עזרה בבחירת קונסולה. - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת קונסולה.

omry3000

Recommended Posts

GOW כניראה יגיע למחשב מאוחר משהו כמו שנתיים שלוש

אלה אם וסיטה תיהיה באמת בצרות

אתה זוכר את הלו אחד ו2?

GOW שיך למיקרוסופט והרווחים שלה זה מהWIN אופיס לא מהקונסולות

אני זוכר את היילו 1

היילו 2 עדיין לא יצא

וGOW יגיע לכל מקום שבו יהיה רווח כמו שכל המשחקים שהיו בלעדיים לסוני הלכו לאיפה שהרווח

אותו זאנר\מתרחשים בעתיד \כוללים לפחות אנריל מצב מולטיפליר חזק בבערך אותו סגנון \

גרפיקה חזקה בכולם \סביבות פתוחות\ צריך להוסיף?

אתה יודע כמה משחקים מתאימים לתיאור הזה? רציני תפסיק להשתמש בטענה הזאת היא עלובה

כן זה קורה בכל הקונסולות הגדולות

אבל זה כימאת לא קורה במשחקי צד ראשון ושני בקונסולות של סוני ונינטנדו

ולאומת זות בקונסולות של מיקרו היא די מעודדת פיתוח גם למחשב

והרבה משחקי צד ראשון שלהם ומשחקים מובילים אחרים נוחתים במחשב

חלק מהר וחלק תוך שנתיים+- אם גרפיקה משופרת

בגלל של360 יש מקרה מיוחד

מכיוון שמייקרוסופט הגיע במקור מתחום המחשבים האישיים וגם פיתחה משחקים למחשב היא מנסה להשיג רווח מכל מקום שהיא יכולה

במיוחד עם פרוייקטי הלייב שמראים תיכנות איכותי בכל מה שקורה בקישוריות דרך האינטרנט

אני מדבר על בדיוק אותו LIVE שיש ב360

לא סתם פרויקט אלה אותם שרתים ומשחקים PC נגד שחקני 360

שוב כמו שכתבתי למעלה... אבל בגלל שזאת מייקרוסופט ולא למשל סוני או חברה אחרת תהיה בטוח שהתוכנה הזאת (או וואטאבר שתרצה לקרוא לזה) תהיה מפותחת לויסטה בלבד (XP במקרה הטוב) ובחיים לא ללינוקס וכו' (ולא בגלל העובדה שזה דורש עוד זמן וכל זה מייקרוסופט רוצה לגרום למערכת הויסטא להראות אטרקטיבית ומושכת... איזה דרך יותר טובה יש מלהביא את כל הלהיטים שלה מXBOX למחשב?)

למעשה זה לא בדיוק נכון

זוכר את הסגה CD\32X וכו?

ברמת העיקרון זה היה שדרוגים

אבל לא לזה יתכוונתי

ל360 יש כבר 3 גירסאות שונות screwy screwy screwy

נכון החומרה עצמה אותו דבר לפחות כרגע אבל זה מתחיל לעורר סימני שאלה גדולים

שאני קונה קונסולה אני לא רוצה לדעת שכל חצי שנה תיהיה גירסה חדשה

גם אם האבדלים לא חשובים

אחד מהיתרונות של הקונסולה שאתה לא מסתכל על "הדשא של השכן" כי כל קופסה אותו דבר

חוץ משינוים לא חשובים ברוב המיקרים

עכשיו תיראה תאבדלים בין 360 קור מול עלית

באחד אין ארד דיסק וידיות חוטיות והשני אם 120 גיגה וידיות אלחוטיות ועוד כמה דברים

וזה כבר הבדל גדול

בחורף כניראה תיצא חומרה יותר קרירה ושקטה

וזה עוד יתרון משמעותי

כל זה בתקופה של בערך שנתים

יהיה לך :

קור

פרימיום

עלית

קור -משופר (קר ושקט יותר)

פרימיום משופר

עלית משופר

זה כבר 6 סוגים ויהיה עוד 3 שנים +-לעוד שינוים screwy screwy screwy

בקיצור ה360 יותר קרוב לPC מקונסולה

ההבדל היחיד בן הגרסאות כמו שאמרת זה הידיות ונפח

מייקרוסופט רוצה לפנות אל כל פלחי השוק (תחשוב על זה כמו MID RANGE ו ENTRY LEVEL)..

