איזה נגן כדי לקנות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן כדי לקנות?

Jcs

Recommended Posts

ואני חושב שזה יעזור לך

http://www.minidisc.org/brian_youn/mzn1/

לדעתי המינידיסק הוא עדיף כי הוא לא מגביל אותך

לפורמט אתה יכול להעביר כל מיני סוגי שירים למכשיר (לאחר המרה ל ATRAC)

וגם אתה לא מוגבל למקור ההקלטה למיני בניגוד לנגן אתה יכול להקליט מכל מקור

שמע חיצוני.

בנוסף הוא קטן יותר קל יותר ועמיד יותר

ובניגוד לנגן מבוסס כונן כשיח הוא גם נתון פחות לקילקולים וגם יותר זול

ומאוד איכותי

לי לעצמי היתה התלבטות כזאת לפני כמה חודשים והיום אני יכול לומר לך

שאני ממש מרוצה שבחרתי במינידיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ימליץ לך על נגן MP3 שמנגן דיסקים ,מה שנקרא : MP3 cd player .

האיכותיים ביותר הם: קטנים (עד כמה שאפשר כן) , באים עם תצוגה של שם שיר והכל (עם אור כמובן) , לא קופצים כמעט (בד"כ).

בנוסף אתה יכול לצרוב דיסקים שלמים של MP3 ולשמוע הרבה מוזיקה בכיף.

www.iriver.com אחד מהחברות האיכותיות ביותר ..... בעיקר ה SLIMX וה chronix שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש/היה לו כמעט כל נגן אני מציע לך לקחת את כל מה שנכתב כאן בתר'ד עם קמצוץ של חשדנות, ביחוד מה שנאמר כאן על מינידיסק.

תאמת , אין תשובה חד משמעית ולכל דבר יש יתרונות וחסרונות , הסקירות שהציעו לך מאוד יעזרו לך , אבל בשביל להיות מועיל אתה צריך להגדיר צרכים, תקציב, נסיון וחוות דעת על מכשירים שניסית , דברים שהיית מצפה מנגן - וכו' - שאלה סתמית לא תעזור לנו לעזור לך ;)

גם הזהר מהתופעה שאנשים כאן יגידו שמה שהם קנו הוא הכי טוב , כי כל דבר כזה יכתב בצורה מגמתית לדוגמא :

"לדעתי המינידיסק הוא עדיף כי הוא לא מגביל אותך לפורמט אתה יכול להעביר כל מיני סוגי שירים למכשיר (לאחר המרה ל ATRAC)" , זה נכון , אך נכון גם לגבי :)

"בנוסף הוא קטן יותר קל יותר ועמיד יותר " - מקומפק דיסקים אולי :) , אבל דווקא לא חסרות תקלות עם המינידיסקים - הם מכשירים מכנים שיש להם דלתות קליפסים וקפיצים, לדוגמא יש נגני אמ פי שעמידים בטרוף ואין להם חלק אחד מכני. (אני לא רוצה להפחיד אותך אבל יש לי חבר שהלך לו טוטלית המינידיסק בגלל שנשברה הדלת של הבטרייה וזה לא היה ניתן לתיקון).

אך כמובן שהוא מכשיר מאוד איכותי ובטח לא בחירה רעה , אז שוב , אני מציע שתקרא את הכתבות שייתנו לך מה כל נגן נותן ומה כל נגן גורע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אייס צודק , אולי תגדיר צרכים וטווח מחיר , כי המינידיסקים לרוב יותר יקרים מהMP3 , אבל הוא יותר עמיד מהם אם נגיד אתה קונה אותו רק כדי לרוץ אתו אז עדיף כך את ה ולא את הדיסקמן אלא את האלה שבאים עם .....

