האם טוניק טאוור יכנס לי במארז CM532 על לוח 965P-DS3? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם טוניק טאוור יכנס לי במארז CM532 על לוח 965P-DS3?

amit16114

Recommended Posts

בימים הקרובים (בציפיה למחר אבל זה כנראה ימשך לשבוע הבא), אני קונה את הקירור, בעיקרון הגודל של הטוניק זה 15 סמ, תבדוק שיש לך 20 סמ במארז וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מהצפון, אתה יכול לקנות בנועה ואם זה לא מתאים הם מקבלים בחזרה.

כן.. NOA הם סבבה.

אבל עשיתי שטות כזו בKSP והחלטתי בכלל לא לנסות כבר כי ממילא הם בחיים אבל בחיים לא יסכימו.

זה פשוט לא מתאים להם, לא מתאים לחנות שמבטיחה הכול "בזיל הזול" (סתם שטויות במיץ, בהרבה דברים IQPC זולים מהם שישבו בשקט).

אני קונה בKSP רק בגלל שהם 2 רחובות ממני, אחרת לא הייתה שאלה בכלל.. אם NOA היו באים לרעננה הייתי בה עוזר להם במכירות משקיע רק כדי להעלות אותם ולהפיל את KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני נחלתי אכזבה קשה מKSP ואני קונה מהם מידי פעם דברים אבל רק כשאני ממש צריך אותם כי הם קרובים אליי.

השירות של IQPC לפחות מהרושם שלי הוא מצויין!! הזמנתי מהם חלקים למחשב והם היו ארוזים בצורה ממש טובה. וגם תוך יום הגיע אליי החבילה מאשדוד לנתניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני נחלתי אכזבה קשה מKSP ואני קונה מהם מידי פעם דברים אבל רק כשאני ממש צריך אותם כי הם קרובים אליי.

השירות של IQPC לפחות מהרושם שלי הוא מצויין!! הזמנתי מהם חלקים למחשב והם היו ארוזים בצורה ממש טובה. וגם תוך יום הגיע אליי החבילה מאשדוד לנתניה.

טוב המשלוח לא קשור אליהם בגרוש.

וגם, הנושא הזה לא מתאים לפורום בגרוש אז נפסיק לדבר על זה.

אבל כאמור, מסכים איתך על כול דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...