סטיק בNBA 2003 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטיק בNBA 2003

Selinko

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי בעיה עם הסיידוונדר של מייקרוסופט באן ביי איי 2003....משום מה הסטיק נעלם ממש כשמתחילים לשחק או אפילו לפני זה...הפא'ץ של המשחק אמור לפתור את הבעיה אך כשאני מנסה להוריד אותו לא ממש רואים תהליך של הורדת קובץ אלא אחרי זמן מה הוא פשוט כותב לי פא'ץ אינסטולד...וזה לא עזר לפתרון הבעיה ככה ש....לא יודע

יש לך מערכת הפעלה אקס פי הוום אדישן ואם עוד מישהו נתקל בבעיה יהיה נחמד מצידו לעזור לי

תודה ויום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ללוח בקרה --> game controllers

הג'וסטיק אמור להופיע בחלון. תראה שזה בדיוק הג'וסטיק שיש לך. (לחץ על Properties, תזיז אותו ותראה שהוא מגיב).

אם הג'וסטיק לא מותקן (הוא לא כתוב בחלון הנ"ל) - תלחץ על ADD ותוסיף אותו מהרשימה (בדיוק את מה שיש לך).

אם הכל עובד בסדר (ב-Properties שלו) - לא צריכה להיות בעיה (לי אין בעיה במשחק גם בלי הטלאי).

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ללוח בקרה --> game controllers

הג'וסטיק אמור להופיע בחלון. תראה שזה בדיוק הג'וסטיק שיש לך. (לחץ על Properties, תזיז אותו ותראה שהוא מגיב).

אם הג'וסטיק לא מותקן (הוא לא כתוב בחלון הנ"ל) - תלחץ על ADD ותוסיף אותו מהרשימה (בדיוק את מה שיש לך).

אם הכל עובד בסדר (ב-Properties שלו) - לא צריכה להיות בעיה (לי אין בעיה במשחק גם בלי הטלאי).

;)

הוא מותקן בסדר ובפיפא הוא עובד בסדר גמור (גם יש לי גויסטיק אחר והוא עובד רק הסיינד וונדר)

הבעיה היא שאני נכנס הוא עדיין עובד כמה שניות ואז שאני בוחר קבוצה פתאום הוא נעלם או לפעמים אני יכול לשחק איזה שנייה ואז הוא נעלם.

בעיה ממש מוזרה ???

ראיתי שיש פא'ץ חדש שאמור לסדר בעיות עם גויסטיקים אבל לא הצלחתי להוריד אותו מהאתר של EA

אולי מישהו יודע מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...