שאלה קיומית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קיומית

Kurt

Recommended Posts

בטח שהיא קיומית, לא נראה לי שחשבת על כל ההשלכות שבדבר.

אם נניח שctrl+z מבטל כל פעולה שקשורה לעריכה של אותו מסמך, הוא אמור לבטל גם העתקה לזיכרון של טקסט מהמסמך.

כשאתה מעתיק טקסט מהמסמך ללוח, אתה בעצם הופך את הטקסט הזה לגלובאלי וכל תוכנה שיודעת איך לקרוא מהלוח תוכל להשתמש בטקסט הזה.

אתה בעצם מעביר את הטקסט "מרשות היחיד" "לרשות הרבים", אם למשל אני בדיוק באמצע כתיבת סודות גרעין האטום של מדינת בוורד

ואני מעתיק איזושהי משפט מפתח, כל אחמד/סמיר יכול לבוא אחר כך ללחוץ ctrl+v ולראות את המשפט, גם אם בתמימותי לחצתי ctrl+z וחשבתי

שפתרתי את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תכתוב סודות גרעין בוורד.

ואם איזה אחמד מעוניין במה שאתה כותב הוא יתקין לך KEYLOGGER וזהו.

למה ורד לא מבטל את הפעלוה הזאת?

כי אין לו סמכות לפקד על הליבה של וינדוז ולתת לה פקודות.

אם זה כ"כ מפריע לך נסה לכתוב איזה סקריפט בVB בתוך וורד שברגע שאתה מעתיק משהו ואז רוצה לבטל אז הוא מעתיק מחזורת ריק באורך כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהיא קיומית, לא נראה לי שחשבת על כל ההשלכות שבדבר.

אם נניח שctrl+z מבטל כל פעולה שקשורה לעריכה של אותו מסמך, הוא אמור לבטל גם העתקה לזיכרון של טקסט מהמסמך.

כשאתה מעתיק טקסט מהמסמך ללוח, אתה בעצם הופך את הטקסט הזה לגלובאלי וכל תוכנה שיודעת איך לקרוא מהלוח תוכל להשתמש בטקסט הזה.

אתה בעצם מעביר את הטקסט "מרשות היחיד" "לרשות הרבים", אם למשל אני בדיוק באמצע כתיבת סודות גרעין האטום של מדינת בוורד

ואני מעתיק איזושהי משפט מפתח, כל אחמד/סמיר יכול לבוא אחר כך ללחוץ ctrl+v ולראות את המשפט, גם אם בתמימותי לחצתי ctrl+z וחשבתי

שפתרתי את הבעיה.

בסדררררר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעשית העתקה למשהו, יש אפשרות בווינדוס להכנס לתוך ה clipboard

ולרוקן אותו, אני על , אני לא יודע איך עושים את זה פה.

אבל בעיקרון יש לך ב"עזרים" אפשרות להכנס לתוך הclipboard.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קי הבנתי תראש שלכם, אין לכם שום תשובה הגיונית חוץ מ'אל תעשה ככה' ו'אין לו סמכות'

ולשמור קבצים במערכת הקבצים הא-ד-י-ר-ה Allmighty READ ONLY יש לו סמכות? הרי הוא מתעסק בקרביים עצמם של הווינדוס!!!111אחדחאד

קיצר אתם לא רציניים.

נ.ב.

אני מודע לקטע של הלוח בצד, אבל כמו שאני לא צריך ללחוץ על edit ואז על undo כדי לבטל משהו אני גם לא רוצה לגשת ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענו לך פה.

ולפני שאתה שואל שאלות תברר על הנושא קודם.

לפעולה יש תפקיד מסויים, למחוק את מה שיש בclipboard לא אחד מהם.

הוא לא "מבטל פעולה אחרונה", כי לומר את זה ככה זאת טעות, כי הוא לא מבטל את כל הפעולות...

פתחת חלון בוורד, אתה יכול לסגור אותו עם ctrl+z?

יש לו פעולות מוגדרות שהוא יכול לבטל, וככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העתקה לזכרון לא נחשבת פעולת עריכה על המסמך וזה הכל, מה קשה להבין ?

לי זה נראה הכי הגיוני בעולם ש CTRL+Z לא יבטל פעולת העתקה.

ובשביל "צרות" כאלה בחיים יש לך באופיס את ה clipboard המורחב :

officeclipboard.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...