הסיבה שתהיה גרסא משופרת זה בגלל שהגרסא הרגילה הייתה כשלון (שריפות למשל...) אם לא היו בעיות איתה לא היית רואה את הגרסאות האלו לעולם

מה שכן אפשרי שיהיה אפשר להחליף את הקונסולות הישנות בשביל החדשות (אני מקווה בשביל מייקרוסופט)

במקרה הרע זה יהיה זיכוי לפי מחיר שוק עכשוי

במקרה הטוב זו תהיה החלפה על המקום אחד לאחד (אם הם יעשו את זה אהדת הקהל תעלה בצורה ניכרת... כולם אוהבים חברות הוגנות)

--

ולא אני לא זוכר הסגה אני לא חושב שהייתי קיים אז...

אז אולי תלך ותבדוק אם הקונסולה הצליחה עם כל השדרוגים שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אפשרי שיהיה אפשר להחליף את הקונסולות הישנות בשביל החדשות (אני מקווה בשביל מייקרוסופט)

במקרה הרע זה יהיה זיכוי לפי מחיר שוק עכשוי

במקרה הטוב זו תהיה החלפה על המקום אחד לאחד (אם הם יעשו את זה אהדת הקהל תעלה בצורה ניכרת... כולם אוהבים חברות הוגנות)

מיקרוסופט כבר אמרו שהם לא יעשו את זה

אתה לא מעודכן

חוץ מיזה אתה אומר שמה שמיקרוסופט עושה זה טוב

אני אומר כן זה טוב -זה טוב לבעלי מחשב חזק שלא צריכים לקנות 360

כי יש להם את הרוב בPC

כמו ידית\LIVE\משחקים\התקנה מהירה \גרפיקה

ולא אני לא זוכר הסגה אני לא חושב שהייתי קיים אז...

אז אולי תלך ותבדוק אם הקונסולה הצליחה עם כל השדרוגים שלה?

לא הם לא הצליחו אבל היו שדרוגים יותר קטנים שהצליחו מאוד

כמו תוספת 4 מגה לN64 וידית אנחוגית ורוטטת לPS1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, זה ידוע שיש לך ידע רב בנושא הקונסולות ועניינים, אבל למה סתם להוסיף שטויות העיקר בשביל להוציא את ה-360 רע?!?!?!

סלח לי, אבל אין הבדלים בין ה- ול-premium! זה שהשלט אל חוטי ויש עוד 20GB זה רק תוספת של הערכה, אתה יכול לנות אחד עם כל מני תוספות מגניבות בתוספת כסף או שלא! ואתה יכול גם לקנות דיסק קשיח ושלט אל חוטי בנפרד, אלו הם תוספות חיצוניות, זה כבר לא חומרה ( אני לא מחשיב את הדיסק הקשיח לכחומרה בגלל שאתה מרכיב את זה מבחוץ ולא תורם לביצועים ).

וה-elite, זה כבר בחירה של הקונה אם הוא רוצה לקנות עם חיבור ולהוסיף כסף,וזה די חכם, כי לא לכולם יש טלויזיה כזאת ולכן למה כולם צריכים להוסיף כסף בשביל זה? וה-120gb זה גם אפשרות לקניה חיצונית.

בקשר למעבדים הקטנים שצפוים להגיע בעתיד, זה כמו שנאמר כבר, רק בגלל בעיות ההתחממות, אין שום שינוי משמעותי בביצועים של הקונסולה, ואל תדאג, לא משנה באיזה דגם תשחק, תוכל לשחק בכל משחק שיהיה ל-360 בדיוק אותו דבר!

ואל תזבל לי את השכל עם אנריל שמקביל ל-halo3 וכנ"ל ל-CRYSIS, אלו הם 2 משחקים שונים!!! זה מטריף כבר!!! אתה בעצמך יודע שזה שונה ואתה סתם רוצה להוכיח את טענתך בדרכים לא נכונות!!!

וזה -halo1 הגיע למחשב, זה בכלל היה של ה-XBOX הרגיל, והגרפיקה כלכך גרועה יחסית לזמן שזה יצא למחשב, זה כבר הוריד הרבה מאוד מהערך שלו אז זה לא אותו דבר, כנ"ל ל-halo2. וזה שאתה מנבא פה ש-GOW יצא בעוד שנתיים למחשב, שנתיים זה מלא!!! זמן! עוד שנתיים אתה יכוןל כבר לקנות את ה-360 במחיר מופקע ביחד עם חדש היום, אבל שוב, זה יוריד המון מהערך שלו!

בקיצור, אתה מביא הרבה טענות של ילד קטן ואתה יודע את זה! זה ממש מעצבן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, זה ידוע שיש לך ידע רב בנושא הקונסולות ועניינים, אבל למה סתם להוסיף שטויות העיקר בשביל להוציא את ה-360 רע?!?!?!

