WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?)

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Mad Season, הורחקת לצמיתות על גזענות. להגיד שצריך להעיף את כל הלא יהודים מהארץ, זאת התחלה של שואה תוצרת . אידיוט.

בריבוע...

עוד פרק של heroes לא השאיר לי מקום לאקשן :P

מדינה שמתחילה להעיף סתם אנשים שלא מוצאים חן בעיניה (בעלי אזרחות), לא ממש ראויה להתקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ממה ש-MAD SEASON אומר זה שיש יותר מידי אנשים שיוצרים בעיות בארץ ושצריך להיות בחירה יותר סלקטיבית לגבי מי שיכול להיכנס לארץ או לא. למשל יש בארץ 300000 עובדים זרים בלי רשות להיות בארץ, אני לא אומר שצריך להעיף אותם פשוט היה צריך להיות יותר זהירים בלהכניס אותם, וגם רבע מדינה לא רוצה להעיף אותם כי הם עושים את כול העבודות שאף אחד אחר לא יעשה כמו חקלאות, סיעוד ניקיון ועוד.

ודרך אגב ההצעה שהוא הציע לעשות לאנשים שבאים לארץ כמו בארצות הברית לא תעבוד, למה?, כי תסתכלו מה קורה בארצות הברית יש ריכוז ענק של כנופיות מכול חור בעולם(ניראה לי המדינה עם הכי הרבה כנופיות בה), יש שם פשע מטורף, זנות בכמויות,סמים ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בעבודות שמבצעים הפועלים הזרים לא היו משלמים שכר רעב, אלא שכר הולם, כמו במדינות מתוקנות, אולי לא היינו צריכים עובדים זרים וכסף לא היה יוצא מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בכול מדינה יש עובדים זרים פשוט יש להם שמות שונים,לא משנה עד כמה "המדינה מתוקנת" תמיד יהיה בה עובדים זרים, אני משוכנע במאה אחוז שגם אם היו משלמים 40 שקל לשעה אנשים לא היו קפוצים על עבודות כמו סיעוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש את המיעוטים שלא משנה מה העבודה הם יעבדו בה, כי הם מעדיפים לעבוד במקום לא לעשות כלום או לקבל שכר יותר גבוה. אבל מה לעשות רוב האנשים לא ככה. רוב האנשים מעדיפים לקבל דמי אבטלה ולהגיד שהעובדים זרים לקחו לו את העבודה, ושהם מסכנים ושהמדינה מזניחה אותם, כי אם היה להם כול כך חשוב לעבוד הם היו מוצאים עבודה, כי תמיד יש עבודה לא משנה מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משוכנע במאה אחוז שגם אם היו משלמים 40 שקל לשעה אנשים לא היו קפוצים על עבודות כמו סיעוד.

תתפלא אבל אני עבדתי בסיעוד של אנשים שאפילו אין להם כח פיזי לא רק שיכלית שהם יכולים להחזיק את עצמם עומדים

והתעריף לשעה היה 15 שקל והיתי עושה את זה גם בשביל 10 שקל משום שזה גורם לי להרגיש טוב שעזרתי למישהו

ולראות שם עובדים ערבים ואתיופים(בעיקר) או כל עדה אחרת שקוצצים להם את העור ומורידים להם דם ומתנהגים אליהם כמו חרא רק בגלל שהם מקבלים 15 שקל או משהו כזה זה פשוט מחליא אותי ואני ממש לא מבין איך הם ממשיכים לעבוד שם

אני לא חושב שלעובדים שם יש אזרחות או משהו וזה ממש מרגיז אותי מה שהם עושים

כל הזקנים התלוננו שהם עושים להם ככה וככה ושאני באתי לעבוד אני רואה אותם מחייכים פעם ראשונה באותו היום

זה היה שנה שעברה ...

ובהודעה מעליי גוסט צודק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קוראים את ההודאות של Mad Season ומחליפים את המילה רוסים ביהודים זה מאוד

דומה למה שאמרו נגד היהודים במיוחד הקטע של תרבות שונה בלה בלה בלה...

זה רק מראה לנו כמה בני אדם דומים אחד לשני וכמה הגזענים האלה טיפשים.

רוב האנשים מעדיפים לקבל דמי אבטלה ולהגיד שהעובדים זרים לקחו לו את העבודה, ושהם מסכנים ושהמדינה מזניחה אותם, כי אם היה להם כול כך חשוב לעבוד הם היו מוצאים עבודה, כי תמיד יש עבודה לא משנה מה.

כן ממש מסכנים... יש ילדים שמתים מרעב או נלחמים על שאריות של "אוכל" והם חיים עם דברים שנחשבים מותרות בחלק מהמדינות

וכל זה רק בגלל שהם נולדו במקום הנכון. מי שלא מאמין לי שישחק קצת ב Dollar Street

אגב זה לא רוב, אבל כן לצערי יש כאלה, ויותר גרוע אני מכיר כאלה שהביאו ילדים בשביל לעשות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קוראים את ההודאות של Mad Season ומחליפים את המילה רוסים ביהודים זה מאוד

דומה למה שאמרו נגד היהודים במיוחד הקטע של תרבות שונה בלה בלה בלה...

זה רק מראה לנו כמה בני אדם דומים אחד לשני וכמה הגזענים האלה טיפשים.

בני אדם טיפשים! יחי הערנב הגדול! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לארנב, לערנב... כופר...

תתפלא אבל אני עבדתי בסיעוד של אנשים שאפילו אין להם כח פיזי לא רק שיכלית שהם יכולים להחזיק את עצמם עומדים

והתעריף לשעה היה 15 שקל והיתי עושה את זה גם בשביל 10 שקל משום שזה גורם לי להרגיש טוב שעזרתי למישהו

ולראות שם עובדים ערבים ואתיופים(בעיקר) או כל עדה אחרת שקוצצים להם את העור ומורידים להם דם ומתנהגים אליהם כמו חרא רק בגלל שהם מקבלים 15 שקל או משהו כזה זה פשוט מחליא אותי ואני ממש לא מבין איך הם ממשיכים לעבוד שם

אני לא חושב שלעובדים שם יש אזרחות או משהו וזה ממש מרגיז אותי מה שהם עושים

כל הזקנים התלוננו שהם עושים להם ככה וככה ושאני באתי לעבוד אני רואה אותם מחייכים פעם ראשונה באותו היום

זה היה שנה שעברה ...

ובהודעה מעליי גוסט צודק ...

ערבים ואתיופים הם אזרחים לגיטימים במדינתנו ותאמין לי שגם הם כאשר הם רק התחילו עשו את עבודתם בשמחה ובחיוך(רובם לפחות) אך אט אט העבודה שוחקת אותך, וזה שאתה מקבל חרא משכורת לא עוזר כלל וכלל.

נסה אתה לעבוד כמה שנים בכזו עבודה ולקבל עליה פחות ממה שמקבל ילד שעובד במקדונלד'ס ונראה כמה עליז ושמח אתה תהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...