תפרט.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לדעתי המינידיסק הוא עדיף כי הוא לא מגביל אותך לפורמט אתה יכול להעביר כל מיני סוגי שירים למכשיר (לאחר המרה ל ATRAC)" , זה נכון , אך נכון גם לגבי

זה ממש לא נכון בכדי להעתיק מהטלויזיה למשל לmp3 אתה צריך קודם כל להעתיק אותה למחשב

ורק אז להעביר לנגן מה שמאוד מגביל אותך כי לרוב האנשים הטלויזיה לא נמצאת לייד המחשב.

"בנוסף הוא קטן יותר קל יותר ועמיד יותר "

משפט זה נאמר ביחס לנגנים בעלי קונן קשיח שהם יחסית מאוד פגיעים הרבה יותר ממינידיסק.

בנוסף לכל רוב נגנים מבוססי מכילים כמות מוגבלת של מקום יחסית קטן (מקסימום 256 אם אני לא טועה)

ואני לא מכיר הרבה אנשים שיכולים להרשות לעצמן לקנות מספר כרטיסי שמחירם יקר

בדיסק של מיני דיסק אתה יכול להקליט 160 דקות בLP2 באיכות של 132KBPS שזה קצת מעל הריכות הממוצעת של

השירים שיש לרוב האנשים במחשב מה גם שמעל זה רוב האנשים לא יכולים להרגיש בהבדל.

אם יש לך הרבה שירים וחשבת על נגן מבוסס תחשוב על המחיר שלו

שהוא מעל 3000 ש"ח (מתייחס ל NOMAD JUKEBOX )

אני מסכים שאתה צריך להציב קריטריונים ולבחור את המוצר הכי מתאים בשבילך...... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך הרבה שירים וחשבת על נגן מבוסס תחשוב על המחיר שלו

שהוא מעל 3000 ש"ח (מתייחס ל NOMAD JUKEBOX )

3000 ש"ח? השגעת?

הוא עולה איזה 1800-2000, תלוי איפה אתה רוכש אותו...

הדבר היחיד שמגיע לסכום של 3000+ הוא הגירסת ה-20GB של ה-.

ל-Jcs,

אם הוא שווה את זה?

קשה להגדיר ככה דבר, מפני שלכל אחד צרכים שונים וכל אחד מחליט מה מתאים לו.

אם אתה מוכן לקחת על עצמך אחריות שתשמור עליו (מניסיון אישי - זה קשה, להיות זהיר וכו'..), אם יש לך את התקציב לרכוש אותו, ואתה מעוניין במוסיקה ניידת (לא לריצות מהירות במיוחד, הליכה מהירה..), אם אתה חושב שהוא יספק אותך (ללא , הקלטת קול..) אז אני אומר שתלך על זה.

לי יש מאוקטובר (כמו לice2k ו-biodome), ואני בנימה אישית אומר שאני לא מתחרט על הקנייה. זה פשוט מלבד השימוש הקל בו דבר מדהים ביופיו ורבים יסכימו איתי.

וכדאי שתעבור שוב על התגובות של אחרים פה בנושא שפתחת, ואף תעשה חיפוש קל על ה- - היו מלא דיונים שאני יודע שירחיבו את המידע על הנגן.

בהצלחה! ;)

Chevy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירה טובה, גם לי יש 10GB.

רק שאם אתה רוצה ממש נוחות אני מציע לך להזמין נרתיק טוב יותר - זה מאד מעיק להוציא ולהכניס את הנגן כל פעם (למרות שיש שלט, אני לא משתמש בו להליכות וכו'.. וגם אז הכבל נהיה יותר מידי ארוך...).

ישנם אלטרנטיבות אחרות, אם שקלת לקנות אותם.. אך באמת ה- הוא בין הנגנים הקלים ביותר (185 גרם), וזה כמעט ולא מורגש בכיס (כמו סלולרי בכיס).