קודם כל זה שה360 דומה לPC לא אומר שהוא רע

אבל כן יש שאלה גדולה של מחיר מול תועלת

שנחלק בין אנשים שיש להם או מתכננים לקנות מחשב חזק בקרוב לבין אנשים שאין להם מחשב חזק

סלח לי, אבל אין הבדלים בין ה- ול-premium! זה שהשלט אל חוטי ויש עוד 20GB זה רק תוספת של הערכה, אתה יכול לנות אחד עם כל מני תוספות מגניבות בתוספת כסף או שלא! ואתה יכול גם לקנות דיסק קשיח ושלט אל חוטי בנפרד, אלו הם תוספות חיצוניות, זה כבר לא חומרה ( אני לא מחשיב את הדיסק הקשיח לכחומרה בגלל שאתה מרכיב את זה מבחוץ ולא תורם לביצועים

קודם כל הארד דיסק כן תורם לביצועים בטעינות של חלק מהמשחקים

חוץ מיזה שאני קונה קונסולה מבאס אותי שתוך כמה חודשים יוצא דגם יותר טוב

גם אם אפשר לשדרג תדגם הקיים

גם מחשב אפשר לשדרג -וגם את זה אני שונא הייתי מעדיף טכנולוגיה שמחזיקה 4-5 שנים בלי שינוים

ובלי ליראות תדשא של השכן ירוק יותר

בקשר למעבדים הקטנים שצפוים להגיע בעתיד, זה כמו שנאמר כבר, רק בגלל בעיות ההתחממות, אין שום שינוי משמעותי בביצועים של הקונסולה, ואל תדאג, לא משנה באיזה דגם תשחק, תוכל לשחק בכל משחק שיהיה ל-360 בדיוק אותו דבר!

קודם כל מיקרוסופט לא היתה צריכה להוציא קונסולה אם אחוז גבוה של תקלות חמורות

וגם בפורום יש אחד ואולי שני אנשים שידוע לי שהיתה להם את נורות המוות האדומות

וזה כבר מעורר חשש לקנות תקונסולה

וזה בלי לדבר על גוגל באנגלית -תריץ חיפוש ותבין

שנית הקור לא תומך בדיוק במשחקים מהקופסה כמו יתר הקונסולות החדשות האחרות

כי בלי לקנות לפחות כרטיס זכרון אין לך אף דרך לשמור יתקדמות במשחק

חוץ מיזה יש כבר דמוים שאתה לא יכול לשחק ב360 קור בלי לקנות ארד דיסק

ויש שמועה על משחק ראשון שלא יתמוך בקור(MMORPG מסוים)

ואל תזבל לי את השכל עם אנריל שמקביל ל-halo3 וכנ"ל ל-CRYSIS, אלו הם 2 משחקים שונים!!! זה מטריף כבר!!! אתה בעצמך יודע שזה שונה ואתה סתם רוצה להוכיח את טענתך בדרכים לא נכונות!!!

יופי גם אוקמי וזלדה הם משחקים שונים

אבל זה אותו זאנר ויש המון דימיון בינהם

ואני אוהב את שניהם

ואם תיתן לי משחקים טובים בסגנון למחשב גם בלי השם זלדה זה יוריד לי נקודות ברצון לקנות תWII

ואם יצא אוקמי 2 אז תקונסולת שזה יצא הליהם

ואם אתה באמת רוצה הלו אז יש הלו 2 למחשב

שהגרפיקה כניראה תיהיה מכוערת אבל כתוב הלו על הקופסה וזה אותו סוג משחק

אם שרות הLIVE והכל

כנ"ל ל-halo2. וזה שאתה מנבא פה ש-GOW יצא בעוד שנתיים למחשב, שנתיים זה מלא!!! זמן! עוד שנתיים אתה יכוןל כבר לקנות את ה-360 במחיר מופקע ביחד עם חדש היום, אבל שוב, זה יוריד המון מהערך שלו!

אז למה לא באמת לקנות מחשב חזק היום ו360 שהוא יהיה במחירי זנות ואם פריצות מושלמות?

אותו דבר אמרו על הXBOX הרגיל והיום אף אחד לא משתין אליו

ותבין לערכתי כל הקונסולות החדשות באופן מסוים יצליחו

וה360 ימכור הרבה יותר מהXBOX והWII ימכור הרבה יותר מהקוביה

והPS3 ימכור עשרות מיליונים

השאלה כתמיד זה עלות מול תועלת ואני לא רואה תועלת בלקנות גם וגם 360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעלות מול תועלת, אז עדיף לקנות קונסולה מאשר מחשב חזק לשמחקים, יותר זול ואתה מקבל יותר משחקים.

