעת מתחמקים ונותנים לי לרדוף אחריהם. שירות על הפנים!!! אני על סף ביטול העיסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו - אם במסך הזה יש מריחות

מה הולך במסכי ה-VA הזולים יותר שעליהם ממליצים פה בפורום, כמו 192 למשל, שעולה איזה 250 ש"ח פחות

אם אני קונה מסך כזה כדאי לצפות למריחות משמעותיות? או שלאו דווקא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ,

אני צריך להגיע להחלטה דיי דחופה .

כמובן יש להתחשב בכול האופנים אחריות חיון (samsung) מול אומניטק (viewsonic ), איכות מסך לקצת משחקים ושימוש כללי ,

סיכוי לפיקסלים שרופים ו\או תקלות .

אודה לעוזרים.

במיוחד ל bageera

אתה ללא ספק הגורו של ה LCD

תודה לכול העוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים עדיף ללכת על ה VP930, אומניטק מחליפים על פיקסל מת אחד בשבועיים הראשונים (לפי האחריות של VS העולמית).

לליטוש ועריכה גרפית ה 971P יהיה עדיף במקצת, לשני המסכים יש יחס ניגודיות סטטי גבוה(לסאמסונג גבוה יותר).

בסופו של דבר החלטה שלך צריכה לנבוע משיקולים של משחקים או עבודה גרפית וכמובן לא נשכח את העיצוב השונה של המסכים.

שניהם מציגים תמונה טובה מאוד כאשר ה VP930 מהיר יותר וה 971P מדויק יותר בצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה השימוש העיקרי שלי זה טקסטים וכדומה

אבל בזמן האחרון אני רואה הרבה סדרות על המסך ולא על הטלוויזיה , ואני קראתי ברשת שגם בסרטים יש מריחות וזה מדאיג אותי ,

בנוסף אני גם משחק לומרות שאני מנסה להגמל .

עניין המריחות וההילה האדומה דיי מלחיץ אותי ב 971P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חזרתי בי וויתרתי על ה 971P

ורכשתי והוא כבר נמצא אצלי את ה VP930 במחיר הזוי של 1288 ש"ח

ישירות מאומניטק דרך חבר יקר . (ואני לא יכול לסדר את המחירים האלה עוד לצערי - המוצר נקנה על שמו )

מקווה שעשיתי את הבחירה הנכונה , אני יגיע הביתה בקרוב ואתן ביקורת קטנה

חברה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חזרתי בי וויתרתי על ה 971P

ורכשתי והוא כבר נמצא אצלי את ה VP930 במחיר הזוי של 1288 ש"ח

ישירות מאומניטק דרך חבר יקר . (ואני לא יכול לסדר את המחירים האלה עוד לצערי - המוצר נקנה על שמו )

מקווה שעשיתי את הבחירה הנכונה , אני יגיע הביתה בקרוב ואתן ביקורת קטנה

חברה תודה

תתחדש, יתמזל מזלך ותקבל את הגרסה המושלמת של המסך VER4 , או את VER3 שהיא גם טובה אך עם BLEEDING מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...