WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?)

LazyBoy

Recommended Posts

עד כמה טיפשים וגזענים אפשר להיות?!

ציפית לקצת יותר אינטליגנציה בפורום של מחשבים... כנראה טעיתי.

אגב התופעה הזאת הרבה יותר נפוצה בדרום אמריקה ובמיוחד ברזיל שם אנשים עושים קרבות יותר גדולים והכל בשביל אוכל.

אה כן וזה מזמן מזמן קיים גם בארץ.

כשאני אומר שאפריקאים הם חבורה של קופים לא מפותחים, אני לא מתכוון לכולם אלא רק לקומץ הקטן שלא יודע לדבר ואוהב

לתפס על עצים בשביל לאכול בננות... וכשאני אומר שיהודים הם קמצנים אני לא מתכוון לכולם אלא רק לקומץ קטן שאוהב כסף...

לזה קוראים גזענות, טיפש!

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%96%D7%A2%D7%A0%D7%95%D7%AA

בטח! מה אף פעם לא היית בדרום?

דוקר לרוב מי שרוצה לרצוח או מי שלא יודע ללכת מכות, זה בכלל לא קשור לעדה. הכרתי 2 רוסים שדקרו יותר מאדם אחד, אז?

יודע מה תקרא לי גזען

עכשיו גם תגיד לי בוא נביא לערבים את ירושלים

עכשיו גם תגיד לי שמגיע לעזה להיות מדינה

עכשיו גם תגיד לי שנביא לסוריה את הגולן

יודע מה נשבר לך ממך ומכול "החכמים" שחושבים שלהתפשר זה דבר טוב

יודע מה...... אני גזען

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יודע מה תקרא לי גזען

עכשיו גם תגיד לי בוא נביא לערבים את ירושלים

עכשיו גם תגיד לי שמגיע לעזה להיות מדינה

עכשיו גם תגיד לי שנביא לסוריה את הגולן

יודע מה נשבר לך ממך ומכול "החכמים" שחושבים שלהתפשר זה דבר טוב

יודע מה...... אני גזען

מה הפ-א-ק-י-נ-ג קשר??!!??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא

שלא מספיק שיש לנו בעיות עם ארצות ערב עכשיו גם יש לנו עולים מרוסיה שלא רק אורסים לנו את המדניה ע"י התנהגות המגעילה שלהם אלה גם מעבירים לאויבים שלנו

אנחנו מדינה קטנה שלא מספיקה לטפל בעצמה וכבר באים חוליגנים ומביאים ארס למדינה

לא מספיק עזה ?

לא מספיק סוריה ?

עכשיו גם רוסיה

ושלא נדבר על איראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שזה לא נכון ??

המדינה שלנו קטנה אבל יש לה 1001 בעיות וזה בגלל הערבים

למה אתם חושבים שהחינוך בארץ על הפנים ?

כי כשהמדינה רוצה להתפתח באים הערבים ועושים בעיות

לדוגמא : הסטודנטים שובטים כבר המון זמן אבל לאולמרט אין זמן לדבר איתם

אתם שואלים למה ??? אני הגיד לכם למה

כי סוריה רוצה את הגולן והיא מאיימת שאם לא נסכים התוצאות היו ארסנייות

שמעתם על הערבי שהיה בכנסת וברח לארצות ערב ?? תנחשו מה

על זה שהוא ברח הוא מקבל מיליונים

איזה כיף שערבי שבוגד בנו מקבל גם תמלוגים

במקום שהכסף הזה ילך למקומות הנכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שזה לא נכון ??

המדינה שלנו קטנה אבל יש לה 1001 בעיות וזה בגלל הערבים

למה אתם חושבים שהחינוך בארץ על הפנים ?

כי כשהמדינה רוצה להתפתח באים הערבים ועושים בעיות

לדוגמא : הסטודנטים שובטים כבר המון זמן אבל לאולמרט אין זמן לדבר איתם

אתם שואלים למה ??? אני הגיד לכם למה

כי סוריה רוצה את הגולן והיא מאיימת שאם לא נסכים התוצאות היו ארסנייות

שמעתם על הערבי שהיה בכנסת וברח לארצות ערב ?? תנחשו מה

על זה שהוא ברח הוא מקבל מיליונים

איזה כיף שערבי שבוגד בנו מקבל גם תמלוגים

במקום שהכסף הזה ילך למקומות הנכונים

בבקשה בבקשה תלמד לאיית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד התופעה דווקא..זה טוב שכל החוליגנים האלה רבים - אחד נגד השני - כי אחרת הם היו מוציאים את כל המרץ

והאלימות שלהם על אנשים תמימים שעוברים ברחוב ,

אולי יש אנשים שצריכים להשתמש באלימות כי זה צורך שלהם או משהו שמספק אותם כמו בסרט פייט קלאב ,

אז שיעשו את זה מאורגן נגד אנשים שרוצים ללכת מכות גם..וגם מצידי שיהרגו אחד את השני :xyxthumbs:

בארץ זה גם יכול להיות מעולה אם רוסים ( רוסים לא יהודיים , כאלה שעושים נזק למדינה ) , וערבים ילכו מכות ויהרגו אחד תשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתים מזה רק נפצעים קצת.

