לכל הרוחות עם ה-TASKBAR הנתקע של WIN XP !!! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל הרוחות עם ה-TASKBAR הנתקע של WIN XP !!!

gil_st

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציתי גם אני להזדהות,

גם לי זה קרה כבר כמה פעמים וזה אכן משתחרר לבד אחרי איזה חצי דקה - דקה.

כנ"ל...לא נראה לי שיש הרבה מה לעשות חוץ מלחכות לSP1 ולקוות ששם הם סידרו את זה...

אגב זה מזכיר לי שבזמנו שכשיצא הFS2000 המפגרים מM$ שחכו להוסיף את ה FEATURE של ההצללה (של בניינים וכאלה) והפורומים בנושא געשו(בלשון המעטה) רק בPATCH השני שהם הוציאו הם נזכרו להוסיף את זה

אז אומנם זה לא היה BUG אבל אני מקווה שזה לא יהיה המצב הפעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שאם אני אתן לזה טיפה זמן אז הת'רד הזה יתמלא בתגובות וצדקתי :D

הבעיה שמוחקים קובץ והוא לא נמחק מופיעה גם אצלי. הקובץ למעשה כן נמחק אבל החלון משום מה לא עובר REFRESH ואז הקובץ ממשיך להופיע כאילו שהוא עדיין קיים

זה פחות מפריע מהתקיעה של ה-TASKBAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תגידו אזה ווינדוס יש לכם כי לי זה לא קורה לא ניתקע ולא כלום והוא מוחק כמו גדול

כל קובץ בלי לעשות לי בעיות או כל מיני תופעות ווינ כאלה ואחרות שאתם כותבים עליהם

ד.א לי יש את הגירסה העיסקית שלא צריכה רישום חוץ מהתווים בהתחלה/בהתקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אותה גירסה שיש פה לרוב משתמשי הפורומים (גם אם הם לא יודו בזה :lol: )

אם זה לא קורה לך בכלל אז או שאתה לא משתמש ב-ICQ (אצלי זה תמיד נתקע כשאני מתכתב דרך התוכנה הזאת) או שאתה בר-מזל במיוחד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש להסביר?

הווינדוז עושה Preview בצד של החלון, ולכן הקובץ "בשימוש" והווינדוז הטיפש מסרב למחוק אותו..

זו לא בעיה כל כך גדולה. מספיק שתסגור את חלון התצוגה המקדימה (שני החיצים הקטנים ), ואז אפשר למחוק את הקובץ בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור כבר שנתיים ICQ ועובד עם כבר חודשיים בערך ולא ניתקלי בתופעה

לכמה זמן זה בככל ניתקע לכם???

אתה באמת לא יודע לקרוא או שסתם התעצלת לקרוא מה שיש בת'רד הזה ??

שלוש הודעות לפני השאלה הזאת שלך כתבתי שזה נתקע ל 20-30 שניות. לא ממש מדדתי את זה אבל לפי תחושה זה הזמן שעובר עד שה-TASKBAR משתחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה קרה רק (בלי עין הרע טפו טפו טפו) פעמיים או 3 בכל השימוש שלי בXP.... זה מעצבן שזה קורה, אבל מכיוון שזה לא קורה הרבה זה לא מרתיח אותי. כולכם אומרים את זה, לדעתי אחד ממכם צריך לכתוב מכתב למייקרוסופט (גם וגם העולמית) בנוגע לזה. שיידעו, כי בסוף את כולם זה ייעצבן אבל אף אחד לא יידע את מייקרוסופט (כי כולם יסמכו על האחרים שידווחו) ובסוף זה לא ייפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...