בקשר לגרסאות, אז גם ל-PS2 עד היום יש כל מני גרסאות, לעומת זאת שוב אני חוזר שאין הבדל בין ה- לפרימיום, זה רק מה מגיע עם החבילה, זה כאילו שיוצאים דברים חדשים שאתה יכול לקנות לקונסולה שלך, אבל יש חבילות שכבר באות עם כמה. אל תשחק אותה לא מבין!!!

אני בטוח שאתה היית מעדיף שכל כמה זמן יצאו דברים חדשים שתוכל לקנות אם אתה רוצה כמו מקום גדול יותר, שלט אל חוטי, רובה ליזר ועניינים... אז הדבים האלה פשוט יבואו כלולים בחבילות יקרות יותר, לא אמור לשנות לך כי זו בחירה שלך אם לקנות או לא.

וזה לא שהדשן של השכן ירוק יותר, זה אותה קונסולה!!!

בקשר לבעיות, אתה צודק, זו פשלה ענקית, ואפילו יותר מזה!!! זה באמת מפחיד ומעצבן, וזה למה הרבה לא קונים ומחכים למעבדים הקטנים.

והקור כן תומך בל משחק בדיוק אותו דבר, זה שלא מגיע איתו דיסק קשיח לא אומר שאתה לא יכול לקנות לו אחד. החלטה שלך אם כן או לא.

בקשר לדמוים, זה שוב החלטה של הקונה אם הוא רוצה להשקיע בדיסק קשיח או לא!

וזה לא הגיוני שיצא משחק שלא תומך בקור ( בלי שום קשר לדיסק הקשיח ) כי זה עדין אותה חומרה כמו לפרימיום.

תדבר איתי כאשר יוצאו גירסה עם ביצועים גרפיים גבוהים יותר ומשחקים שיעבדו חלק רק על גרסה כזאת.

ולא עדיף לקנות מחשבש חזק היום ורק בעתיד את ה-360, כי כמו שירד מחיר ה-360 כך גם הערך שלו, מחשב חזק עולה יותר מ-360 ומחשב ממוצע לצרכים בסיסיים ( שאני בטוח שכבר יש אחד כזה אם לא יותר לכמעט כל בן אדם ), אז עדיף כבר מההתחלה לקנות 360.

תבין, ה-360 לא עדיף רק בגלל המשחקים ( שהוא עדין מוביל בענין ), אלא גם יתרן בנושא כספי, הוא פשוט זול יותר ( כאשר אתה משחק במשחקים פרוצים ).

וזה שיש משחקים דומים למחשב, אתה מסכים איתי שעם משחקים כמו CRYSIS ו-HALO3 וגם GOW, שאם עד עכשיו לא הרגישו שהכל חוזר על עצמו (אני מדבר על אלה שאוהבים את הז'אנר ) אז הם גם לא ירגישו את זה במשחקים האלו וירצו לשחק בכולם ולא יסתפקו באחד מהם כי זה "דומה"...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלות מול תועלת בחול גם של ה360 וגם של הWII מצוינת בחול ושל הPS3 לא רעה

אבל העלות מול תועלת של כל הקונסולות החדשות כרגע בארץ גרועה

אני לא קונה כרגע רק בגלל שהמחיר המנופח בארץ

גורם לעלות מול תועלת להיות גרועה

ב360 יש לך גם תפחד מהאחריות כי הכל יבוא אפור פה

שהוא ירד ל200$ בחול לפרמיום מאוד יכול להיות שהמחיר יהיה סביר בארץ

אבל במחיר הנוכחי עדיף להוסיף עוד 2000 שקל ולקנות מחשב חזק אם אחריות ותמיכה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמפריע לי שעוד לא גמרתי לנצל תPS2

ואני בכלל מעדיף לקנות ב2008 גם וגם מחשב חזק

אני מעדיף שיצאו עוד משחקים גדולים לWII לפני הקניה

זלדה וסופר מאריו נייר זה 2 משחקים שאני מאוד רוצה אבל יש עוד הרבה שלא יצאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאד מסכים איתך בנושא הזה...

ה PS2 היא קונסולה אדירה... אני בכלל רק בינואר השנה התחדשתי ב PS2 אז אני רק התחלתי לגלות את הפוטנציאל של הקונסולה...

בגלל זה מבעס אותי קצת ה PS3... נראה לי אני באמת אחכה לשנה הבאה בשביל לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...