ולא זה לא ימנע מאנשים להיות פחות אלימים, להפך.

וכמו שאמרתי זה כבר קיים ודי נפוץ פה בארץ, חוץ מזה במה זה שונה ב"אכזריות" מאיגרוף למשל?

וזה מעניין שהזכרת דווקא רוסים (לא יהודים) כי הרי ברור לכולנו שהרוב המוחלט שלהם הם אנשים אלימים

שעושים רק נזק למדינה. אנחנו היהודים בחיים לא נעשה דבר כזה, אנחנו כלכך יותר טובים מהם.

ועכשיו ברצינות, מה הקטע של האנשים פה נגד רוסים/לא יהודים ?

ומאיפה אנשים מביאים את זה שיש הרבה רוסים (לא יהודים) שעושים נזק למדינה/חברה ?

בחיים שלי לא נתקלתי בארץ בכזאת רמה נמוכה של גזענות כמו שיש פה בפורום הזה.

מה זה בגלל הקטע של האנונימיות?

כל ילד כאפות מסכן פתאום מזיין בשכל בלי לקחת אחריות על השטויות שהוא אומר ( zordddddd אתה טיפש ).

במקום להפיץ את השנאה שלכם, תעשו משהו מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע , לא יודע איפה אתה גר.

אבל אם היית גר בראשון , היית יודע שיש פה מלא רוסים לא יהודיים שעלו לארץ רק בגלל שפה יש יותר כסף ויותר שפע , והם לא לומדים לדבר עברית בכלל ,

יש להם חנויות משלהם , מועדונים משלהם , אפילו תחרות מלכת יופי משלהם ,כאילו שהם ברוסיה עדיין.

וכאלה שלא אכפת להם מכלום - שמתנגדים לצבא ( אני אישית ראיתי בכלא הצבאי - מלא סרבני גיוס רוסים ) ולשלטונות המדינה , שיכורים , נרקומנים , זונות , פושעים , בריונים ולא חסר מה.

וכאלה שעושים נזק למדינה , ברור שהרוב הגדול לא ככה.

אבל מספיק שיש 100 אלף או 200 אלף אנשים כאלה , זה כבר נזק ועדיף שהם לא יהיו פה ויעשו נזק למדינה - יתפסו מקומות עבודה ,

ומקומות בבתי כלא.

וזאת לא גזענות - אתה יכול להגיד שיש גם מלא אתיופים שהם אלימים ולא יודע מה ,

אבל העליה הרוסית היא פשוט ענקית ויותר מורגשת - ובגלל זה אתה מרגיש את זה יותר -

ברור שהעלייה הזאת הביאה גם דברים טובים - אבל היא גם הביאה איזה 100 - 200 אלף איש , אפילו יותר שאף אחד לא צריך פה.

וכנראה שגם ה100 - 200 אלף איש האלה לא מתאקלמים פה - וזה גורם להם לשנוא את השלטון במדינה ולעשות בעיות.

ולפי דעתי צריך פשוט להעיף מהארץ ולא לתת אזרחות לבן אדם שהוא לא יהודי מ2 הצדדים - כי גם ככה יש לך פה מדינה קטנה נטולת משאבים

ומקומות עבודה - וכל אחד שהסבתא של הסבתא שלו הייתה רבע יהודיה אומר לעצמו " בוא נלך לישראל זה כמו אמריקה שם"

ואז הוא מקבל סל קליטה ומלא דברים מהמיסים שאתה משלם , כמובן שזה גם טוב כי גם חלק גדול מהאזרחים האלה תורמים בחזרה למדינה ,

אבל פשוט צריך לעשות ועדות ולסנן יותר טוב טוב - ולבדוק מי מעלים ארצה - לבדוק שהבן אדם יביא תועלת ולא נזק.

אני בעד להעיף מפה כל מי שהוא לא יהודי - ולגבי מי שהוא חצי יהודי או רבע יהודי - לבדוק טוב טוב את הרקע שלו במדינה הקודמת - לעשות לו ממש חקירת אופי ועבר כמו שארה"ב עושה עד שהיא מעניקה ויזה - ולבדוק שהוא באמת מתאים למדינה - וגם אחרי זה לעקוב אחריו בשנים הראשונות ולראות שהכל בסדר איתו.

לפי דעתי לא צריך פה אף זרים - חוץ מעובדים תאילנדים בעלי אישור עבודה זמני.

ולגבי אלה שהם חצי יהודים רבע יהודים וכל הבעיית יהדות והרבנות - לבדוק טוב טוב מה המניעים שלהם לבוא למדינה - מה העבר שלהם - ואת ההווה שלהם

אם הם תורמים או מזיקים - ולהחליט אם לאשר לדחות עליה בהתאם - כי הרי הם גם ככה לא אומרים לך שהם חצי יהודיים ונפשם מתגעגעת לציון..והם באו ליישב את הנגב ..ולכן וחייבים לתת להם להגיע לפה..אם המצב הכלכלי ברוסיה היה טוב אם לא היו באים לפה - הבנתם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...