22"נגד 24" אינץ מה כדאי ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

22"נגד 24" אינץ מה כדאי ?

X7-007

Recommended Posts

האם כדאי ללכת על 24" כי הוא די יקר יחסית, די מאוד.

או שכדאי לקנות 22" ?

Dell 24" 2407WFP UltraSharp

BENQ FP241W 24''

ASUS - MW221U

BENQ FP222W 22''

ViewSonic Graphic Series VG2230wm Black 22

Dell 22" LCD E228WFP אמ שכחו מ , הוא לא משהו נראה לי לפי ביקורת.

Samsung 226BW 2MS 1000:1 22 מה אתם אומרים עליו ? זה בעייה עם המסך הזה כי יש לו גירסאות A S C כעיקרון זה חברות שמייצרות את הפאנל. A=ACER S=SAMSUNG C=CHIMI אני לא יודע מה אני יקבל וכעיקרון C זה הכי גרוע, נדמה לי שעדיף S מן הסתם.

אני חייב מסך WS כי נמאס לי כבר מ-ה VIEWSONIC 19" VX922 :P, אם מישהו רוצה לקנות אני מוכר. :)

** לציין שאני חייב מסך למשחקים וגם אם אפשר שיתאים לגרפיקה.

באופן עקרוני 24 לא ממש יילך כרגע כי עדיין אין סרטים ב HD או ב אז אפשר לקנות 22אינץ במחיר סביר, אחר כך למכור ואז לקנות 24" כשיירד המחיר.

***אני רוצה מסך עם 8BIT מלא שמגיע ל 16.7 עם 16:10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי 22 אינץ' לא יענו על הדרישה שלך ל-8 ביט של צבע.

בנוגע ל-HD - גם הרזולוציה של מסכי 22 אינץ' לא כזו נמוכה, תוכן שהוא לא HD ייראה גם עליהם רע.

אני לא חושב שקנייה של מסך 22 אינץ' עם כוונה לשדרג בעתיד ל-24 יכולה לצאת משתלמת.

קנה את אחד ממסכי ה-24.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי 22 אינץ' לא יענו על הדרישה שלך ל-8 ביט של צבע.

בנוגע ל-HD - גם הרזולוציה של מסכי 22 אינץ' לא כזו נמוכה, תוכן שהוא לא HD ייראה גם עליהם רע.

אני לא חושב שקנייה של מסך 22 אינץ' עם כוונה לשדרג בעתיד ל-24 יכולה לצאת משתלמת.

קנה את אחד ממסכי ה-24.

מחזק כל מילה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנל ה A בסמסונג הוא של AU OPTRINICS ולא של ACER .

עשיתי סקירה עלהסמסונג 226BW ואתה יכול לקרוא את זה פה

בכל אופן, מסכי ה24" טובים בהרבה ממסכי ה22" בעלי פאנל מסוג TN.

אגב, למשחקים ברזולוציה של ה22" תצטרך כ. מסך באזור ה8800GTS וב24" את גרסת ה640מגה שלו או יותר בשביל לשחק ברזולוציה הטבעית באיכות טובה.

קח את זה בחשבון (אפשר כ. מסך פשוט יותר אבל אל תצפה להעלות את הרמה הגראפית במשחקים אם אתה משחק ברזולוציה הטבעית של ה22 וה24).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי 8800GTX, אבל זה בעייה, ה 24אינץ עולים ממש ממש יקר, מילא 3,500 או 4000, אבל הסכומים הם 5000 זה כבר שני משכורות, יותר מדי.

אני מאמין ששידרוג במחיר של 1800-2000 ממסך 19" ל 22" WS יהיה שידרוג עצום, וראיתי איך משחקים נראים ב WS, והם ממש נראים הרבה יותר טוב.

הבעייה זה איזה, זה משגע אותי, SAMSUNG כנראה אני לא אקח, אני ממש לא רוצה פאנל של AU OPTRINICS מניסיון טבעי שאני לא קונה משהו שהוא לא מחברה ידועה, כלל חשוב ויציב.

אז איזה מבין הכמה שיש ברשימה ?

ASUS - MW221U

BENQ FP222W 22''

Viewsonic - VX2235WM המסך הזה ראיתי שקיבל המון ציונים טובים

Dell 22" LCD E228WFP= הוא טוב ?

אם תוכלו להגיד לי כמה פרטים, לצמצם את הרשימה כעיקרון, כולם קיבלו ציונים מצויינים ב עם כמה בעיות פה ושם, אבל במחיר הזה שום דבר לא מושלם.

במסכים שפירסמתי פה אין להם ממש חסרונות נכון ? הם כמעט אותו דבר, הקטע זה שאני לא יכול למצוא את הפרטים האמיתיים כי כל אתר רושם פרטים שונים, חלק רושם 16.2 וחלק רושם 16.7 אז אני לא יכול להיות בטוח מי זה מה באמת.

יש מצב תייצנו את הפרטים הנורמטיביים ותמליצו מה יותר טוב ? מסך 24" ממש יקר, יותר יקר מ 8800GTXכשקניתי אות(ו3700), זה ממש לא בתקציב.

*ועוד ראבאק, הייתי צריך לשלם את הביטוח לקטנוע 50סמ"ק, הבלתים האלו העלו את המחיר, שנה שעברה עלה לי 2,090 עכשיו עלה ל 2,707, פשוט גנבים, הכסף הזה היה יכול להיות למסך +.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא קראת את הסקירה? זה היה נותן לך כמה תשובות! AU Optronics זו לא חברה אנונימית, יש כמות מצומצמת מאוד של יצרניות LCD (הפאנלים עצמם) והם משולבים בהמון מסכים מהמון חברות.

יש לך בסקירה השוואה 1:1 של הסמסונג לדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...