אני לא יודע מה עוד להוסיף מפני שהרוב כתוב בסקירה שנמצאת באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לדעתי המינידיסק הוא עדיף כי הוא לא מגביל אותך לפורמט אתה יכול להעביר כל מיני סוגי שירים למכשיר (לאחר המרה ל ATRAC)" , זה נכון , אך נכון גם לגבי

זה ממש לא נכון בכדי להעתיק מהטלויזיה למשל לmp3 אתה צריך קודם כל להעתיק אותה למחשב

ורק אז להעביר לנגן מה שמאוד מגביל אותך כי לרוב האנשים הטלויזיה לא נמצאת לייד המחשב.

יש מכשירי שמסוגלים להקליט ויש שלא, יש מינידיסקים שיודעים להקליט ויש שלא, אז זה לא שיקולן - אבל מה שכן - בתור מכשיר הקלטה - המינידיסק הוא מצויין, אבל מדובר במכשיר השמעה , אז קשה להתייחס ברצינות ליתרון זה (שקיים גם במכשירי אמ פי שונים) תלוי בצרכים, סה"כ מאז עידן האינטרנט, להקליט מטלוויזה זה לא ממש צורך ;)

(נכון שיש לי אייפוד , אבל עד לא מזמן היה לי מינידיסק מעולה - אז תאמין לי שאני יודע מה זה, שתבין - דווקא אהבתי אותו בתור מכשיר, למרות שבשבילי האייפוד היה הרבה הרבה יותר טוב ושימושי, אבל יש טיפה הבדל במחיר - שלדעתי בהחלט היה שווה).

אני חושב שמינדיסקים זה בעיקר עדיף למי שלא עובד הרבה עם אמפי3.

"משפט זה נאמר ביחס לנגנים בעלי קונן קשיח שהם יחסית מאוד פגיעים הרבה יותר ממינידיסק."

היתי משנה את "יחסית" ל"תאורטית" , אני מכיר הרבה יותר מינידסקים פגועים מנגני דיסק קשיח או אייפודים בפרט (אראונד דה וורלד) אך השאלה איך זה יחסית לכמות של כל מכשיר, אבל בהחלט הארדיסק נשמע מפחיד מבחינת הרגישות, אבל זה לא שאם נפיל אייפוד ומינידיסק באותו מצב ואותו זמן - המינידיסק דווקא ישרוד, אולי כן אולי לא ;)

"אם יש לך הרבה שירים וחשבת על נגן מבוסס תחשוב על המחיר שלושהוא מעל 3000 ש"ח"

זה לדגם היוקרתי ביותר של סוג זה בארצנו, המינידיסק היוקרתי ביותר במונחי הארץ יעלה לך אפילו יותר מזה"

(וברור לך שזה לא הN1)

ושבי - אל תלכלך , אין לי אותו מאוקטובר אלא מספטמבר, נו באמת.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושבי - אל תלכלך , אין לי אותו מאוקטובר אלא מספטמבר, נו באמת.... :lol:

סליחה, טעות שלי...היה לך את זה מספטמבר, ולי ולרן היה את זה מאוקטובר... ;):D

לTrYdEnT,

זה אני, או שזה חיקוי גרוע ביותר של ה-iPod? :lol:

scroll? חח.... נחמד, בכל מקרה לא משתווה לipod...

edig_1721_13936

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שזה חיקוי מבחינת הצורה אבל זה לא אומר שהמוצר גרוע צריך לבדוק אותו (יוצא רק ב5 בפבואר לשוק אז בטח נראה ביקורות עליו)

לפי הפרטים הוא עם פקודות קוליות שזזה יכול להיות מאוד נוח

הוא כולל דברים שהIPOD לא כולל כמו רמקול להקלטת הרצאות ורדיו פנימי ככה שלא צריך לקנות כל פעם תוספות

יש גם יתרון בזה שזה חיקוי של מבחינת עזרים בטח יהיה אפשר לקנות הרבה דברים ל ויתאימו לנגן הזה (כמו הנרתיקים למנהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...